Treść opublikowana przez lapek85
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
w ASO można kupić zestaw zabezpieczający koło, pokazujesz jaką wersje masz i w ciagu paru dni ściągną ja do polo 9n kupowałem to ok 120zł
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
piękna buma, kox na taką to już laski lecą, oglądają się itd z kumplem jak latamy ładnie zrobioną e36 328i coupe to nie raz, pudernice zarywały
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
z mojego doświadczenia wynika, ze sprzeda się każde auto jeśli jego stan jest nienaganny ja w swoim krótkim życiu miałem 5 aut, najdłużej sprzedawałem Opla Tigre, 8 dni także wersja wyposażeniowa, silnik, kolor to drugorzędne sprawy, liczy się ogólny b. dobry stan techniczny i wygląd auta
-
[ARG B5] Moja świeżynka
miałem BRC sequent 24 w golfie 4, sprzedałem golfa kumplowi, od czasu założenia brc zrobiło koło 100 tys km i zero problemów, bezawaryjna instalacja, spalanie o niecaly litr większe od benz, ale słyszałem także opinie ze brc to średnia liga, są lepsze...
-
[ARG B5] Moja świeżynka
kolor bajka, wiem bo taki mam pozatym to zdrowa seria, tylko silnik dla mnie taki nijaki
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
czekamy jednak nie przyjadę, właśnie wracając z miasta, babka jadąca przedemną skręcają na skrzyżowaniu w prawo i wjeżdżając w podporządkowana uliczkę, naglę sie ocknęła i stwierdziła ze to nie ta i zawróciła wyjeżdżają mi prosto pod koła, rozwalając moja służbówkę, sprawa do sądu, bo ona twierdz, ze ją wyprzedzałem asz, kurrrr.......... ps. na koniec policjant powiedział, ze jeśli sąd stwierdzi moją winę to dostane nawet 3 tys zł i zabiorą prawko na rok, czy to jest możliwe??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a jak jutro Pany, jak by było pare osób to bym chętnie wpadł, zapoznać się z ekipą
-
[B5 AFN] Kiera S-line czy ta mi podejdzie??
podejdzie na 99% no chyba że masz jakąś rzeźbę z 5 fur
-
[ALL B5] Jakie ET powinna mieć felga stalowa pod tarcze 312mm z zaciskiem ATE
felga 16" et 45 standardowa 5 ramienna tarcza 312 boscha, zasisk ATE
-
[ALL B5] Jakie ET powinna mieć felga stalowa pod tarcze 312mm z zaciskiem ATE
czy tak ciężko zakapować, ze im mniejsze ET felgi to przestrzeń miedzy felgą a zasiskiem większa im mnijesze ET tym felga bardziej na zewnątrz wystaje wiec jak ET 45 pasi to i mniejsze też, chyba to oczywiste co?
-
[ALL B5] Jakie ET powinna mieć felga stalowa pod tarcze 312mm z zaciskiem ATE
si
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no własnie, czemu akurat środy? a nie np. piątki ostatnio koło McDonalda natrafiłem na spot beemek, nawet co niektóre...kozaki furki
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
co tak ciężko w Słupsku spotkać klubowe auto?, :gwizdanie:tyle razy przejazdem smigam przez Słupsk i nic raz mnie tylko zaczepił miłośnik gofra 2, a tak to nie widać
-
[ALL B5] Jakie ET powinna mieć felga stalowa pod tarcze 312mm z zaciskiem ATE
standardowa 16" z ET 45 pasuje idealnie, im mniejsze ET tym większa będzie przestrzeń pomiędzy felgą a zaciskiem
-
Która trasa lepsza do Mielna?
wczorajszą noc spędziłem w mielnie, nie byłem na imprezach tam od 2lat, jedynie w tygodniu zajeżdżałem nad morze wykompać się muszę przyznać, że devastation ma 100% rację, że mielno zeszło na psy, strasznie się zapuściło, kiedyś nazwyaną tą miejscowość polską ibizą, a teraz .... syf, brud....... wiadomo, ogolne nastawienie jest aby wyciągnąć jak najwięcej kasy z turystów, ale tam to już jest przesada parkingi byle gdzie, od 4-8zł/h, żarcie naprwde nędzą!! za nie mała kase, za wstęp na balety od 10-20zł od osoby, którę są przepełnione a słynne senso puszczało taką muzę, że z ekipą wyszliśmy po 30minutach zetka,eska czy maxx mają lepszą i nowsza muze, lepiej posiedzieć w aucie i posłuchać JAKO MIESZKANIEC OKOLIC MIELNA ODRADZAM WYJAZDÓW NA WAKACJE/URLOP DO TEJ MIEJSCOWOŚĆ jest wiele innych lepszych miejsc
-
[B5 AHH] 1,9 TDI AHH + wtryski AFN
AHH zawsze daje czadu, szczególnie zdrowe
-
[B5 AJM] Zmiana kierownicy od eSy
ja zmieniałem tak jak kolega michał69 ma zamiar zrobić polifty mają kiere na dużym klinie, więc wystarczy znaleźć taką 3 ramienną i wszystko wchodzi P&P przykładowa kiera co podchodzi bez rządnych problemów, 15 min i przełożona http://allegro.pl/item1161627418_kierownica_audi_s4_a4_b5_s_line_airbag_air_bag.html
-
Która trasa lepsza do Mielna?
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100724/ZACHODNIOPOMORSKIE/541210136
-
Która trasa lepsza do Mielna?
też mozna jechać z bobolic na polanów, zapomniałem o tej trasie jadąc tamtędy, będziesz przejeżdzał przez żydowo, znajduje się tam pierwsza w Polsce Elektrownia szczytowo-pompowa warto to zobaczyć, a jak bedziesz jechał z dziewczyną to zajedź tam o zachodzi słońca, super widok, polecam
-
Która trasa lepsza do Mielna?
Biały Bór i Boblice pracują na 2 zmiany , więc sie nie ździw jak zobaczysz wieczorem foto
-
Która trasa lepsza do Mielna?
Tobi_one pozwól, że Ci poradze ze swojego doświadczenia: 1 opcja: Kutno, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Człuchów, Biały Bór, Bobolice, Koszalin Miastko, Polanów, Koszalin, Mielno 2 opcja: trasą A2 do Poznania, Oborniki, Piła, Szczecinek, Bobolice, Koszalin, Biały Bór, Miastko, Polanów, Koszalin, Mielno omijaj szeroki łukiem odcinek Bobolice, Koszalin ponieważ: 1. sznur poznaniaków tamtędy jeździ, część z nich na żółtych papierach 2. remont drogi na odcinki ponad 10km, manowo-mostowo,korki po parę km, czasem nawet kilkanaście, wahadła 3. śmietniki, dużo ich wybierając opcje przez Miastko-Polanów jedziesz drogami pustymi, praktycznie ruch zerowy, trochę zakrętów, jeden śmietnik na odcinku 65km, nawierzchnia na 4- (1-6pkt) a i uważej w Białym Borze, na ten rok mają ustlony wpływ do budżetu z mandatów(fotoradarów) na 5 000 000 zł :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zanik mocy
silnik wpada w tryb awaryjny, najłatwiej podłaczyć vaga i zrobić logowanie poszczególnych grup, wtedy bedzie wiadomo co nie domaga posprawdzaj także węzyki podciśnieniowe
-
[ALL B5] HAMULCE 312mm PRZÓD, TARCZE + KLOCKI co wybrać???
dzisiaj jestem po wymianie 280 lucasana 312, klocki i tarcze założyłem Boscha dziwi mnie tylko to, jak jakiś debil z AUDI wymyślił aby seryjnie wkładać tarcze 280 ?? przecież to wogóle nie hamuje, teraz mam 312 i ciesze sie z każdego użycia środkowego pedału
-
[ALL B5] Założenie klimy w a4 bez klimy-jakie koszty?
krzysaudi nie rozpędzaj się tak, jeśli dla Ciebie nie ma różnicy w czasie i pracy w montażu/przekładce klimatronika od zwykłej klimy, to nie chce pytać o jakość wykonania tej roboty kolejna sprawa, nie napisałem, że jest to nie możliwe, wiec nie rób ze mnie oszołoma, bo sam nim się stajesz wmawiając nieprawdę na sam koniec, w swojej wypowiedzi poruszyłeś temat tuningu, więc ja lękający się, siedzący przy kompie, piszący bzdury swoją 90kę wykręciłem z dość konkretnym rezultatem, a Ty co?? nadal się lękasz i składasz klime w Audi 80 PS. "Bo chamstwa nie zniosę!"
-
[INNE] Taka Popierdółka Mojej Żony
następca CRXa to może i jest, ale tylko na papierze, ogolnie inne autko- fajne do nudnych nie należy :>