Treść opublikowana przez lapek85
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
przez ostatnie dni, gdy na naszych drogach zrobiło się biało, jeździłem poroma AWD. Subaru Forester 2.0D 2012 VW Touareg R5 TDI 2004 A4 B6 1,9 TDI Q i napiszę krótko. NIGDY WIĘCEJ FWD ani RWD:banan:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
- Jaki telefon polecacie?
Ja miałem Defy, bardzo fajny telefon, zasięg miał wszędzie, przez dwa lata zero problemów, do czasu aż spadł na ziemię i ...- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Wczoraj wracając z Hamburga do Berlina to tak sypało śniegiem, autostrada biała, prawy pas jechał z 60km/h na lewym TIRy i głównie Audice Q5, 3 7 A6 c6 c7 przelatywały koło nas koło 100km/h i co nie którzy więcej. Moje pytanie, napęd Quattro naprawdę daję taką przewagę by na tej samej ośnieżonej drodze ośki jechał 60-70 a z Q można było lecieć 100?? To normalne, czy Ci co tak jechali to skończeni debile wierzący w swoją niemiecką technikę??- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
pisałem o tych DRL ŚWIATŁA DZIENNE MAX LED OKRĄGŁE AUDI OPEL VW (2725032435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co któych mowa była na początku tego tematu- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
kolego laguna miałem takie ledy w starym passacie b4. Podłączane był na różne sposoby, po zapłonie, pod akumulator itp itd i wiesz jaki był rezultat ich włączenia? po włączeniu wywalało błąd poduszki, coś ze zbyt wysokim napięciem CB to mogłem sobie wywalić w krzaki a radio FM odbierało jak bym był w jakimś podziemnym garażu. Może trafiłem na uszkodzone ledy, ale tak się na tym gównie przejechałem, że nigdy już tego nie kupię.- Strefa motocyklistów
a ja od dłuższego czasu rozmyślam nad nowym moto, że co jakiś czas pojawia się chęć odłożenia kupna fury:facepalm: ciągle jakieś problemy na głowie:wink:- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dokładnie, dziś rano do pracy jechałem 30-40km/h taka szklanka była:kwasny:- Jak wyłączyć VAG'iem czujnik zużycia klockow hamulcowych?
Widocznie źle zmostkowałeś lub nie te koło, bo... komunikat o zużytych klockach zapala się jak zostanie przerwany obwód elektryczny poprzez przetarcie przewodu zatopionego w klocku cała filozofia:wink:- System operacyjny Android
Panowie co powiecie na nokie lumie 920, która jest na windowsie 8 ??- Jak wyłączyć VAG'iem czujnik zużycia klockow hamulcowych?
masz wtyczkę przy kole z dwoma przewodami idącymi od klocka hamulcowego. Przecinasz te dwa przewody idące do klocka, zarabiasz końcówki, skręcasz do kupy dwa razem, lutujesz lub nie i zaizolowujesz i gotowe- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
dzisiaj Józek jezdziełm taką jak Twoja. 213tys przebiegu i kierownia już ma dziury, a fotel kierowcy ma naszytą łatę w eleganckim odcieniu upodabniającym się do ori:facepalm: PS. 213 razy 2 pomnożone przez 2:kox:- zakup netbooka
lapek ile masz pamięci operacyjnej? masz może tą białą wersję ? jak z utrzymaniem tego w czystości ? mój model to Eee PC 1015PEM. kupowałem go 2 lata temu to był to najwyższy model z 10". RAMu ma 2GB, choć w standardzie miał 1GB. Notebookcheck.pl: Recenzja Asus Eee PC 1015PEM kolor mam czarny, z utrzymaniem czystości zadnych problemów, specjalne szmatki nasiąknięte płynem do czyszczenia i tyle. Plusem dla mnie tez było, że matryca jest matowa. Dziś już to stary kapeć, ale z nowych modeli napewno znajdziesz coś ciekawego. Ogólnie uważam, że mały 10" netbook jest 100razy lepszy od tableta, ale to moje zdanie.- Stacyjka nie styka czy cos glebiej??
jest takie coś jak "kostka stacyjki" często one padają i takie jaja się dzieją AUDI A2 A3 A4 A8 STACYJKA KOSTKA STACYJKI *NOWA* (2753755906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- zakup netbooka
ja mam asusa eee pc od dwóch lat i działa bez problemu, na początku troszkę problemu ze sterwonikiem grafiki było ale ogólnie zero problemów. acera to bym za darmo wziął, bo własnej kasy bym nigdy nie wydał ne te G..- Turbo extra professssional tuning Audi xD
co oni robią z tych aut :facepalm:- Jak wyłączyć VAG'iem czujnik zużycia klockow hamulcowych?
można też przewody od czujnika zmostkować i problem rozwiązany- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a ja mam podwójny "problem" nie mogę doczekać się ani quattro ani śniegu:facepalm:- Truckerzy
Fajny temat, z przyjemnością będe obserwował, bo tylko osobówką śmigam po 5 tys km miesięcznie:wink:- Problem z ABSem po wymienie tylnych tarcz i klockow
Koledzy już napisali co trzeba zrobić by z Abs było Ok. trzeba ustawić poprawna przerwę pomiędzy czujnikiem a pierścieniem absu . Przerwę trzeba ustawić poprawnym nabiciem/osadzeniem na tarczy hamulcowej. Przerwa powinna wynosić ok 0,6 - 0,8 mm. Aby ułatwić sobie sprawę można w vagu sprawdzić który czujnik nie czyta prawidłowo prędkości. Cała filozofia odnośnie tego tematu, który można już zamknąć.- Strefa motocyklistów
Nie smuć się. Teraz na zimę kupisz sobie sanki, a na wiosnę nowy motor. Będzie git- Strefa motocyklistów
padłem No co, powaga tak było- Strefa motocyklistów
z którego roku ? tak pomiędzy 2007-2009 pilnować sobie wymian oleju , stanu płynu w chłodnicy, regulację zaworów a moto nie do zdarcia pod warunkiem że ktoś go nie zakatował wcześniej i chce się go pozbyć bo wiesz remonty w silnikach to kupa kasy właśnie, jak tu kupić, skoro każdy pisze w ogłoszeniach, że rekracyjnie używany w weekend. Mój kuzyn ma honde crf 450 i tez weekendowo używa ale to taki rzeźnik, że szok, w te lato tak wleciał na łąkę, że zabił/rozjechał dwie pasące się owce- Strefa motocyklistów
z którego roku ? tak pomiędzy 2007-2009- Strefa motocyklistów
a możesz coś powiedzieć o Yamaha YZF 450? chcę taki kupić na nowy sezon i tak rozmyślam:wink: - Jaki telefon polecacie?