Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. tak ogólnie to można wsadzić tarcze zimmermana + klocki textar i bedzie ok
  2. na tak krótki odcinku silnik dobrze się nie nagrzeje, przynajmniej przy obecnych temperaturach podłącz VAGa sprawdz czujniki, sonde, może w tym problem tkwi mi jednak wydaję się, że przy dłuższej trasie spalanie było by w normie
  3. może jakaś guma w zawieszeniu, np. od drążka stabilizatora, albo pompa wspomagania mało szczegółów podałeś, podjedź do dobrego mechanika zdiagnozuje skąd piszczy
  4. możesz też trochę metodą po łepkach, ale bez zbędnego kombinowania i wiedzy, wyciągnąć tylko płyn ze zbiorniczka, pojeździć tydzien i wyciągnać ponownie, taką operacjie powtórzyć, aż do układu wlejesz z 1.5 litra nowego płynu w pompie i tak pozostaną minimalne resztki starego płynu, ale zawsze to krok do przodu
  5. właśnie mało szczegółów, najpierw sprawdź układ hamulcowy, tarcze-może są krzywe zużyte to samo klocki, potem sprawdź zawieszenie, może luz w jakimś polączeniu występuje :gwizdanie:
  6. nawet nie ma nad czym się zastanawiać, ML145 rządzi nad tym hustlerem
  7. jak się poszuka w necie to można kupić U520XL za około 220zł+przesyłka oczywiście na alledrogo nie ma, bo sprzęt zakazany
  8. u mnie w firmie ceny za robocizne na podobnym poziomie, ale zbieżność za 150zł to już lekka przesada
  9. najpierw to bym skontrolował połączenia wajcha --> skrzynia, potem stan oleju, wymiana na nowy i obserwować co się bedzię działo, podniesć furę na podnośniku posłuchać pracy skrzyni, może coś w środku się wysypało :gwizdanie:
  10. to ładnie :> pewnie niedługo nastanie czas wymiany gratów
  11. pewnie 4-5 tys zł za dobrą insatlacjie LPG i koszty jazdy o połowe mniejsze
  12. Bo trzeba lubieć i umieć... :polew: :polew: :polew: :polew: mam domek nad jeziorem, trzeba przejechac 2 km po piasku wjechałem jakies 50m i d...a, ani w przód ani w tył citroen 2CV przeleciał obok mnie jak po g...nie już nawet nie chcę myslec co jest w zimie :sick3: :sick3: widocznie nie umiesz jeździć :polew: tyny napęd daję dużo frajdy, pod warunkiem, że się nad nim panuje obecnie wybrałbym e46 z tego wzgledu, ze b5 znam i lekko mi się znudziła
  13. zaraz posypią się głosy, sprzedaj swoją 2.8 i kup ori bude z 1.9 albo kup walonego anglika i przekładaj
  14. sam program czy jakieś podzespoły wymienione??
  15. zużyte amortyzatory przyczyną szybszego załączania ABS, u mnie tak było, po wymianie całkowicie ustało
  16. http://img709.imageshack.us/img709/1622/24052010235.jpg sorki nie mogłem się powstrzymać :polew: takiej zawiechy to nawet napompowane C5 nie ma
  17. [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 16:59_________________________________________________World Record Highest Dive (Dana Kunze 172 Foot High Dive World Champion)
  18. dzięki tamkim projektom wiem, że mi nie opłaca się modzić TDI-ka, dużo kasy mało frajdy, także klekot do spokojnej oszczędnej jazdy a turbo benzynka to świrowania pawiana
  19. można wiedzieć jak takie S4 się zbiera, ile do 100/200km/h ??
  20. solone silnika masz TDI, czerwone I miały 110, a Ty masz 90KM więc powinieneś mieć TDI srebrne
  21. Tez mu tak mowie ale cos nie chce pewnie się boi, że nie ogarnie fury
  22. czaja, dawaj więcje koksu
  23. z tego co mi zawsze było wiadomo to AHH nie było w '98roku czyżbym się mylił?? [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:14_________________________________________________fakt, dopiero spojrzałem na zdjęcia, to nie jest AHH, turbina u góry, AHH ma jak np. AFN na dole pewnie masz AHU osłona z I nie jest ori
  24. http://moto.allegro.pl/item1039282929_tico_tuning_tikacz_enzo_hbm_gti.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.