Treść opublikowana przez lapek85
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
zobaczcie http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Pozar-po-wybuchu-w-warsztacie-samochodowym-w-sw-Wojciechu-n55649.html
-
Jaki telefon polecacie?
Od niedawna użytkuję telefon Motorola Defy i szczerze go polecam. Do najnowszych nie należy, ale jest solidny i dobrze dopracowany. Bateria trzyma 2 dni, przy czym rozmawiam-średnio-2,5 godz. dziennie (plus trochę internetu). Dużą zaletą tego telefonu jest zasięg- nawet w ''czarnej dziurze'' się sprawdza, gdzie inne telefony ''wymiękają'' w tym stare dobre Nokie.
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
2din + coś fajnego multimedialnego PS. sam na to poluję :gwizdanie:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pierwszy w historii darmowy czujnik do audi :>
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
wyciągaj te lampy i przerabiaj na bixenon wtedy zobaczysz co to znaczy mieć widno przed nosem :>
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czujnik można zrobić samemu wystarczą dwa miedziane druciki jakieś grubsze, na ich koncach założyć wsówki, wywiecic w zborniczku dwa malutkie otworki takie jak średnica drucika miedzianego wsadzić dobrze zakleić, drucicki połączyć przewodem, jeden do masy auta, drugi do licznika wiem, że to druciarstwo, ale jak tak zrobiłęm, dzięki czemu, kontrolka o niskim stanie płynu zapala mi się jak mam 0.5litra w zbiorniczku, (na ori czujniku nie da sie tak, przez to ze czujnik jest duzy i musi być zamontowany na rónej powierzchni, inaczej będzie ciekł) pozatym dwie małe dziurki z wcisniętym na styk drucikiem dużo łatwiej uszczelnić niż ori czujnik całość zakleiłem klejem na gorąco i od paru ładnych miesięcy wszystko działa jak powinno
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
taka mała śmieszna historyjka... wczoraj po obfitych opadach śniegu jadąc do pracy po nie odśnieżonej lokalnej drodze tuż przed 6tą rano napodkałem ponad pół metrową zaspę śniegu, zatrzymałęm się i myslałem co dalej, gdy po chwili w lusterkach zobaczyłęm zbliżające się dwa xenonowe punkty świetlne nadjechało S6 c5, koleś zatrzymał się obok mnie wysiadł podszedł i mówi "posuń się, przejadę bo mam quattro...." i pojechał a jak zawisł w zaspie to drzwi nie mógł otworzyć tyle śniegu było napęd Q super sprawa, ale oleju w głowie nic nie zastąpi to tyle
-
Ceny paliwa marzec 2026
3 Razy grzać świece tego to ja nawet w starym Zetorze nie robię. Co do cen przy zamówieniu z hurtowni: Ropa 5.51 opał 3.95
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
A nie możesz sam sprawdzić gdzie masz map sensor????????? Czy jest on na rurze na dolocie przed kolektorem, czy też w sterowniku. Jak nie wiesz to poszukaj na forum, jest tego mnóstwo. Jak się dowiesz to czujnik znajdziesz w 5 sekund.
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Kowi87 dzienne są przez SD-2, nie chce ledowej H7 bo nie będe miał długich, a tak zawsze to dodatkowe światło, mimo to, że bixy pięknię świecą paput dokłądnie, zapasówka tak jak biedrony była od Ciebie ale po oponie to już nie ma śladu, zrolowała się na maxa [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:55_________________________________________________pare zimowych fotek, spadł świeży śmnieg to na trasie fajna zabawa była
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie czy trzeba dbać jakoś szczególnie o wyświetlacz FISa przy tak niskich temperaturach?? U mnie dziś rano było -22
-
Polecane opony zimowe
nie wiem co z tymi UG7+, nigdy mi tak szybko się nie zużywały żadne opony ze znajomym wulkanizatorem wydaje nam się, że może teoria z dużą mocą na przednią oś (ok 180PS i 375Nm) i zbyt wąskim oponami 205 może być prawdziwa letnie opony, nówki Continentale, wytrzyamły jeden letni sezon, ok 35 tys km i obecnie mają koło 4mm bieżnika, także też już szroty
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
najpierw wyciąłęm w kratce otwór, wsadziłęm wskaźnik, potem pianka montażowa do okien, po zaschnięciu, docięta, na to szpachel, szpachel wykańczający, podkład i kilka warstw czarnym matem inną wersję to robiłem z naciągnięciem skóry można też taką przygotowaną kratkę wysłać do flokowania, też fajny efekt wychodzi.
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
u mnie w prawej lampie trzeba było dołożyć do kostki nowy pin aby podłączyć zasilanie, dodatkowo wyciąć otwór na żarówkę, cała zmiana STOPu zajeła jakieś 40 minut,
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
u mnie to tak wygląda :>
-
Polecane opony zimowe
to ile Ty robisz kilometrów w jeden zezon 5 tys ?? mi UG 7+ wystarczyły na jeden sezon, jeździłem na nich w poprzednią zimę, super się sprawowały, ale po przebiegu 27 tys km miały bieżnik o wysokości ok 3mm i poszły na śmieci. Dodam, ze te same opony na tylnej oś wyglądają po tym samym przebiegu jak nowe. Auto użytkowane 95% w trasie, reszta w mieści, ciśnienie 2-2.2 i powiedzcie, dlaczego tak szybko wytarły się opony????
