Treść opublikowana przez lapek85
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
etam quattro, ja w zeszłą zimę jadąc na pole zakopałem john deere 6330 ale sniegu to było po pachy :polew:
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
narazie nic nie robie, bo aktualnie dokładam fisa klekota. może w przyszłym tygodniu cos zrobie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wiem juz teraz wiem, dzieki diody dali mi w sklepie 3ampery będą dobre??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a ja tam miernikiem grzebałęm i wszędzie jednakowo było, a zapomniałem o tym ze moza wcisnaąc krańcóke i masa zginie, kudre :wallbash:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, do jakimego przewodu się wpiąć z diodą w tylnych drzwiach w krańcówce?? mam dwa przewody: brązowo-zielony brązowo-czerwony do któego się wpiąc????
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no teraz to juz kumam , dzieki wielkie MaxsteRR za pomoc jutro działam z radiem i drzwiami, jak to ogarne to daje licznik do naprawy fisa, potem dopiero jak go odzyskam to zrobie kodowanie immo itd jeszcze raz dzieki za pomoc
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a do drzwi pasażera od brązowej kostki z biło brazowym kablem mam pociagnąc nowy kabel??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czytałem o tym podłącznieu m.in 144 strona, ale ciagle mam niejasności licznik polift z białym pdoświtleniem i elektornicznym zegarkiem do siwej kostki do pinów: 8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie przedniego pasażera 9 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z prawej strony 10 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z lewej strony muszę ciągnąć nowe kable od krańcówke do licznika aby pokazywało otwarcie drzwi???? wiem o diodach i kolorach kabli, tylko chodzi mi o to czy musze ciagnąc pprzez cała auto nowe kable????????
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Gość 30km ode mnie Nie słyszałem o reklamacjach, także jest ok Endriu do Twojego problemu brak mi już pomysłów... CZesc tak jak pisalas u mniw wystarczy tylko siwą kosteke dorobic i reszta gra jeszcze nie uruchomilem do konca licznika, bo nie mam zakodowanego immo i kogdowania ale narazie wstepnie dziala ladowani i temp oleju, przelaczanie opcji fisa tylko jeszcze musze poczytac jak te drzwi ogarnac mam do Ciebie pytanie, czy jak podlacze radio concerta kaseciaka pod licznik to muze jakies kodowanie ustawic aby ta opcja dzialala w liczniku?? a drugie pytanie to jaki czujnik najlepiej kupic do poziomu płynu?? z góry dzieki za inforamacjie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, znacie kogoś, możecie mi polecić osobę/firmę, która naprawia wyświetlacze FIS??
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
xenon z ori odbłosnikiem w halogenie, swieci mocno ale pod samą maskę, ja chce aby swicil dalej i szeroko rozświetlal pobocza, do tego potrzeba wsadzic tam soczekwe jak sie wszystko uda to zrobie fotoporade
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobry dłuuuuuuuuuugi wątek dużo można się dowiedzieć i podpytać ludzi co już to robili ja w sobotę biorę się za przekłądkę zegarów, mam nadzieje, że wszystko pojdzie OK
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
Mam komplet soczewek bixenonowych z audi Q7 i noszę się z zamiarem wyrezania halogenów i zamontowaniem ich w miejsce ori odbłyśnika. Narazie według wstępnych oględzin powinna się zmieścić. Mam pytanie czy ktoś już coś takiego przerabiał :?: Jak najlepiej rozkleić szkło halogenu :?: Czym późnije skleić/uszczelnić halogen przy składaniu? Jaki klej użyć :?: Jak się cała operacja uda to halogen będzie doświetlał ładnie pobocze na pustych wiejskich drogach jak wracam późną nocą z pracy. Halogeny mają być zintegrowane razem z długimi, dodatkowo dojdzie troche podłubania w instalacji. a i jaka może być żywotność żarnika D2S podatnego na częstrze niż zwykle włączanie i wyłączanie :?:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
odnośnie paska to ja się nauczyłęm, że można wkłądać wszystko poza BOSCHEM dwa nbowe paski, każdy piszczał i wymieniałem rolkę, napinacz i nic nie pomagało, dlatego moim zdaniem jak najdalej od tej firmy
-
Montaż tempomatu A4 B5
z tego co pamietam to kumplowi wkłądalismy z literką M, ale ja tam w porównaniu do innych nie widzialem różnicy, może jestem ślepy i sie mysle, jak coś to niech ktoś mnie poprawi
-
[B5 AFN] Nieprawidłowy kąt wtrysku paliwa
49 czy 51 to różnica widoczna tylko na kompie, w czasie użytkowanie nie zauważysz najmniejszej róznicy
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Kowi ma rację te lampy to totalne badziewie PS. Piotrek my wiemy co dobrze świeci
-
[B5 AFN] Nieprawidłowy kąt wtrysku paliwa
jesli dobrze pamiętam jest to temperatura paliwa, jak się mylę niche ktoś mnie poprawi
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
troche to śmieszne, w tym wątku każdy chwali swoją fure i dodaje jej dodatkowo "ewentualny" skręcony przebieg by miała jak najwięceeeej i jeździła jaaak najlepiej przy sprzedaży już tego nie ma, to co na liczniku to zawsze ori przebieg PS. mój klekot 278tys km i jeździ bdb :>
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
rumunka też by śmiagała gdyby się nie przegrzała, tak stwierdzili fachowcy od suszarek trzeba delikatniej ciskać :>
-
[B5 AHH] Wykres AHH
jak jesteś ciekawy zajrzyj do mojego wątku
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
nie ma czasu na grzebanie, klekot musi śmigać, dlatego dziś szybkie wymontowanie starej turbiny i montaż nówki także z AWXa
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
a brd przy gruszce od podcisnienia ma jeszcze jakąs wtyczkę, co mam tam podłaczyć skoro nie mam żadnego przewodu do turbiny???? sam wężyk od podcisnienia wystarczy do sterwoania brd??
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dzisiaj w klekocie wysrała się "rumunka" czytaj. turbo GT1749VA, u mnie przejeździło ok 70tys km na 1.5bara, wczesniej w seri ok 80 i padło ułożyskowanie, ośka z wirnikiem zaklinowała się w muszli częsci zimnej, wyło jak stary odkurzacz teraz pytanie, kupić drugą taką samą, czy łądować BRD i poprawka softa ??
-
[ALL B6] Lampa bixenonowa zacina się na długich
najpierw przesmaruj mechanizm przesłonki tj. dzwigienki, spręzynki i inne połaczenie ruchome jesli to nie pomoże a masz przesłonke sterowaną silniczkiem elektrycznym, to znaczy że silniczek na ośce się zacina, jeśli do silniczka masz dojście bez rozklejania lapmy wyciagnij go i porządnie nasmaruj, jeśli nie, to trzeba rozkleić lampę, wyciągnąć soczewkę i wtedy pogrzebać w silniczku natomiast jeżeli zamiast silnikcza elektrycznego masz sterowanie na elektromagnesie to pozostaje tylko przesmarowanie zewnętrzynch elementów i wszystko powinno już działąc