Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Korekta lakieru dopiero będzie na wiosnę :decayed: To wszystko to dopiero wstęp
  2. No można ale aż takiego parcia na to nie mam Na pewno wpadnie soft
  3. Softu na razie nie ma Z antilagiem nic nie wiadomo ale z tego co rozmawialiśmy to przy moim sterowniku będzie ciężko...
  4. Gracjan odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    Piękna jest
  5. Gracjan gratuluje , mozesz śmiało uderzać do malika i nawzajem sobie walnąć w łeb moze sie poprawi :naughty: :naughty: Żeby nie było jeszcze gorzej
  6. Zbroimy się powoli na sezon Dzisiejsze zakupy w Mrcleaner: Cały stuff:
  7. Z tego co wiem to parkingi pod centrami handlowymi są traktowane jako normalne ulice a nie tereny prywatne.
  8. Również mam Nikona D5000 + 18 -55 i 55 -200 i jestem bardzo zadowolony, w zupełności wystarcza
  9. U mnie na razie odpukać też nic takiego nie ma...
  10. No to ujowo trafiłem, akurat mróz...
  11. Też wydaje mi się że są lepsze Poza tym ET 15 :polew: :polew:
  12. Auto poskładane, mam nadzieję że do końca tygodnia się nic nie zepsuje Szyby umyte i wysmalcowane RainX-em, zobaczymy jak się spisze
  13. I olej złapie szybciej 100 stopni niż woda Na razie wymian oleju wystarczy, wiosna się zbliża
  14. Tak jak mówicie, ale nie liczyłem że będzie tego tam aż tyle
  15. Ja leje tego shella 10w60 i wymieniam max co 7tyś km... Dzisiaj porozbierałem wszystko, trochę się zdziwiłem
  16. Na pewno z tego cieknie, uszczelnienia wałków ok
  17. Pewnie temperatura przez tyle lat robi swoje
  18. co zaczynasz ? czytać Top Gear'y ? Z Top Gear`ami staram się być na bieżąco
  19. Jestem dobrej myśli Silikon + uszczelka + silikon i powinno dać radę, zobaczymy, na pewno będzie lepiej niż jest teraz... Wszystko dlatego że te ebane pokrywy się krzywią, najprościej było by dać je do planowania, wtedy chyba by problem zniknął, dajesz nowe uszczelki i nie ma uja, musi trzymać
  20. Kolejna sprawa do ogarnięcia... Jutro zaczynam
  21. Moje zdanie znasz, idziesz grubo Muszę Cię odwiedzić kiedyś
  22. :shocked:
  23. Gracjan odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Piękny przyrost mocy
  24. Szafa, fajnie że żyjesz Nie widać Cię na dzielni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.