Treść opublikowana przez lapek85
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ok, to wielkie dzięki za pomoc PS. chcę dbać o fiacika bo sporo km przed nim
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a z LM to obojętnie z tych który podałem?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
że tak ukierunkowuje pytanie... Dev, jaki olej polecisz do nowego fiata doblo 2.0 mulitjet 135km chcę zrobić pierwszą wymianę po 3 tys km (po dotarciu) i nie wiem co wlać: Top Tec 4200 5W-30 2693 Top Tec 4300 5W-30 3741 Synthoil High Tech 5W-40 1307 olej będę wymieniał co 15 góra 20 tys km
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
tzn. już teraz zabierają prawko za byle co, wystarczy,że gliniarz stwierdzi, że spowodowałeś zagrożenie w ruchu drogowym. Prawko zabierze na miejscu, dostaniesz pokwitowanie i sprawa do sądu. Czekasz na rozprawę(dość długo) i jak się doczekasz to zazwyczaj prawko oddają ale mandat 500+.
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
no to nieźle zaszalałem do mnie może(?) nie przyjdzie, ale ten niemiaszek z a8 prawko na 3 miechy straci Dev u nas też tak będzie kwestia czasu.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
nie
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
jeśli naprawdę myślisz, że moje firmowe auto to 20 letni kapeć passat b4 (którego mam w profilu) i którym jeżdżę do DE latając ponad 200km/h to gratuluję wyobraźni! odnośnie mandatu jak przyjdzie to będę się martwił, stało się , trudno...
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
lampy poliftowe, to teraz trzeba bixenon rezać. Dla mnie poza tuningiem silnika właśnie "bi" dał dużo radość i komfortu podróżowania nocą. Polecam!
-
[B6 AVF] Avant by Dozer
ładna sztuka trafiła w dobre ręce
-
Wymarzone... avf avant quattro
taka konfiguracja też mi się zawsze marzyła
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
Dzięki Dev, mam nadzieję, że nie przyjdzie. Poczekamy i zobaczymy dam znać.
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
a możesz powiedzieć dlaczego mam się nie przejmować?
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
odświeżę kotleta. dziś jadąc autostradą A2 w Niemczech, leciałem za nową Audi A8, na liczniku 216km/h i nagle błysk. Najpierw Audi i za sekundę ja. Przez tą gonitwę za nową A8-mką przegapiłem ograniczenie do 100km/h Czy ktoś mi odpowie czy i ile przyjdzie $$ do zapłaty za ten wyczyn.. (auto, którym jechałem zarejestrowane na moją firmę)
-
Chiptuning Pomorze - opinie
ja dwa auta robiłem w Tune-up przez Roberta i oba auta zostały indywidualnie zestrojone względem gratów i jeżdżą już dość bez żadnych awarii powstałych wskutek tunningu
-
A4 B8 3.0TDI by R-performance
z taką mocną to już ładnie się odpycha, a spalanie wygląda przy normalnej jeździe, odbiega od serii??
-
Sezon Rowerowy 2016
Co sądzicie o rowerze Trek T200, lub T300?? http://www.trekbikes.com/pl/pl/bikes/town/trekking/t_series/t200_blx/# http://www.trekbikes.com/pl/pl/bikes/town/trekking/t_series/t300_blx/# Zamierzam kupić coś w tym stylu, tylko nie wiem czy Trek jest najlepszy za te pieniądze
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
fajna i ten silnik jeździłem kiedyś taką, tylko 3.0D średnie spalanie 11,6
-
Wymienić samo sprzęgło czy komplet ?
jak autem chcesz dłużej pojeździć to cały zestaw, a jak tylko z pół roku to sprzęgło o ile dwumasa nie daje o sobie już znać.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
bezwypadkowa z 2002 prosto z DE za tanie pieniądze ale za to dużo rudego...
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
178KM i 375Nm trzyma już jakieś 150 tyś km
-
Takie tam 330d
ja też jestem zdania, że w środku e46 jest mniejsze od b6. Jeździłem jednym i drugim więc mam porównanie ale e46 330i coupe lub e46 M3 bym nie odmówił
-
Strefa motocyklistów
Wczoraj jechałem crossem po asfalcie ponad 100km/h(wracając z leśnej orki) i tak fajnie z przodu nade mną leciał samolot, spojrzałem na niego podnosząc głowę lekko do góry i jak mi nagle poderwało kask do góry za ten daszek na przodzie to zasłoniło mi oczy. Zaklinował się tak na głowie, że jedną ręką nie mogłem go obniżyć, nic nie widziałem i jechałem tak przez dobre kilkadziesiąt metrów zanim prędkość spadła i udało mi się dziada naprostować. Dodam, że miałem ogromne szczęście myślę, że nawet mogłem zginąć, bo na poboczu z jednej i drugiej strony pełno drzew. Po tej akcji musiałem sobie zrobić dłuższą przerwę, by móc jechać dalej. Powiem wam, że się czuję jakbym dostał drugą szansę od losu...
-
Czarnula z Kaszub Audi A4 130 + KM 18cali A5 , RS4 kiera - weitec . JL
ładnie się prezentuje, ciekawa kiera
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
czekam i czekam a tu dalej cisza kiedy moc przybędzie?
-
Strefa motocyklistów
Czy ktoś z was używa nawigacji Garmina z mapami topograficznymi jak jeździ w terenie quadem, crossem, enduro ?