Treść opublikowana przez lapek85
-
Strefa motocyklistów
czym jeździsz, bo nie widze za dużo oglądając na telefonie ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- Mega problem - śruba zabezpieczająca 10 kątna
mi kiedyś pękła nasadka na śrubę zabezpieczająca do koła to tylko w serwisie dostałem nową, ale kosztowała coś koło 200zł- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Paweł dobry żart:grin::grin: PS. jak "stjuningujmey" mojego 1zieciora to będziesz swoją audiczką wąchał bąki po moim passacie- A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
MaxsteRR, jozek726 obaj mieliście wypasione b5, przesiedliście się na b6, one naprawde są takie super? PS. a ja ciągle nie mogę się zdecydować czym zastąpić swoją złotą b5-tkę, wiem tylko że musi mieć Q:facepalm:- Strefa motocyklistów
zobaczcie jakie zmiany szykują maszynka do robienia pieniędzy rusza, teraz jeszcze trudniej będzie zdać prawko- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
mam klapki z dziurkami po hidach, jak chcesz mogę Ci sprzedać- AHH 216 Bosch chip wykres do oceny
cos mało tej mocy u mnie na na ori sofcie + 216, fmic, wywalony kat i egr, kolektor od awxa było 155km, po programie + turbo awx wyszlo bezpieczne 180km- Strefa motocyklistów
YAMAHA WR250X SUPERMOTO !!! (2707862449) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Strefa motocyklistów
ja wczoraj jeździłem i na koniec sezonu gleba... gałąź brzozowa- mokra wzdłuż drogi przykryta liśćmi tak mnie zwaliło, że nie widziałem co się dzieje, a kierownica z lewej strony przytuliła się do baku:grin:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
szok, normalnie mnie zamurowało, ale fura:shock3::shock3::shock3: gratulacje:thumbup1::thumbup1:- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
po zmianie fajnie, 5 biegów jak w AFNie, natomiast 6 to długi autostradowy bieg. lekko ponad 2000obr/min 120km/h, 3000obr/min 170km/h, na maxa to napewno 240 poleci- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Paput, nie pierwsza i ostatnia doinwestowana zmienia właściciela, takie życie, choć łezka w oku się kręci jak wspominam swoją już byłą A4:cry:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
szukam szukam Q, ale większe:wink:- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
cały czas jestem:decayed: do wiosny jeźdżę czymś takim 1,9tdi 900KM 2100 Nm, urywa jaja:grin:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piotrek, kiedy sprzedajesz audi??- SPAWARKA, co wybrać
na spawarkę chcę wydać ok 1200zł i mieć ją na lata, sprzęt z castoramy, obi mnie nie interesuje, bo wiadomo jakiej to jest jakości to już wiem, że musze szukać inwentorowej:wink:- SPAWARKA, co wybrać
pytam bo nie znam się na tym sprzęcie, a koło domu zawsze jest coś do pospwania to ESAB BUDDY Arc 180 będzie dobrym wyborem??- SPAWARKA, co wybrać
Witam. Chciałbym kupić spawarkę BESTERKA 2200 EXTRA podglądowy link Spawarka transformatorowa Besterka 2200 Czy ktoś na forum zna się na takim sprzęcie i może coś powiedzieć na ten temat??- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Ale za to ładnie wygląda : p ---------- Post dopisany 15-09-2012 at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 06:04 ---------- Z wielkim żalem po 3,5 roku użytkowania Audiczka została sprzedana, ale pocieszeniem jest to, że została w rodzinie. Na wiosne coś nowego:wink:- Strefa motocyklistów
a ma ktoś z was do czynienia z YAMAHA WR 250R ??- Spalanie po zawirusowaniu autka
stefan1986 moje 1.9 tdi vp ma ok 180PS jak mi się chce jeździć spokojnie to spalanie mam pomiędzy 4,5-4,8 (90% trasy na lokalnych drogach bez korków i 10% miasto ok 15 tys mieszkańców) mój rekord najńiższego spalania to 4,36 dodam, że tankuję w swoim prywatnym CPN, zawsze pod korek i tak już od 3 lat jak nie wierzysz, weź tydzień wolnego i zapraszam- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
jak masz przesłony na elektromagnesach to nic sie nie stanie, a jak na silniczkach elektrycznych to 3 miesiące i spalone. Przerabiałem to u siebie:kwasny:- Spalanie po zawirusowaniu autka
realnie spada spalanie, jak ktoś normalnie jeździ i ma dobry program sprawdzone na wielu autach- Spalanie po zawirusowaniu autka
Przy normalnej jeździe spadło:) - Mega problem - śruba zabezpieczająca 10 kątna