Treść opublikowana przez lapek85
-
[B6 AVB] Skuteczne hamulce do jazdy miejskiej.
tak ogólnie to można wsadzić tarcze zimmermana + klocki textar i bedzie ok
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 Avant -- technika jazdy
na tak krótki odcinku silnik dobrze się nie nagrzeje, przynajmniej przy obecnych temperaturach podłącz VAGa sprawdz czujniki, sonde, może w tym problem tkwi mi jednak wydaję się, że przy dłuższej trasie spalanie było by w normie
-
[B5 AFN] Dziwne piszczenie
może jakaś guma w zawieszeniu, np. od drążka stabilizatora, albo pompa wspomagania mało szczegółów podałeś, podjedź do dobrego mechanika zdiagnozuje skąd piszczy
-
[B5 AWT] Wymiana oleju wspomagania.jak?
możesz też trochę metodą po łepkach, ale bez zbędnego kombinowania i wiedzy, wyciągnąć tylko płyn ze zbiorniczka, pojeździć tydzien i wyciągnać ponownie, taką operacjie powtórzyć, aż do układu wlejesz z 1.5 litra nowego płynu w pompie i tak pozostaną minimalne resztki starego płynu, ale zawsze to krok do przodu
-
[ALL B5] Stukot podczas hamowania
właśnie mało szczegółów, najpierw sprawdź układ hamulcowy, tarcze-może są krzywe zużyte to samo klocki, potem sprawdź zawieszenie, może luz w jakimś polączeniu występuje :gwizdanie:
-
[ALL] CB RADIO ALAN 199 która antena IC-100 Hustler czy ML-145 Sirio
nawet nie ma nad czym się zastanawiać, ML145 rządzi nad tym hustlerem
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
jak się poszuka w necie to można kupić U520XL za około 220zł+przesyłka oczywiście na alledrogo nie ma, bo sprzęt zakazany
-
[B5 AFN] Pytanko o cenę naprawy
u mnie w firmie ceny za robocizne na podobnym poziomie, ale zbieżność za 150zł to już lekka przesada
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
dobra muza to podstawa
-
[ALL B5] Skrzynia się blokuje na 1 :-/
najpierw to bym skontrolował połączenia wajcha --> skrzynia, potem stan oleju, wymiana na nowy i obserwować co się bedzię działo, podniesć furę na podnośniku posłuchać pracy skrzyni, może coś w środku się wysypało :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Rogalowa robota
to ładnie :> pewnie niedługo nastanie czas wymiany gratów
-
[ALL B5] SWAP benzyna 2.8 na DIESEL 1.9 TDI
pewnie 4-5 tys zł za dobrą insatlacjie LPG i koszty jazdy o połowe mniejsze
-
Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
Bo trzeba lubieć i umieć... :polew: :polew: :polew: :polew: mam domek nad jeziorem, trzeba przejechac 2 km po piasku wjechałem jakies 50m i d...a, ani w przód ani w tył citroen 2CV przeleciał obok mnie jak po g...nie już nawet nie chcę myslec co jest w zimie :sick3: :sick3: widocznie nie umiesz jeździć :polew: tyny napęd daję dużo frajdy, pod warunkiem, że się nad nim panuje obecnie wybrałbym e46 z tego wzgledu, ze b5 znam i lekko mi się znudziła
-
[ALL B5] SWAP benzyna 2.8 na DIESEL 1.9 TDI
zaraz posypią się głosy, sprzedaj swoją 2.8 i kup ori bude z 1.9 albo kup walonego anglika i przekładaj
-
[B5 AFN] Rogalowa robota
sam program czy jakieś podzespoły wymienione??
-
[ALL B6] Za wcześnie dziający ABS
zużyte amortyzatory przyczyną szybszego załączania ABS, u mnie tak było, po wymianie całkowicie ustało
-
[B5 AFN] Zawieszenie - Problem po wymianie amortyzatorów i sprężyn
http://img709.imageshack.us/img709/1622/24052010235.jpg sorki nie mogłem się powstrzymać :polew: takiej zawiechy to nawet napompowane C5 nie ma
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 16:59_________________________________________________World Record Highest Dive (Dana Kunze 172 Foot High Dive World Champion)
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
dzięki tamkim projektom wiem, że mi nie opłaca się modzić TDI-ka, dużo kasy mało frajdy, także klekot do spokojnej oszczędnej jazdy a turbo benzynka to świrowania pawiana
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
można wiedzieć jak takie S4 się zbiera, ile do 100/200km/h ??
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
solone silnika masz TDI, czerwone I miały 110, a Ty masz 90KM więc powinieneś mieć TDI srebrne
-
[B5 AHH] Wykres AHH
Tez mu tak mowie ale cos nie chce pewnie się boi, że nie ogarnie fury
-
[B5 AHH] Wykres AHH
czaja, dawaj więcje koksu
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
z tego co mi zawsze było wiadomo to AHH nie było w '98roku czyżbym się mylił?? [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:14_________________________________________________fakt, dopiero spojrzałem na zdjęcia, to nie jest AHH, turbina u góry, AHH ma jak np. AFN na dole pewnie masz AHU osłona z I nie jest ori
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item1039282929_tico_tuning_tikacz_enzo_hbm_gti.html