Treść opublikowana przez lapek85
-
Passat b4 1Z logi - przygotowania do zwiększenia mocy.
może przez tą dziurkę w dolocie, czy n75 do wymiany?? bo w moim pęknięta była sprężynka, wymieniłem na nową z długopisu...
-
Passat b4 1Z logi - przygotowania do zwiększenia mocy.
dzięki koledzy, zrobiłem to na napisaliście powyżej, oto rezultaty: Dynamiczne: Log (0 - 010,011) Log (1 - 010) Log (2 - 011) PS. zauważyłem małą dziurkę w dolocie na rurze do IC, po niedzieli kupię rurę i może to coś poprawi.
-
Passat b4 1Z logi - przygotowania do zwiększenia mocy.
Witam. Panowie możecie sprawdzić poprawność logów. Passat b4 470tys przebiegu 1Z seria poza wywalonym egr. Numer kompa: 028 906 021 AK Statyczne BS Log (0 - 013) Log (1 - 004) Log (2 - 000) Log (3 - 003) Dynamiczne Log (0 - 010) Log (1 - 010,011) 2-ie grupy na naraz Log (2 - 004) Log (3 - 011) Log (4 - 008) Log (5 - 000) Log (6 - 003) Log (7 - 001) jak wszysko będzie ok to montuje wtryski z AFN, wywalam kata i program Z góry dziękuje. Pozdrawiam
-
Strefa motocyklistów
ja codziennie mijam dwa skutery, jadą nawet po śniegu z rozłożonymi nogami, by się nie wywalić
-
Śnieg w nadkolach.
dawno już temu miałem przygodę, że zbrylony zamarźnięty śnieg po wpadnięciu koła w dziurę zerwał całe przednie nadkole. Połamało się na drobne kawałki, ale to było w renault megane:wink: od tamtej pory zawsze staram się oczyszczać nadkola w miarę możliwości oczywiście:decayed:
-
n18 zamiast n75???
1Z = silnik 90KM TDI
-
System operacyjny Android
napisz mi swojego maila na PW:wink: a ja też mogę napisać??
-
System operacyjny Android
kolego też tak miałem, wgrywanie nowego softu pomagało na chwilę, później problem wracał. Ostatecznym lekarstwem na to było, że telefon spadł mi z 2 metrów na beton i rozwalił się wyświetlacz:facepalm:
-
Gwint KW V1 - czy warto?
i KW można regenerować co wcale wiele nie kosztuje:decayed:
-
Opony 185/65 r15 co sądzicie?
nie gadajcie, że aż tak źle będzie, skoro dostałeś te opony to od biedy załuż, różnia średnic to o -13mm dla 185, a a jazda z prękoscią 100km/h na 195 po zmianie na 185 spadnie licznikowo o niecałe 3km/h bo do 97.91 km/h ... pozatym passat b4 też miał montowany 1.9tdi i wychodził fabrycznie na 185 i jakość w poślizgi nie wpada przez wąskie opony:grin:
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
To jeszcze podaj namiary na swój "CPN" parking dla TIR czy PKS sorki, że się czepiam, ale od kiedy TIRy czy PKS jeździ na benzynie? kupujesz benzyne za 4,6 jeździsz b6 3.0 pb to stąd moje pytanie. bo już szybiciej kupisz PB z oszczędnośći na normalnym CPN jak się dogadasz z kimś kto ma flotowe auto i karte firmową, niż na tych parkingach co wspomniałeś
-
Brak grzania swiec żarowych po ponownym odpaleniu
Lukasz_N zrozum, że tak jak masz to normalne zachowanie, żaden czujnik. Kontrolka za drugim razem gaśnie tak jak ma to miejsce latem. Nie szukaj na siłę problmu, no chyba, że nie masz co robić
-
Brak grzania swiec żarowych po ponownym odpaleniu
U mnie też tak było jak opisuje autor tego wątku. Sprawdzałem też w brata passacie i jest tak samo. Czyli to normalne zachowanie. Odnośnie świec podgrzewajacych to one nie sa wstanie nagrzać płynu w 30 sekund aby silnik był ciepły.
-
Strefa motocyklistów
chyba do psychiatry:grin:
-
Strefa motocyklistów
ja dzisiaj polatałem po polach, pierwszy raz jeździłem enduro zimą w śniegu przy -10oC:decayed: Fajna zabawa, a na koniec pod chatą kontrola psiarni i pytanie " czy nie jest Panu za ciepło?":grin:
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
1300- 1500zł na ON
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
opisana przez Kornackiego opcja asystent toru jazdy zmiany pasa ruchu, czy to da się wyłączyć z poziomu ustawień auta?? Bo jak za każdym razem walczyć z kierownicą gdzie ma auto jechać jak nie włącze kierunkowskazu przy najechaniu na linię, albo zmianie pasa ruchu jest dla mnie totalną porażką ???
-
Znaczna zwyżka OC w YouCanDrive
zawsze tak robią, za pierwszym razem dają niską stawkę, łapię klienta na swoją ofertę, a na drugi rok jak przychodzi przedłużenie umowy stawka jest już zawyżona.. Najlepiej wtedy wypowiedzieć umowę i zaczyć tak jak za pierwszym razem.
-
Minął termin OC.. Problem..
jak długa przerwa w nieopłaceniu drugiej raty to mogą odsetki nałożyć, ale jak jutro zapłacisz to nic się nie stanie. Umowe z ubezpieczycielem możesz zerwać na dzień przed zakońćzeniem trwania umowy, przez specjalny druk do wypowiedzenia umowy OC, lub sprzedając samochód.
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
i co z Audi, temat trochę zamilkł..
-
ASR w aucie w którym go nie było
EDS to jakaś elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego ??
-
Ciągle świecąca kontrolka tankowania - dystrybutor jak wyłączyć
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ Miłej lektury:wink:
-
Plus po odpaleniu auta który przewód?
to jak znajdziesz podrzuć namiary na ten sterownik:wink:
-
Plus po odpaleniu auta który przewód?
a gdzie kupiłeś podgrzewacz, sterownik? podrzucisz jakiś link??
-
Plus po odpaleniu auta który przewód?
wszystko zależy od sterownika pod jaki chce podłączyć świece podgrzewające płyn, bo podłączenie ich pod zwykły przełącznik i włączanie na "oko" na ile się chce to nic zdrowego dla silnika, nawet przy uruchomionym silniku, gdy płyn krąży. Wyobraź sobie, auto stoi po nocy temp -20, odpalasz auto i po minucie z krucića ze świecami płynie płyn o temp +40 a reszta cały czas na sporo na minusie. Oryginalny sterownik bieże wiele czynników zanim uruchomi śiwce, dlatego niech kolega napisze jak chce załączać te świece.