Treść opublikowana przez mar_92
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
Wydaje mi się że każdy powinien stosować takie jakie sprawdził
-
[ALL] Żarówki LED - nieuczciwi sprzedawcy
Trzeba było zwrócić ten rarytas
-
[B5 AFN] Temperatura Silnika 80* max
Hmm ja wiem 5-8 km i jest 80* wyłącz klima tronik to szybciej się nagrzeje,powinien trzymać 90 [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 17:59_________________________________________________ Ja kupiłem ten http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1874698233.html
-
[B5 AFN] nr intercolera
jak w temacie ,jaki ma nr intercoler
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
kolega regenerował turbo, śmigał dwa lata,i nic się nie działo :cool1:tylko w dobrym serwisie trzeba to zrobić
-
[B5 AHH] Problem z odpalaniem
Polak to pomysłowy człowiek :polew:
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
Myślę że powinieneś dać sobie spokój,skoro auto ciągnie,a olej to norma
-
[B5 AFN] Jak dobrze i sprawnie wymienić świece żarowe?
przeczytaj sobie to http://www.samnaprawiam.com/poradniki-1796-wymiana-swiec-zarowych-w-tdi.html
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Jakoś nikt nie chce zaoszczędzić na spalaniu:))))) A co niech rafinerie też sobie zarobią. wszyscy co mają audi,to stać ich na paliwo
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
Raczej to normalne,olej krąży sobie w układzie dokręć opaskę
-
[B6 AWX] Biopaliwa
poczytaj od początku,tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie
-
[B5 AFN] Które świece żarowe są lepsze Bosch vs NGK?
Decyzja zawsze zależy od Ciebie,co kupisz
-
[B5 AFN] Które świece żarowe są lepsze Bosch vs NGK?
Kupiłem dwa lata temu Beru, działają do tej pory
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
zarobek temu co produkuje, oraz sprzedającemu
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
na czymś trzeba zarobić :polew:
-
Spociki Łódzkie
ta na logo to Ania aka zlota1977 nooooojest oooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :evil: tym bardziej jest :good:
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
jestem ciekaw czy Ci odpisze , jak odpisze to co
-
Spociki Łódzkie
Ta na logo jest ok
-
Spociki Łódzkie
a calkiem mozliwe ze to ja bylem a wrecz napewno i Ci sie nie przewidzialo a Ty chyba skrecales z zachodniej w podrzeczna [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:51_________________________________________________no cytowanie prawie mi wyszlo :> wszystko się zgadza
-
Ceny paliwa marzec 2026
po nowym roku 6,20
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nasza Polska to chory kraj
-
[ALL TDI] Uszkodzony czujnik czy termostat?
Ja kupiłem ten http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1874698233.html
-
Spociki Łódzkie
:polew: A tyle, żeby się momentalnie odkochał, jak się odwróci: :D :polew: :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
myślę ze trzeba po dwie szt kupić , to spalanie zredukuje się o 40% :polew: