Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 AFN] Trzeszcząca roleta w Avancie
http://www.a4-klub.pl/smf/wnetrze/odp_skrzypiaca_roleta_bagaznika_w_avancie-t1072.0.html;highlight=roleta bylo juz o tym mowa
-
[B5 AHH] Termostat czy czujnik ?
Padniety termostat, czujnik raczej wyklucz
-
[B5 AFN] Kąt Wtrysku
http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_19_tdi_afn_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html tu kolega opisał ustawianie kąta wtysku
-
[B5 AEB] Osiągi auta
Mnie wg klimatronica 2-3km/h przekłamywał w predkosciach 100-120km/h w AFN-e
-
[ALL B5] Zmiana koloru deski rozdzielczej.
Po co zmieniac,to bys musiał wszystko zmienic boczne tapicerki itp. Poprostu tak jak napisał wit.s pokochaj ten kolor :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja to samo tez bylem klub, tez jestem 1.5roku
-
[B5 AFN] Szarpanie skrzynią
A jeszcze moze byc uszkodzony sterownik pompy, tyle ze jeszcze silnik chodzi nie równo
-
[ALL] Jakie felgi
Te fele bardziej do Mercedesa pasują
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
Audiówka
-
[ALL] Common rail, pompowtryskiwacze ....kto mi to wyjasni
Ale ilu konny bo były dwa 136 i 150ps?
-
[B5 AFN] Na ile można podkręcić AFN ?
To chyba jest najlepsze rozwiązanie około 140ps ,tak jak u ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I co 6.04 robimy cos?
-
[B5 AFN] Jaki model skrzyni, a może da się naprawić?
Kiedys wiozłem od golfa 1z-ta do niemiec, lekka nie była
-
[ALL] Common rail, pompowtryskiwacze ....kto mi to wyjasni
A te w a8 4.0TDI i 4.2TDi tez są CR?
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
A może Brynia Tylko bys sie musiał Bryni zapytac
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
Ta albo Mandaryna
-
[ALL] Wskaźnik paliwa A4
http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/all_wskaznik_paliwa-t7085.0.html;highlight=wskażnik+paliwa
-
[ALL] Wskaźnik paliwa A4
Moze licznik ktos bujał i popier.. cos
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
W ASO to tania raczej nie bedzie ale dowiedziec sie mozna, nie raz w ASO są tansze czesci niz uzywki
-
[ALL B5] Słabo widoczny FIS
http://moto.allegro.pl/item325815370_licznik_audi_a4_a_4_a_4_benzyna_pelny_fis_komputer.html#photo tu masz z pełnym FISem tylko ze od benzyny
-
[B6 AVF] Gdzie na śląsku wymiana oleju w multi
http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/polecam_warsztat_danecki_auto_w_piekarach_slaskich-t9888.0.html może ten
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Tylko Castrol :th:
-
[B5 AFF] nie działa zapalniczka - uszkodzona czy brak prądu?
Sprawdz czy prąd idzie, jezeli nie to kupuj nowa zapalniczke
-
[ALL B5] Szerokość opon do A4 Quatro 1.8 T - 180 KM
Jeszcze 215 też są dobre , miałem kiedys i dobrze sie prowadziło
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
http://moto.allegro.pl/item328854039_oryginalna_skorzana_galka_audi_a3_s_line_rarytas.html#photo