Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. po tym jak sprzedałeś S6 czekałem na nowy wątek z nową furą, ale musze przyznać, że zaskoczyłeś mnie tym GTR:decayed: niech służy jak najlepiej... czekamy na fotki, filmiki:kox:
  2. jak już to Gruzin, nie Rusek na co czekasz??
  3. a8 i bmw e38 się nie starzeją mimo upływu lat ciągle wzbudzają moje zainteresowanie:decayed:
  4. Z nim będzie tak samo jak z pijakami za kierownicą. Teraz wielka nagonka, a za jakiś czas sprawa ucichnie. Koleś co najwyżej dostanie 5 tys grzywny i po temacie. On zyska reklamę na całą Polskę, a my kolejnych idoitów którzy za "przyzwoleniem" naszego systemu będą go naśladować
  5. piękna audiczka, na fotka super się prezentuje, gratulacje :kox:
  6. taki czysty, że aż miło się patrzy:wink:
  7. dziś na żywo usłyszałem pomruk nowego RS6, pięknie gada:decayed: kolor coś ala brązowy, tablice GPU...
  8. wyciągnij fotel, postaw go do góry nogami i popsikaj smarem w sprayu wszystkie metalowe łączenia, sprężynki itd. i będzie cisza na lata
  9. ja mam s3, bateria trzyma normalnie 2 dni. Największe zużycie baterii to rozmowy ok. godziny dziennie, sms ok 20 i wifi ok 15 minut dziennie
  10. Czym smarujecie linki(gazu, sprzęgła, ...)??
  11. no normalnie, najpierw było TANK do dziś to wspominam:grin:
  12. dokładnie, normalny obywatel nie kupi fury z kierą po prawej stronie, bo nie będzie ryzykował zdrowia i życia, ale na "wsiach" to już różnie może być oby nie trafić na takiego co próbował wyprzedzić i zaliczył czołówę. Wiem o czym piszę, bo parę lat temu jeździłem dużym fiatem 125 z kierą po prawej stornie i jadąc samemu normalną drogą wyprzedzanie to było samobójstwo nie mówiąc już o skręcie w lewo na skrzyżowaniu jak z naprzeciwka stał bus próbujący także skręcić w swoje lewo na całe szczęście fiatem pojechałem na zlot pojazdów militarnych i tam został przejechany czołgiem:shock3:
  13. dziś zainstalowałem płatną wersję SwiftKey i problem zapamiętywania słów znikł. Dzięki bardzo:decayed:
  14. oj teraz to nie pamiętam dokładnie, wiem, że był od 125 nówka z plombami ołowianymi na takich starych sznureczkach, nigdy nie odpalany w kartonie z takimi jakby wiórami trocinowymi dla chomika:grin: na alledrogo.pl jest silnik za 'kup teraz" za kwotę 2700(tyle to nikt nie zapłaci)
  15. S3 po aktualizacji do 4.3 nie zapamiętuje w słowniku SMS nowych słów. Przywracałem już ustawienie fabryczne klawiatury i dalej nic. Coś poradzicie? Może jest jakiś plik w którym są zapisane słowa i można go na PC edytować i dodać brakujące słowa ??
  16. Jak w temacie, szukam szrotów w trójmieście. Za adresy z góry dzięki:hi:.
  17. moim zdaniem zrób FULL WIPE tak jak endriuu opisał. Tylko ten proces usunie wszystkie dane i będzie trzeba od nowa instalować aplikacjie, kontakty, ustawienia itp.
  18. lapek85 odpowiedział(a) na szachu71 temat w 1.9TDI
    dziś robiłem uszczelkę pod głowicą w passacie b5 1.9tdi AFN, to uszczelka Erlinga jak dobrze pamiętam kosztowała 190zł, komplet nowych śrub ok 80zł, planowanie głowicy i sprawdzenie szczelności 200zł do tego duperele typu uszczelki pod kolektory, pokrywę zaworów, płyn chłodniczy ok 150zł, olej +filtr .... + robocizna 250zł. Razem wychodzi 870zł + olej
  19. parę lat temu to częściami na allegro do WSK handlowałem. Pamiętam jak sprzedałem nowy, oryginalny silnik z plombami ze Świdnika za ponad 2000zł a mój kumpel w tamtych latach miał Lelka,Kobuza i Sporta:kox: ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- jedna przykładowa fotka z "dawnych lat"
  20. dziękuję Ci endriuu:hi:
  21. Panowie, a powiecie mi jak zrobić FULL WIPE w S3? tak krok po kroku:wink:
  22. Asr

    lapek85 odpowiedział(a) na lukidunaj temat w Elektryka i Oświetlenie
    ja też miałem podświetlany przycisk ASR a nie miałem ASRu:grin:
  23. Orange wczoraj wprowadziło 4.3 na GS3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.