Treść opublikowana przez lapek85
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
i jak? czujesz chociaż minimalne różnice po przesiadce z b5 na b7??:grin: fajna furka:thumbup1:
-
Ile jest w stanie przejechać niezniszczalna jednostka 1.9TDI?
mój passat ma 511 tys km i chodzi jak te allegrowe 150tys km, turbo jeszcze oryginalne, wiele razy widziałem już służbowe octavie czy passaty co miały ok 1mlion km
-
B6 DIVISION
kumpel pokazywał foty licznika i było równe 230, więc musi być jakiś program dzięki
-
B6 DIVISION
Panowie mam pytanko, czy seryjna b6 1.9tdi kombi 130PS 6 biegów poleci na maxa 230km/h??
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
na ostatnim zdjęciu "fachowo" docięte podwozie pod nowy wydech:decayed:
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
ja swojej dawno temu kupiłem s3 mini i jest zadowolona. Teraz będzie pewnie kolej na srajfona..
-
Jakie wybrać wtryski
a może to nie układ paliwowy tylko układ napędowy lub zawieszenie silnika/skrzyni biegów ? sprawdzałeś te elementy??
-
Podniesienie mocy z 75KM do 90KM
z tego co mi wiadomo to w tym roczniki masz już sterownik 16 bitowy, więc może zostać. wtryski powinieneś wymienić na co najmniej z 1z/ahu, a najlepiej AFN/AVG, ustawić odpowiednią dawkę paliwa od 2.2 do 3 mg i zobaczyć jak auto jeździ, jak mało to wtedy zmiana map
-
Jakie wybrać wtryski
wtryski od AFNa zostaw w spokoju, sprawdź nastawnik jak szarpie, pewnie będzie zasyfiony.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
no to wytrzymają jeszcze pare lat jak dalej takie przebiegi będzie robić. u mnie to rocznie ok 45-60tys km
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
u mnie na podwórku 3 auta mają zamontowane żarówki H1/H7 NIGHT BREAKER PLUS. Świecą naprawdę bardzo dobrze, ze zwykłymi z CPNu czy chińczykami to nie ma porównania. Odnośnie wytrzymałości to różnie, czasem przepaliły się już po 3 miesiącach, inne pół roku, max do roku- mowa o światłach mijania. a cena w hurcie to ok 36zł kpl
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
znajomy miał w vw vento przód przyciemniony i wszystko było cacy do dnia w którym miał kolizję jechał prawym pasem równolegle z innym pojazdem nagle tamten zjechał wprost w niego szorując bok w bok. chłopaki nie mogli się dogadać co do winy, przyjechała policja i opinia jednoznaczna "przez ograniczoną widoczność spowodował pan kolizję"
-
A4 B6 Quattro - jak tylkonapędówka ? !
a ja wolę aby wszyscy jeździli od 1 listopada do 1 kwietnia na zimówkach, niż spotykać takich co (jak to miało miejsce ostanio 6.12.2013) w śnieżyce jadą na letnich, blokują drogi, na zielonym ruszają w tempie żółwia pozwalając na przejazd co najwyżej 2-3 aut. Obwodnica Gdańska stała właśnie przez takich "odpowiedzialnie myślących" osobówki na letnich nie mogły ruszyć pod małą góreczkę, a za nimi TIRy stały. Osobówki wypchali, a TIRy zostały. Koniec moich wypowiedzi w tym temacie, chcecie jeździjcie na czym chcecie, oby zdala ode mnie i mojej rodziny.
-
A4 B6 Quattro - jak tylkonapędówka ? !
sorki ale nie mogę się powstrzymać... niech wprowadzą jak najszybciej ustawę o nakazie jazdy na zimówka, bo ja takiego "geniusza" na letnich nie chcę spotkać z naprzeciwka jak leci bezwładnie na mnie, normalnie masakra stać na b6 3.0 V6 Quattro a na opony już nie:facepalm: (tak tak pewnie czasu na zmiane nie było)
-
Dlaczego ten grat przerywa/faluje ??
Dziś przed logowaniem coś mnie tknęło by wymienić na próbę zawór N75 na nowy - poprzedni miał 38tys km Pierburg:whistling: Auto już chyba jedzie normalnie, co o tym Panowie sądzicie?? Log (0 - 010,011) Log (1 - 011) Log (2 - 011,011) Log (3 - 011) Log (4 - 010)
-
Dlaczego ten grat przerywa/faluje ??
Pompa też była robiona. jutro wrzucę komplet logów Statyczne - 000,001,003,004,007 Statyczne w trybie Basic Setting - 000,003,004 Dynamiczne - 000, 001, 004, 011 oraz razem 003+008+011, 003+010, 003+011, 008+011, 010+011
-
Dlaczego ten grat przerywa/faluje ??
Witam. Od jakiegoś czasu mój stary grat zaczął przerywać, czuć jakby turbo się chwilowo wyłączało. Silnik 1.9tdi 1Z Poniżej logi 10, 11 10+11 - widać,że ciśnienie doładowania spada, układ szczelny, wężyki sprawdzone, zawór N75 kupiony nowy pół roku temu. Jeden błąd w pamięci: 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent Log (0 - 011) Log (1 - 010,011) Log (2 - 010) Gdzie szukać dalej przyczyn ""falowania"??
-
1.9 Czy to dobry silnik ?
Poczytaj zanim zapytasz, bo temat wiele razy wałkowany:wink: a tak na szybko odnośnie silnia to jednostka bez wad 2.0 tdi, głowice nie pękają, pompy oleju działają tak jak powinny, jedynie przy dużych przebiegach na kiepskich olejach wyciera się wałek rozrządu, często cieknie egr, a o wtryski trzeba dbać jak w każdym innym TDI PD kwestia mocy zależna od portfela właściciela, możesz mieć i 200PS/400NM:kox:
-
Jakie polecacie zamienniki baterii do telefonu ?
ja kupiłem firmy MAXXIMUS, na różnych forach polecają te baterie
-
System operacyjny Android
ja miałem do czynienia z lumią 920 i jakość wykonania, solidność na bardzo wysokim poziomie, system bardzoooooooooo nudny ale za to szybki zero lagów, zawiech, aparat też super fotki robi, tyle, że po 5 miechach bateria padła:facepalm:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wycieraczka tylnej szyby trochę szpeci, a tak ogólnie to fura... :slina:
-
System operacyjny Android
no to musisz trochę poczekać, na razie 4.3 oficjalnie jest dostępny na soft samsunga, a brandowane będą później:whistling:
-
System operacyjny Android
HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii. A po co wymieniać baterie? a po to, że w 5 miesięcznej nokii lumi 920 padła bateria i tel od 2 tygodni w serwisie a ja z padłem zostałem:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- Wladi masz już andka 4.3? Niestety 4.2.2:kwasny: a z jakiej sieci masz tel?
-
System operacyjny Android
HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii. A po co wymieniać baterie? a po to, że w 5 miesięcznej nokii lumi 920 padła bateria i tel od 2 tygodni w serwisie a ja z padłem zostałem:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- Wladi masz już andka 4.3?
-
System operacyjny Android
HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii.