Treść opublikowana przez Grisza79
-
[B6 AWX] Przycina przy zmianie biegu
Wpadnij do Nas na spota. Wtorek 19:00 daleko nie masz, a coś się wymyśli
-
[ALL B7] Spojler na tylną klape sedan- co sądzicie??
Z czystsj ciekawości, czemu nie laminat ? coś nie tak z trwałością ? czy jak ?
-
Spoty Katowice i okolice
Na przyjemnośc trzeba zasłużyć... :gwizdanie: Kędzior kropką zasłużył noi jakby nie było ćwierć wieku chłopak już ma A tak na marginesie to wszystkiego najlepszego :beer1: (spóźnione ale jednak)
-
Spoty Katowice i okolice
juz znalazlem :gwizdanie: danke wszystkim Oko dobra technika Grisza w sobote? ja myslalem nad zrobieniem imprezy z czwartku na niedziele :polew: dobra kedzior to ja sie tez pisze od dzisiaj mam juz wolne do poniedziałku rano :gwizdanie: :kox: ok PS przyjmuje i wpuszczam tylko ludzikow z prezentami dla mnie powyzej 1000zł :polew: :polew: No to lipa... zamówiłem Ci 2 lachony żeby ci umiliły wieczór . Kosztowały mnie 900zł W takim bądz razie wykorzystam je sam
-
[ALL B7] Spojler na tylną klape sedan- co sądzicie??
Jak najbardziej
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
2 tygodnie temu oddawałem Honde Accord 2004 sedana całą do malowania (na ten sam kolor) oprócz komory silnika . Jako że lakiernik jest mojim kolegą, koszt pomalowania wyszedł 2500zł Wydaje mi się że rozsądna cena.
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior to o której mam być u Ciebie w sobote.... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kfx wszystkiego najlepszego !!
-
Spoty Katowice i okolice
KĘDZIOR KROPKU TY NASZ. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja dzisiaj wreszcie przełożyłem.....
-
[INNE] E39 chiptuning 2.0 d 136ps
szyku - 1200zł +/- w zależnosci czy zdecydujesz sie na grupowy czy indywidualnie
-
[INNE] E39 chiptuning 2.0 d 136ps
zadzwoń do Aliego "DYNOSOFT" powiedz co masz... A On Ci powie co z tego jest w stanie wyrezać
-
Spoty Katowice i okolice
kropkiem mnie chcesz straszyc? Ty se uważaj bo drugi kropek w trakcie jak masz jeden już skutkuje banem nie z takich opresji sie wychodzilo pozatym startuje na klubowicza :decayed: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co to za spamowanie mi tu zaraz tu zrobie porządki :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Mały sofcik u Rogala.
szału nie ma Przyrost faktycznie mały... Podejrzewam że zbytniej różnicy nie odczułeś...
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
wroclav Na zdjęciu wyglądają jak najbardziej A co nie tak z tym mocowaniem ? Kupiłeś te co podał ArturB6 ?
-
Spoty Katowice i okolice
pochwalony
-
Spoty Katowice i okolice
GRATULACJE !!!Dzięki za spota ! Kiełbaska była zajefajna :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie pitol! Boje się że jak wpadne to flaszke otworzymy (została mi jeszcze finka 0,7l) i Tolek mnie do domu będzie odwoził Musze kuźna do Biela skoczyć i nie wiem o której wróce... wszystko wyjdzie w praniu....
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie wiem jeszcze do końca czy dotre dzisiaj.....
-
Spoty Katowice i okolice
Joł Joł ...
-
Spoty Katowice i okolice
Zrobiłeś ? Jednak nie miałem czasu :gwizdanie: ale sprzęt zorganizowałem. czym to później będziesz zmywał ?
-
Spoty Katowice i okolice
Zrobiłeś ?
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora pijoki....
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dokładnie.... Jeszcze tylko SWAP na 3.0 i będzie git :gwizdanie: