Treść opublikowana przez lapek85
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
litosci, prawie 1,5 tony "aż" 115 KM i Q? no chyba że HM... dla mnie to żaden problem, dziś 115KM za tydzień 180 albo i więcej waźne że silnik 1.9 jest "pancerniejszy" od 2.0 dlatego pytałem o konfiguracjie 1.9 z Q szkoda ze nie ma..
- Audi Coupe 1990 7A
-
[ALL] Które felgi wybrać?
ja bym brał nr 3 ogolnie to wszystkie
-
[ALL B5] Trzykrotnie miga kantrolka (!) oraz pika sygnałem
u brata w polo z 2003 roku jak jest mróz też wywala błąd ze płynu mało, poziom płynu dobry, płyn wymieniony na nowy, także coś z czujnikiej jest nie tak może u Ciebie będzie podobna sytuacja??
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
a występują w b7 wersje 1.9 z Q?? :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a tutaj przedstawiam moje wyniki, ostatnie pare tankowań, lane zawsze pod korek, w tym samym CPN tak na oko to 80%trasa 20%miasto w trasie prędkość utrzymywana w przedziale 100-110km/h, miasto raczej dynamicznie spalanie 5,26 53L 1005.8km spalanie 5,30 41L 772,4km spalanie 4,89 40L 816,4km spalanie 5,18 43,5 L 839,7km spalanie 5.57 49,5L 886km spalanie 5,37 40L 744,7km spalanie 5,5 19,45L 352,3km spalanie 5,45 48L 880,6km spalanie 5.26 54L 1025,7km
-
[B5 AHU] Ile spala na postoju ?
passat ahu 97 rok na postoju ze światłami mijania, nawiewem i włączonym radiem, oczywiście nagrzany silni 0,3-0,4 l/h audi ahh po tuningu to samo co wyżej pali 0,8-0,9 l/h (chyba przez duze wtryski takie spalanie? :gwizdanie:) polo atd na PD tez podkrecone, również te same parametry pali 0,7-0,8 l/h
-
[ALL B7] Tuning a sprzęgło w A4 2.0 TDI 170 KM
jak ktoś jeździ z "głową" i nie daje ostro koksu z dołu to seryjne sprzęgło przy większym stadzie koni i niutonów bedzie trzymać ja w swoim podkreconym o prawie 100% padle w ramach testu wsadziłem nowe ori sprzegło i jak narazie trzyma, zero problemów, nigdy się nie uślizgnęło,przejechalem od czasu montażu ok 25tys km. u mnie warunek jest jeden, gaz do dna powyzej 1800obr/min, może nie mam racji w tym co napisałem, ale ja to praktykuje i układ napędowy ma się idealnie :>
-
[B5 AHH] Pytanie o wtryski
wyciągnij wtryskiwacz i odczytaj numery z końcówki, zwróć uwagę jakiej firmy są, zazwyczaj Bosch albo Fratelli Bosio [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________i zaczęło się teraz, kto ile koni ma
-
[B5 AHH] Pytanie o wtryski
jak tak objexdzasz afna i ajma to napewno wtryski podmienione na większe skoro w programie nie widac zmian wymiana wtryskow na wieksze to najprostrza metoda wzrostu mocy a ahh jak masz wsadzone 0.216 to auto powinno kopcić, ale ze teraz zimno to nie bedzie ten efekt mocno widoczny na 0.205 bedzie miej sadzy, ale czy tyle koksu aby dac rade pogonić ajma?? same numery z wtrysków nic nie dadzą, korpusy mogą być seryjne, za to końcówki wymienione na większe
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
aj bo spota nie było i nie ma tematów jak sie spotkamy, oblukamy nasze fury to pojawią się dyskusje zawsze tak jest [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:28_________________________________________________no i o polibudzie pogadamy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no zaczyna sie robić ciekawie, coraz nas więcej
-
Polecane opony zimowe
u mnie na pomorzu dużo sniegu, cięzkie warunki drogowe więc moge już mieć podstawy do oceny opon zimowych rok temu mialem opony Continental ContiWinterContact, miały 5 lat bieżnik koło 5-6mm w rozmiarze 195/65R15 i ogolnie na tych oponach była tragedia, bez łopaty nie wyjeżdżałem w tym roku mam opony GoodYear Ultra Grip 7+, nowe, które troche kosztowayły, w rozmiarze 205/55R16 i jest super, początkowo mialem wrażenie, ze auto klei się jak Q, ale przeliczyłem sie, zakopałem się ze John Deerem mnie wyciągali :naughty:od tamtej pory jestem realistą, ale moja ogolna ocena tych opon jest na 5+, naprawdę polecam, w firmie jeżdżę wieloma autami i jak narazie nie widzę alternatywy dla UG7+