-
[B5 AHH] ___Jakiej firmy kupić tłumik____???
tylko czy jest sens, kolejne 300 tys. na tym setupie to chyba nie pociągnie tłumik pociągnie, a jak silnik padnie, to remont i znowu jazdaa... narazie na tym setupie ze 100tys km i jak narazie zero problemów z silnikiem
-
Jaki telefon polecacie?
a ja napisze troche negatywnie o HTC Sensation dostałem tego smartfona z firmy, do użytku jako tel. służbowy. Wszystko było pięknie do czasu kiedy zauważyłem, że ciągle przychodzą do mnie wiadomości "że ktoś próbował się ze mną połączyć", że często byłęm poza zasięgiem. Okazało się, że te smartfony mają strasznie słaby zasięg, który dodatkowo przez złe wzięcie go do ręki drastycznie spada. W miescie gdzie jest dostępna sieć 3G problemu nie ma, zawsze jest zasięg, natomiast na wiochach, w trasie, gdzie jest tylko GSM, praktycznie z tego cuda nie dało się dzwonić. Nie pomogło oddanie do serwisu, wymiana tylnej klapki z antenką, która jest umieszczona w dolnej częsci, nie pomogło wygrywanie róznych wersji oprogramowań, czy też ręczne ustawinie na opcję GSM. W czasie jazdy samochodem, bardzo czesto rozmowy byłu urywane, rozłączane, aż stwierdziłem, że czas pozbyć się tej "SENSACJI", bo po prostu sygnał nie nadążał za mną :polew: Smartfona tego mogę polecić wszystkim tym, którym bardziej zależy na komputerze w kieszeni niż na telefonie, oraz tym, którzy są w dużej mierze w zasięgu 3G. A jak myślicie, że moje kłopoty z tym smartfonem to jakiś sporadyczny przypadek, do wpiszcie w google, "htc sensation słaby zasięg" itp odnośnie iphone 4 czy 4s też mają ten problem, tylko o tym głośno się nie mówi, do 4ki dawali specjalne obudowy/futerały któe miały zapobiegać zatracaniu sygnału. Natomiast 4s jak tylko znajduję się w zasięgu GSM i zostanie odebrane lewą ręką, to po chwili siła sygnału mocno spada, po czym zazwyczaj zostaje przerwane połączenie. Smieszne prawda?? ale moi współpracownicy co mają te smartfony i dużo dużo jeżdżą po kraju, nie gadali by takich bzdur gdyby to była nieprawda
-
[ALL TDI] Podkręcone AHU i ciągłe problemy z trybem awaryjnym, słabą mocą... :/
Witam Proszę o analizę logów. silnik AHU, podkręcony soft + wtryski z AFNa bardzo! często wpada w tryb awaryjny, ciągle coś grzebane i ciągle coś nie tak teraz jedzie niby ok, ale nie na 100% swoich możliwości proszę, rzuczcie okiem i coś doradcie BŁĘDY: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 GK Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G00SG 1414 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 40861 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent DYNAMICZNE: Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 010) Log (3 - 011) Log (4 - 004) Log (5 - 008) Log (6 - 003) STATYCZNE: Log (0 - 000) Log (1 - 004)
-
[B5 AHH] ___Jakiej firmy kupić tłumik____???
są wieczne... :gwizdanie: zewnętrzna strona bez zastrzeżeń, a w środku bebechy się wydmuchały/przegrzały na zimnym jakaś blacha brzęczy i dźwięk jest bardzej basowy. Normalnie to nie przeszkadza, ale jak się dziennie jeździ średnio ponad 2 godz to już trochę męczy
-
Montaż tempomatu A4 B5
numery manetek pasujących do b5 są podane w tym temacie, trzeba poszukać,generalnie nie ma wielkiej filozofii z doboremmanetki, pełno tego. manetki nie dzielą się na te z automatu czy manualu, są takie same. Wiązki nie ma sensu wyciągać z innego auta, lepiej,szybciej jest zrobić samemu, 5 cienkich kabelków, połączyć manetka-->ECU potem proste kodowanie w VAGu i po sprawie mi to wszystko łaćznie z rozebraniem i złożeniem zajeło może z 3 h :gwizdanie:
-
Montaż tempomatu A4 B5
w TDI zamontować tempomat to zajmuje tyle czasu co w renówce wymienić żarówkę a tempomat przydaje się bardzo często, nie tylko na długich prostych drogach :gwizdanie:
-
[B5 AHH] ___Jakiej firmy kupić tłumik____???
Witam W moim klekocie przy przebigu ok. 300tys km zaczął buczeć środkowy tłumik, przedmuchał się przez te lata... Moje pytanie, jakiej firmy kupić tłumki, dodam, że nie chce żadnego"poprawiającego moc i dżwięk" tylko taki któy troche wytrzyma i będzie cicho. Z góry dzięki za odpowiedzi
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj zamawiałem 5000 litrów ropy to cena w "zaprzyjazinionej " hurtowni 5,26 zł/litr
-
[B5 AHH] Zaklinacz koni znów pokazał klasę
nie łam się, tylko działaj ja jak robiłem program to w pierwszej wersji było coś koło 182/388 ale dymienie było juz spore i zeszlismy w dół. wszystko przez turbo z awxa, jak chcesz przebic 180 to brd pakuj