Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Srednio 90 km/h ja mam 345 tys i wydaje mi sie, ze przebieg w miare ori.. ks.serwisowa do cos kolo 290 z Nimcow. Nie wiem czy orginalna od tego auta bo sie nie znam na tym
  2. 2 miesiace 125 tys ?:OO to ok 15 tys tygodniowo masakra..
  3. No pewnie wygrzeja sie i jakosc sie troche poprawi ale jestem niemalze pewny, ze radio nie daje rady tez.. dolozy sie wzmaka to i przy tym radiu powinno byc dobrze
  4. No tak na 9
  5. Rozmawialem z piotrkiem i powiedzial, ze lepiej nie probowac bo sie lamie ramka on ma kluczyki takze moge do niego podjechac i mi wyjmie no radio dopiero na wakacje bede mial.. tylko bedzie problem z ramka :/.. poluje na jakiegos wzmaka, tylko uzywke ..
  6. Wydaje mi sie, ze powoli dzwiek sie polepsza moze to kwestia wygrzania. Niestety nie mam kluczykow do symphony wiec nie sprawdze poki co .. + zwrotnic podpinalem pod kabelek z czarnym paskiem bo z reguly to on powinien byc tym przewodem plusowym. Zmienialem tez polaryzacje ale nie zauwazylem zadnych efektow
  7. Jestem zawiedziony moim zestawem EL COMP 6 + maty hms-05 .. Gra to tak jak seryjne w średnim stanie głosniki (jeden Nokia, drugi HAES) ;D wiem, że muszą, się dogrzać ale mam wrażenie, że jakiejś dużej poprawy nie będzie. Czy chodzi tu o wzamaka ? bo glośniki grają pod seryjnym symphony.. Gdy dodam troche wiecej basu to od razu zaczynaja harczec miał ktoś tak ?
  8. No oby pogoda byla przymajmniej znosna jeszcze auto trzeba podszykowac bo koza i na zimowkach
  9. Ja bym wolal tego 9.03
  10. Mi nie robi roznicy
  11. Moze jakis inny termin tak zeby wszyscy albo chociaz wiekszosc byla
  12. No chyba se jaja robisz ?
  13. Tak, tak masz racje. Ale juz jest dawno to poprawione. Fakt, ze i tak jeszcze nie sa idealnie spasowane ale nie rzuca sie to tak w oczy juz
  14. No wlasnie. Foto, foto ! :-
  15. No to jak nie uda sie rozwiazac problemu to bedziemy myslec na spocie dozoba !
  16. Zerknij tez na nie czy dobrze siedza no to powodzenia tam :-
  17. Rozumiem, ze zamiast "hak" ma byc "jak"? No calkiem mozliwe, ze to przez to. Przejedz sie i zmierz jeszcze raz
  18. Noo nie do konca rozne sa te nakretki. Wiem bo patrzalem na allegro to do wyboru z 15 rozmiarow kluczy mial koles uu no to nie ciekawie musisz dobrze zmierzyc i krecic tak zeby wyszlo rowno ja to mierzylem zwyklym centymetrem od nakretki do poczatku czesci gwintowanej
  19. I jak wrazenia ? No jak bedzie pasowal to czemu nie
  20. Jak narazie nie narzekam nie cieknie, gwinty sie kreca. Wzerow ni ma Tylko klucza do tylu nie mam, tylko przod musze dokupic. Jak narazie jest Ok . Zamontowany juz ?
  21. 800 PLN niby roczny, ale kto tam wie
  22. Kiedys mozemy zobaczyc wszystko jest supersporta, springi i amory
  23. pompa w garażu ! ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ---------- No jak coś to dam znać ;D ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 18:30 ---------- u-dimki El Comp 6 i maty GMS'a już do mnie lecą jutro powinny być wrzuce parę fotek sprzętu, montażu i nie wiem czego ;DD ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- Nowe graty Wygrzewankoo niestety narazie tylko jeden z kwestii braku czasu .. ;/
  24. Moje turbo juz lekko jeczy i troche oliwy popiszcza. 345 k przebiegu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.