Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. pomoc się przyda, ale to jak coś bede pisał na PW, aby tu śmietnika nie robić pozdro
  2. dzieki bardzo kolego wijar pomysle nad tym rozwiazaniem,pogadam z elektrykiem i chyba czas przerobic maszyne:)
  3. to nie auto, to maszyna do sypania ziemi do doniczek chyba zrobie tak jak napisaliscie powyzej, tylko jesli moglbym jeszcze prosic o podpowiedz, to jakiego typu, czy oznaczenia mialby byc ten przerkaxnik"??
  4. Witam. Na początku przepraszam za schemat, może dla kogoś okazać się mocno niepoprawny. Chodzi mi o to, ze na jednym przewodzie mam stałe napięcie 3 V i ten prąd płynie do 2 odbiorników. Chciałbym zablokować „czymś” przepływ tego prądu, aby nie popłynął do jednego z odbiorników. Problem w tym, ze tym samym przewodem może także płynąć prąd o napięciu 12 V ( inne położenie przełącznika) i wtedy prąd musi docierać do dwóch odbiorników. Moje pytanie tak w skrócie, co kupić, co założyc, jak się to coś nazywa co zablokuje mi przepływ prądu np. mniejszego jak 5V a przepuści prąd o napięciu wyższym niż 10V ???? Z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawaim
  5. czy taką matą można wygłuszyć drzwi, mam jej sporo, :?: :?: :?: taki rodzaj filcu, co fabrycznie stosowany jest do wygłuszeń grodź, podłóg 15mm grubości, samoprzylepny
  6. Kowi, jak wsadzisz rozpóre to daj znac jak ją wsadziłes, bo mi nie chce zbytnio wejść, obciera o przewody od klimy :gwizdanie:
  7. dokładnie tak jest, moduł z pomarańczowym przewodem już sie nie przepali po zostawieniu dźwigni w pozycji długich
  8. u mnie tak samo, DS-2 ani troszke nie zakłuca CB, cisza, jak odpale bixenon to mi przetwrnice sieja po radiu, :gwizdanie: sam moduł po 2 dniach testowania wypada bardzo dobrze, żadnych problemów, w tygodniu nawierce otwrków w obudowe modulu aby polepszyć jego chłodzenie ogolnie jestem zadowolony nowsza wersja z pomarańczowym przewodem jest już odporna na przepalnie poprzez zostawienie dźwigni w pozycji długich
  9. Dziś podłączył moduł, mam nowszą wersją z pomarańczowym przewodem, przewód ten trzeba wpiąc na przewodzie zasilającym idącym do bezpiecznika od świateł drogowych, bojetni lewa czy prawa trzeba także w tej wersji pamiętać,aby obowiązko dać na czerwonym przewodzie zasilającym bezpiecznik 7.5A albo 10A, poniewważ przy tej konfiguracji mamy wyciągnięte bezpieczniki od śweiteł drogowych, instlacja modułu zastępije te bezpieczniki i ten dodatkowy bezpeicznik na czerwonym przewodzie dodatkowo choroni instalacji jexdziłem dziś cały dzięn i jak narazie zero problmów, moduł, nie grzeje sie, jutro sprawdzę jak zachowuje sie współpraca z CB
  10. Koszalin, hurtowe zamówienie do firmy ON 4,80 za litr przy zamówieniu 5000L
  11. Panowie mam pytanie odnośnie podłączenie mudułu SD-2 z pomarańczowym przewodem przewody kolorów: Czerwony -> + po stacyjce Brązowy -> sygnał świateł mijania 2x Niebieski -> światła drogowe (długie) Czarny -> masa do auta podłączyłęm do skrzynki bezpieczników Bezpiecznik Nr: 20 - światło mijania prawe -> podłączamy kabel Brązowy Bezpiecznik Nr: 18 - światło drogowe prawe -> podłączamy kabel Niebieski Bezpiecznik Nr: 19 - światło drogowe lewe -> podłączamy kabel Niebieski Bezpiecznik Nr: 25,26 - Panowie trzeba sprawdzić bo nie pamiętam do którego się wpiąłem!! do niego podłączyłem + po stacyjce trzeba sprawdzić miernikiem !!!! został mi pomarańczowy przewód i nie wiem co z nim, gdzie go wpiąć?? od KOGIELA otrzymałem taki schemta : i taką odp: Prosze podłaczyc tak jak w załaczniku i wyjac bezpieczniki od swiateł drogowych JAk podłączyc/gdzie pomaranczowy przewód z modułu i dlaczego mam wywalić bezpieczniki od długich. Bezpieczniki siedzą, pomarańcziwy przewód luźno lata i narazie wszystko dobrze działa, proszę o pomoc
  12. dodatkowo od zakupu zderzaka odstrasza mnie ponowne podcinanie pod FMICa, niby mało, ale to trzeba precyzyjnie zrobić[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:17_________________________________________________Tempomat założony, działa jak z "fabryki" podłączenie banalne, 3 godz roboty i kolejny bajer w furze . Mam pytanko, jak rozebrać manetkę aby przeczyścić wszystkie styki/połączenia w tempomacie ??? [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 11:20_________________________________________________spać się nie chce, to z nudów wrzucam pare fotek robionych kalkulatorem Audi dostało nówki laczki 225/40 R18 PIRELLI P ZERO teraz jeszcze lepiej się klei niż na starych Goodrich. a tutaj troche głupkowate, do odciny poleci 217km/h, na więcej nie pozwala krótka skrzynia
  13. wolałbym nie opisywać tego publicznie( istnieje ryzyko "kapusiostwa") czy możemy temat poruszyć na PW lub telefonicznie, prosiłbym o numer
  14. Witam Czy jest na forum osoba która zna się dobrze na kodeksie pracy?? Mam małe problemy z pracodawcą i szukam porady. Potrzebuję kilku krótkich podpowiedź jak sobie poradzić w danej kwesti.
