Treść opublikowana przez lapek85
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
po tym jak sprzedałeś S6 czekałem na nowy wątek z nową furą, ale musze przyznać, że zaskoczyłeś mnie tym GTR:decayed: niech służy jak najlepiej... czekamy na fotki, filmiki:kox:
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
jak już to Gruzin, nie Rusek na co czekasz??
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
a8 i bmw e38 się nie starzeją mimo upływu lat ciągle wzbudzają moje zainteresowanie:decayed:
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Z nim będzie tak samo jak z pijakami za kierownicą. Teraz wielka nagonka, a za jakiś czas sprawa ucichnie. Koleś co najwyżej dostanie 5 tys grzywny i po temacie. On zyska reklamę na całą Polskę, a my kolejnych idoitów którzy za "przyzwoleniem" naszego systemu będą go naśladować
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
fajniutka "em trójeczka"
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
piękna audiczka, na fotka super się prezentuje, gratulacje :kox:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a czemu gałka od biegów jest taka biała??
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
taki czysty, że aż miło się patrzy:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dziś na żywo usłyszałem pomruk nowego RS6, pięknie gada:decayed: kolor coś ala brązowy, tablice GPU...
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
wyciągnij fotel, postaw go do góry nogami i popsikaj smarem w sprayu wszystkie metalowe łączenia, sprężynki itd. i będzie cisza na lata
-
System operacyjny Android
ja mam s3, bateria trzyma normalnie 2 dni. Największe zużycie baterii to rozmowy ok. godziny dziennie, sms ok 20 i wifi ok 15 minut dziennie
-
Strefa motocyklistów
Czym smarujecie linki(gazu, sprzęgła, ...)??
-
Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
no normalnie, najpierw było TANK do dziś to wspominam:grin:
-
Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
dokładnie, normalny obywatel nie kupi fury z kierą po prawej stronie, bo nie będzie ryzykował zdrowia i życia, ale na "wsiach" to już różnie może być oby nie trafić na takiego co próbował wyprzedzić i zaliczył czołówę. Wiem o czym piszę, bo parę lat temu jeździłem dużym fiatem 125 z kierą po prawej stornie i jadąc samemu normalną drogą wyprzedzanie to było samobójstwo nie mówiąc już o skręcie w lewo na skrzyżowaniu jak z naprzeciwka stał bus próbujący także skręcić w swoje lewo na całe szczęście fiatem pojechałem na zlot pojazdów militarnych i tam został przejechany czołgiem:shock3:
-
System operacyjny Android
dziś zainstalowałem płatną wersję SwiftKey i problem zapamiętywania słów znikł. Dzięki bardzo:decayed:
-
Strefa motocyklistów
oj teraz to nie pamiętam dokładnie, wiem, że był od 125 nówka z plombami ołowianymi na takich starych sznureczkach, nigdy nie odpalany w kartonie z takimi jakby wiórami trocinowymi dla chomika:grin: na alledrogo.pl jest silnik za 'kup teraz" za kwotę 2700(tyle to nikt nie zapłaci)
-
System operacyjny Android
S3 po aktualizacji do 4.3 nie zapamiętuje w słowniku SMS nowych słów. Przywracałem już ustawienie fabryczne klawiatury i dalej nic. Coś poradzicie? Może jest jakiś plik w którym są zapisane słowa i można go na PC edytować i dodać brakujące słowa ??
-
Szroty w Trójmieście - gdzie szukać, które polecacie...
Jak w temacie, szukam szrotów w trójmieście. Za adresy z góry dzięki:hi:.
-
System operacyjny Android
moim zdaniem zrób FULL WIPE tak jak endriuu opisał. Tylko ten proces usunie wszystkie dane i będzie trzeba od nowa instalować aplikacjie, kontakty, ustawienia itp.
-
wydmuchana uszczelka ?
dziś robiłem uszczelkę pod głowicą w passacie b5 1.9tdi AFN, to uszczelka Erlinga jak dobrze pamiętam kosztowała 190zł, komplet nowych śrub ok 80zł, planowanie głowicy i sprawdzenie szczelności 200zł do tego duperele typu uszczelki pod kolektory, pokrywę zaworów, płyn chłodniczy ok 150zł, olej +filtr .... + robocizna 250zł. Razem wychodzi 870zł + olej
-
Strefa motocyklistów
parę lat temu to częściami na allegro do WSK handlowałem. Pamiętam jak sprzedałem nowy, oryginalny silnik z plombami ze Świdnika za ponad 2000zł a mój kumpel w tamtych latach miał Lelka,Kobuza i Sporta:kox: ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- jedna przykładowa fotka z "dawnych lat"
-
System operacyjny Android
dziękuję Ci endriuu:hi:
-
System operacyjny Android
Panowie, a powiecie mi jak zrobić FULL WIPE w S3? tak krok po kroku:wink:
-
Asr
ja też miałem podświetlany przycisk ASR a nie miałem ASRu:grin:
-
System operacyjny Android
Orange wczoraj wprowadziło 4.3 na GS3