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
musimy zrobić ankiete, komu kiedy pasuje mi osobiscie pasi od pn do pt. po godz 17 a jak wam nie pasi w tygodniu, to bede robił mini spotki z kolegą fusse , weekendy odpadają :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
z e36 2.0 150KM stawałem na kresce i bema z tym silnikiem zostawała z tyłu i do zdrowo, jak lanos 1.6 co do 2.8 to bezpośredniej konfrontacji nigdy nie miałem, ale moje odczucia mówią mi ze 328 da rade TDIkowi wyrezanemu na ok 180KM przyjdzie wiosna to zrobimy porównanie,
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dobra Paweł, zrobimy kiedyś sprinta, tylko najpier trzeba zaległego bronka wypić , a skąd masz 216??? pamiętaj ja biorę Twoje stare wtryski
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
wiem wiem, zdjęcia będzie jak się pogoda poprawi,( czytaj przyjdzie wiosna) poprzedni właściciel deklarował, ze nie używał jej zimą, ja także nie mam zamiaru, tylny napęd i zima, tragedia qpeta także mi się śniła, nie chciałem nic innego, ale jak zobaczyłem tak zdrowego sedana, nie mogłem odjechać pozostawiając go jak się ma TDI do 2.8 PB? ma się nijak buma na 2biegu, 110km/h, 3 bieg 160km/h, seryjna szpera 25%, klekocik pozostanie z tyłu to takie moje odczucie, bo na kresce jeszcze nie stawałem, ale w przyszłości zrobi się testa, tylko musze znaleźć drugiego kierownika, bo sam nie ogarne 2ch aut
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
z czystym sumieniem mogę napisać, ze udało mi się kupić, "perełkę", a jest nią bmw e36 328i sedan buma ściągnięta ze Szwajcarii od 1 właściela, 40parę lat kobieta, w chacie miała 7 aut!! serwisowana do końca, 100% oryginalna i nie bita chwale chwale, bo to takich bemek jest już niewiele, większość po wiejskim tuningu,lub spawanych z 5 innych jedno jest pewne, bema zostaje ze mną dożywotnio :>
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zachodniopomorskie zasypane, zaspy, śnieżyca, wiele dróg zamkniętych, w tym krajowa 11 koszalin-kołobrzeg, masakra miejscami Q nie da rady,
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dokładnie plany odeszły w niepamięć z powodu kupna drugiej fury, teraz rzędowe 6 garów bede rezał [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:51_________________________________________________powoli zaczynam rozglądać się za czymś, co sprawi, że furka pójdzie w dół jak pisałem wcześniej, rocznie pokonuje około 25-30tys km, nie chce mieć betonu, ma być kompromis komfort/wygląd proszę, zerknijcie na 7strone gdzie audi stoi na 18" i doradzicie, czy takie sprężyny eibacha sportline (obniżenie: przód/tył 45-50/35-40 mm) będą odpowiednie?? i czy muszę koniecznie zmieniać amory?? boję sie gwintu, że będzie za twardo :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
tego to jeszcze u mnie nie było spadło z 10cm sniegu, temp koło 0 z tendencją do spadku i zaczęła robić się szklanka psiarnia stała na krajówce i proponowała zawrócić, bo lodowisko
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
no
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
takie to na setupie 164konie oblatywałem aju to ja Ci udowodnie że za moim 2.8 nie nadąrzysz nawet 180tdi-kiem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
w tygodniu to trzeba zrobić, np. w czwartek dzień po słupskim spocie weekendy mam zarezerwowane na lekcje typu " Patrz w lusterka drifterzy są wszędzie"
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Paweł, to kiedy łączymy nasze spoty, ze spotami kolegów z tego wątku?