Treść opublikowana przez lapek85
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
zestaw ori ze skody octavi 2
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
filmu co wlasnie leci na kombajnie na FISie nie podejrzysz :grin: ---------- Post dopisany 28-06-2012 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2012 at 08:00 ---------- kolejny element wyrezany, tak naprawde służyć ma tylko policji jutro czeka wymiana rozrządu i montarz długiej 6 biegowej skrzyni biegó DQS z 2.5 TDI:decayed: a jak uda się wymiana handlowa to w przyszłym tygodniu zawita "stary kredens":wink:
-
Zalane wnętrze-jak osuszyć?
jedź tam gdzie piorą tapicerki, wyciągną wodę specjalnym odkurzaczem.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ja mam moduł pomarańczowym przewodem, jest to nowsza wersja DS2. Przewód ten trzeba wpiąc na przewodzie zasilającym idącym do bezpiecznika od świateł drogowych, obojetnie lewa czy prawa trzeba także w tej wersji pamiętać,aby obowiązko dać na czerwonym przewodzie zasilającym bezpiecznik 7.5A albo 10A, poniewważ przy tej konfiguracji mamy wyciągnięte bezpieczniki od śweiteł drogowych, instlacja modułu zastępije te bezpieczniki i ten dodatkowy bezpeicznik na czerwonym przewodzie dodatkowo choroni instalacje
-
Mięki pedał hamulca
jak normalnie jeździsz to bedzie hamować,
-
Piłka nożna
grupa A już ukształtowana; Rosja CZechy Grecja Polska PS. jak zwykle "... nic się nie stało":wink:
-
1.9 TDI - "żywotność" uszczelki pod głowicą
moje audi ma 315tys km ori przebiegu i uszczelka ciągle ta sama, nic się nie dzieje co by wskazywało, że trzeba ją wymienić
-
[B5 AHL] Czarne 1.6 z podtlenkiem elpidżi ;)
"- dokupić lewarek tj. podnośnik - może ktoś z forumowiczów ma?" ja mam, jak cos to na PW
-
Ramka pod 2 DIN do B5 - gdzie kupić?
a jak z jakością jej wykonania? jest ok, czy odrazu widać, że chiński szajs ?
-
Ramka pod 2 DIN do B5 - gdzie kupić?
a montował już ktoś taką ramkę ??
-
Ramka pod 2 DIN do B5 - gdzie kupić?
Witam:hi: Szukam ramkę do konsoli 2 dinowej do B5 pod stacje multimedialną. Na allegro nie mogę nic znaleźć co by pasowało. Czy ktoś może mi pomóc w doborze ramki która nie będzie miała szpar i gramaturą wygladała jak ori plastik konsoli? Pare osób na forum ma ładnie komponujące się z całością takie ramki. Z góry dzięki.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
mnie zatrzymali to zapytali o homologacjie, powiedziałem ze jest to oryginalny moduł z a4 b7 który ma homologacjie i tak samo u mnie działa. Zobaczyli czy reszta świateł działa i puścili. ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- mnie zatrzymali to zapytali o homologacjie, powiedziałem ze jest to oryginalny moduł z a4 b7 który ma homologacjie i tak samo u mnie działa. Zobaczyli czy reszta świateł działa i puścili.
-
wybór stacji pod 2 DIN
U góry ramka musi mieć 25,4 cm z tego co wiem.
-
wybór stacji pod 2 DIN
No właśnie, patrzę na allegro i żadna przypasować nie chce do b5.
-
wybór stacji pod 2 DIN
Ja przymierzam się do pioniera, ale mam problem z doborem ramki. Może znasz, wiesz gdzie można kupić ramkę do a4 b5 2 din??
-
[ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
moje symphony dużo gorzej gra w porónaniu z concerem plus kodowanie zmianiane, cudowane na wszystkie sposoby i dźwięk kicha czy każde symphony tak źle gra ??
-
Problem z hamulcami od S4
Nie zawsze musi ciec płyn, przykład miałem w swojej b5. Wyrobił się tłoczek od ręcznego w tylnym zacisku i hamulce i ciągle się zapowierzały. Dlatego za sugerowałem Tobie sprawdzenie zacisków, choć nie wiem dokładnie jak rozwiązany jest ręczny w b7.
-
Problem z hamulcami od S4
a sprawdzałeś zaciski? może któryś jest uszkodzony, tzn. ciągnie lewe powietrze i zapowietrza przez to cały układ ?
-
[ALL Passat b5] problem z elektryką w drzwiach kierowcy
Wiązka przewodów wchodzących w drzwi jest ok? Do sprawdzenia też zimne luty w zamku. Ogólnie standard tych aut.
-
Po wymianie rozrządu
dokładnie tak jak kolega powyżej napisał, ja zawsze klientom po wymianie paska ustawiam kąt, to są zdziwieni co ja robie, bo przecież nigdzie tego nie ustawiają jeden koleś mi kiedyś powiedział " Panie co tam ruszasz co ma pompa do rozrządu?!!. Zostaw to bo potem nie będzie palić "
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
zestaw numer 1 zamówiony, jak przyjdzie będzie rezanie:decayed: ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- zestaw numer 1 zamówiony, jak przyjdzie będzie rezanie:decayed:
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
mozesz napisać od kogo kupiłeś na allergo zestaw do sprysków??
-
Opinia na temat silnika
każde tdi 1.9 na pompie rotacyjnej jest tak samo nie zniszczlane:decayed: podobno 1z i ahu przejadą trochę więcej km bez remontu turbiny bo nie mają zmiennej geometrii ale to nie do końca prawda, wszystko zależy od łącznika kierownicy z pedałami:banan:
-
Nawigacja co i jak
jeśli o takiej myślisz to całą konsole, wszystko tak jak na zdjęciu + tunel bo masz przedlifta
-
Za co odpowiada przekaźnik 214?
odpinasz czujnik temperatury cieczy i po przekręcniu stacyki bedzie plynął prąd na śiwce przez 30 sekund, niezaleznie od temp otoczenia. tylko jak chcesz tak zrobić to odłacz świce od fajek bo je spalisz. przekaźnik 214 jest od świec żarowych