Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ja kupilem za 250
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Srednio 90 km/h ja mam 345 tys i wydaje mi sie, ze przebieg w miare ori.. ks.serwisowa do cos kolo 290 z Nimcow. Nie wiem czy orginalna od tego auta bo sie nie znam na tym
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
2 miesiace 125 tys ?:OO to ok 15 tys tygodniowo masakra..
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
No pewnie wygrzeja sie i jakosc sie troche poprawi ale jestem niemalze pewny, ze radio nie daje rady tez.. dolozy sie wzmaka to i przy tym radiu powinno byc dobrze
-
Spociki Radomszczańskie
No tak na 9
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Rozmawialem z piotrkiem i powiedzial, ze lepiej nie probowac bo sie lamie ramka on ma kluczyki takze moge do niego podjechac i mi wyjmie no radio dopiero na wakacje bede mial.. tylko bedzie problem z ramka :/.. poluje na jakiegos wzmaka, tylko uzywke ..
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Wydaje mi sie, ze powoli dzwiek sie polepsza moze to kwestia wygrzania. Niestety nie mam kluczykow do symphony wiec nie sprawdze poki co .. + zwrotnic podpinalem pod kabelek z czarnym paskiem bo z reguly to on powinien byc tym przewodem plusowym. Zmienialem tez polaryzacje ale nie zauwazylem zadnych efektow
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jestem zawiedziony moim zestawem EL COMP 6 + maty hms-05 .. Gra to tak jak seryjne w średnim stanie głosniki (jeden Nokia, drugi HAES) ;D wiem, że muszą, się dogrzać ale mam wrażenie, że jakiejś dużej poprawy nie będzie. Czy chodzi tu o wzamaka ? bo glośniki grają pod seryjnym symphony.. Gdy dodam troche wiecej basu to od razu zaczynaja harczec miał ktoś tak ?
-
Spociki Radomszczańskie
No oby pogoda byla przymajmniej znosna jeszcze auto trzeba podszykowac bo koza i na zimowkach
-
Spociki Radomszczańskie
Ja bym wolal tego 9.03
-
Spociki Radomszczańskie
Mi nie robi roznicy
-
Spociki Radomszczańskie
Moze jakis inny termin tak zeby wszyscy albo chociaz wiekszosc byla
-
Spociki Radomszczańskie
No chyba se jaja robisz ?
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Tak, tak masz racje. Ale juz jest dawno to poprawione. Fakt, ze i tak jeszcze nie sa idealnie spasowane ale nie rzuca sie to tak w oczy juz
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
No wlasnie. Foto, foto ! :-
-
Spociki Radomszczańskie
No to jak nie uda sie rozwiazac problemu to bedziemy myslec na spocie dozoba !
-
Spociki Radomszczańskie
Zerknij tez na nie czy dobrze siedza no to powodzenia tam :-
-
Spociki Radomszczańskie
Rozumiem, ze zamiast "hak" ma byc "jak"? No calkiem mozliwe, ze to przez to. Przejedz sie i zmierz jeszcze raz
-
Spociki Radomszczańskie
Noo nie do konca rozne sa te nakretki. Wiem bo patrzalem na allegro to do wyboru z 15 rozmiarow kluczy mial koles uu no to nie ciekawie musisz dobrze zmierzyc i krecic tak zeby wyszlo rowno ja to mierzylem zwyklym centymetrem od nakretki do poczatku czesci gwintowanej
-
Spociki Radomszczańskie
I jak wrazenia ? No jak bedzie pasowal to czemu nie
-
Spociki Radomszczańskie
Jak narazie nie narzekam nie cieknie, gwinty sie kreca. Wzerow ni ma Tylko klucza do tylu nie mam, tylko przod musze dokupic. Jak narazie jest Ok . Zamontowany juz ?
-
Spociki Radomszczańskie
800 PLN niby roczny, ale kto tam wie
-
Spociki Radomszczańskie
Kiedys mozemy zobaczyc wszystko jest supersporta, springi i amory
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
pompa w garażu ! ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ---------- No jak coś to dam znać ;D ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 18:30 ---------- u-dimki El Comp 6 i maty GMS'a już do mnie lecą jutro powinny być wrzuce parę fotek sprzętu, montażu i nie wiem czego ;DD ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- Nowe graty Wygrzewankoo niestety narazie tylko jeden z kwestii braku czasu .. ;/
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moje turbo juz lekko jeczy i troche oliwy popiszcza. 345 k przebiegu