  15. lapek85 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Panowie, mam polifta AHH 2000 rok, więc manetkę podłaćzam do białem kostki koło ECU, mam pytanie tylko odnoścnie 5 pina manetki. Mam go podłączyć tylko/bezposednio do bezpiecznika nr. 11 5 A lub do innego "mało ważnego" i nigdzie wiecej, nie musze od bezpiecznika dalej ciągnąć przewodu do czerwonej kostki do pin 8 ???
  16. graty leżą i czekają na montaż dziś chciałem założyć tempotam, ale okazało się że mam troszke inne wtyczki niż posiadany przezemnie schemat od AFNa nie mam w żółtej kostce niebieskiego przewodu w pinie nr 1 i nie wiem co teraz z tym dalej robić, czy AHH podłącza się tak jak PD tylko pod białą kostkę?? a licznik chce doprowadzić do perfekcji, przez wysłanie do kolegi Krzychold i usunięcie dwóch wypalonych lini no i dodatkowo ściągniecie PINu trochę obawiam się kabelkologi z tym FISem [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:09_________________________________________________ tylko FISa czy coś jeszcze łyknął? nic więcej ciekawego w tej audi nie było, xenonu nie chciałem bo mam bixy od Gwertego, zderzak ze spryskami bym chciał, ale za taką kasę jak mi zaśpiewał to prawie od eSy mam, z wnętrza to jeszcze skórzany ręczny wezmę i światełka do drzwi, aby w kałużę nie wejść nocą
  17. Panowie, czy może mi ktoś wyminić wszystkie potrzebne graty do zamontowania pełnego FISa z a4 poliftowej do mojej. Auto stoi całe i moge wyciągnąć co chce: licznik manetki czujnik płynu spryskiwaczy wiazka od tempomatu co dalej???? jakies kostki, wtyczki, czujniczki a i co z dodatkowym zegarem temp oleju, jak to podłączyć, skąd sygnał???
  18. dzisiaj zanawiałem 5 ton ON to cena 4,62 netto babka u której zamawiam, mówiła, że w hurcie ceny spadają od pona tygodnia i nadal pomału lecą tydzien temu kupowałem 1,5 tony to cena wynosiła 4,95 netto
  19. vario to kombinuj y tzm tematem, bo sprecicho naprawdę fajne :>
  20. dobre, już widze jak by mi z lewego pasa szybko zjezdzali :polew: [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:37_________________________________________________a jak to podłączyć do fury, skąd powietrze??
  21. Panowie, takie pytanko Gdzie z dziewczyną wybrac się w majówkę? Chodzi mi o miejsca do zwiedzenia na pomorzu, bez noclegu, tak aby w jeden dzień objechać i wrócić. Chciałbym w jeden dzień pojechać do Malborka, zwiedzić zamek, ale co dalej? Jak macie jakieś pomysły rady to proszę bardzo. pozdro
  22. tak się terminy spotów przekładały, że aż ja musiałęm wyprowadzić się z Koszalina i nie doczekałem ustawki, a szkoda tak na marginesie mam pytanko, ma ktoś z was/lub gdzie moge zdobyć zaślepki spryskiwaczy do b5 przedlifta???? na allegro huhuhu z patatajnią
  23. sorki za OT, ale chętnie kupie 2 fele 16" z pierwszej foty
  24. kąt się nie zmienił, prawie jest ok, ale lepiej niech przed nowym softem będzie idealnie ustawiony. Ze śrubami na razie spokój, samochód zrobił trase ponad 100km zero przedmuchów i luzów, wiec powinno już być ok. Dzisiaj wyśle logi, no i Paweł na wtorek wstępnie rezerwuj popołudnie ,
  25. Nie wiem, dla mnie to też niemożliwe, wtryski identyczne poza średnicą otworków, wszystko złożone jak trzeba itd., a jest tak, że przejedziesz pare km to śruby mocujące wtryskiwacz odkręcają się i powstaje przedmuch. Po iluś tam próbach dokręciłem i na razie jest ok. Autko troche lepiej się zbiera, ale rewelacji nie ma, kąt wtrysku do zmiany jest. Ogólnie ten passat jakiś uparty jest, nie chce współpracować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.