Treść opublikowana przez lapek85
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
problem z lampami w tych passkach to standard, tak jak w starszych fordach mondeo u mnie dużo właścicieli zdecydowało się na wymianę, większość bierze zamienniki firmy TYC + kierunki :> wizualnie pasiór staje się młodszy i na pewno lepiej świeci niż przez te matowe, zaparowane znicze zielone podświetlnie moim zdaniem pasuje, ale do skody
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
to jak nie ma to może ja napisze pierwszy ford fiesta 1.1 88r. --> ford fiesta 1.1 lpg 89r --> opel tigra 1.4 16V 95r --> vw golf 4 1.4 98r i obecnie
-
[ALL B5] Założenie klimy w a4 bez klimy-jakie koszty?
jesteś pewien, że robota będzie taka sama?? :gwizdanie: na pewno nie, ja przerabiałem to na golfie 4 i uwierz, że manauala to w ciągu jednego dnia się przełoży, z klimatronikiem nie jest juz tak łatwo i kolorowo, więc nie wprowadzaj kolegi w błąd. najłatwiej i najtaniej do rocznika 95 wsadzić manuala
-
[ALL B5] Założenie klimy w a4 bez klimy-jakie koszty?
do rocznika 95 jaki posiadasz to najłatwiej manuala wsadzić, z klimatronikiem jest juz duzo zachodu znajdź dawce i przełóż wszystko z jednego egzemplarza, nie kupuj na allegro pojedynczo części
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
ja na sprzęcie wtryski 0.216, turbo AWX, FMIC, kolektor AWX, chłodnica oleju Mocal'a, brak katalizatora i egr, pompa 11, na seryjnym programie miałem 149km i 349Nm z seryjną turbiną 150km to się da rade zrobić, ale nie na ori sofcie, trzeba w ustawieniach dodać czadu
-
[ALL B5] HAMULCE 312mm PRZÓD, TARCZE + KLOCKI co wybrać???
Na początku prośba do moderatorów, o nie usuwanie tego tematu, ze względu innych podobnych. podobne lecz inne :gwizdanie: Sprawa rozchodzi się o dobór tarcz i klocków do A4 b5 pod 312mm Czytałem o róznych producentach, ATE, Bosch... i cieżko co kolwiek wybrac, każdy coś innego W firmie z którą współpracuję dostałem następujące propozycje: Tarcze 312mm ATE tarcza ham.przod AUDI A4 (B6) (01-) (312X25) 177,93zł/sztuka ATE PowerDisc tarcza hamulcowa ryflowana przód (312X25) 220,02zł/sztuka BOSCH tarcza hamulcowa (312X25) 137,09zł/sztuka DELPHI KPL. TARCZ HAMULCOWYCH ( 2-SZT !!!!) 265,15zł/komplet BREMBO MAX: 8D0615301J tarcza ham 250,36zł/sztuka Klocki ATE 23018 KLOCKI HAM 182,9795 zł/komplet BOSCH klocki hamulcowe 104,1535 zł/komplet Bosch premium klocki hamulcowe 109,351 zł/komplet BRECK 23018 Klocek hamulcowy kpl. 97,7625 zł/komplet FERODO premium klocki hamulcowe 122,694 zł/komplet TEXTAR Klocek hamulcowy kpl. 126,1865 zł/komplet Prosze o opinię co polecacie w tym rozmiarze,autko używane raczej spokojnie, bez głupkowania w poniedziałek musze dokonać zamówienia.
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
idzie się zakochać piekna i kultowa :good: :good: :good: :good: :good: :good:
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
to u mnie w pobliskiej wiosce jest rodzinka, 3 braci, każdy ma bume e34, szroty totalne, co chwile je klepią, malują, naprawiają :> bez ściemy, oni już chyba z 4-5 radiowozy skasowali, psiarnia na dupe a on po heblach tłumaczą się że coś im wybiegło na droge... w mediach raz tylko było, ze policja rozwaliła na służbie radiowóz, reszta spraw wyciszona, nic sie nie stało, a pod komendą deficyt swoją drogą nie powinno się tak robić, ale jak policja podpuszcza to czemu ich nie wpusci w maliny, dobrej fury na takie stłuczki w dupe szkoda, ale stara twarda bema się do tego nadaje
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
a o Białym Borze z zachodniopomorskim słyszeliście? tam to foty ukraińcy walą...
-
[ALL] Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???
ja miałem w poprzednim aucie, używałem mocze z kilka razy, wiec według mnie zbędny gadzet
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
zdarzają się jak każdemu, ale wracając do tematu, to nie wiem dlaczego nie chcesz pokazać nagrania jak to jeździło, obecnie sie wysrało i nie jeździ, a wcześniej pisałeś, ze cos nagrałeś, tylko do kupy musisz poskładać pokaż choć 20 sekund, a będziesz dobrym rezaczem audi, narazie dla mnie jesteś ściemniaczem tyle osób pisało, poka film :gwizdanie: PS. nie obrażaj się, nie denerwuj, po to jest forum by wyrażać swoje opinie
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
tak, tak czy siak, ja nie wierze w to cudo z napędem RWD
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
to jesli autor myli ahh-klekota z 2.8 PB to juz widze jego naped na tył
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
pozatym AHH to klepkot a nie benz.... :gwizdanie:
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
ostatnio widziałem golfa 2 w wydaniu retro, ze zgnitą maską na złomie :>
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
to już kombinujecie z 230 do zeciora?
-
[B8 CDN] Beżowa ślicznotka, 2.0 TFSI Q
dla mnie bomba kolor, widziałem na żywo w takiej barwie i jest super lepszy niz czarny fajny silniczek, zimą docenisz Q :good:
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
czy ja wspomnialem o nowych częsciach?? :> dobre używki trochę kosztują, pozatym turbiny z allegro bym nie kupił, nie jeden się nadział i płakał, a dobre firmy nie sprzedadza turbinki od AWX z gwarancją za 700zł, regenerowanej czy świeżej używki
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
używek jest sporo ale jakiej tej większości jest stan?? one nie nadają sie do seryjnego auta a co dopiero do rezanego z tych tanich używek to na mody zamist 3tys wydasz 5, bo ciągle coś będzie padac robić raz a dobrze, a nie po........
-
Wyjazd na wczasy, pytanie o droge
http://mapa.targeo.pl/
-
Wyjazd na wczasy, pytanie o droge
trochę śmieszne pytanie trasa warszawa - gdańsk ok 350km w 6 godz spokojnie zrobisz bez uśmiechania się do zdjęć innymi dziurami szkoda sie pchać
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
3000 stanowczo za mało, nie ma co liczyc na mega okazje przy zakupie gratów, no chyba ze kompletowanie może trwac z rok albo i więcej 4000 to podstawa przy której da się ogarnąć temat, przy założeniu, że przekładki robisz sam
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
FMIC - 494 orurowanie+złączki - 307 spawanie rur do fmica - 70 malowanie proszkowe rur - 30 robota - 0 ------------------------------ 901zł
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
dokłądnie jest u mnie, jak jeżdze normalnie to spalanie jak w serii, jak się wstawia to wiadomo, wieksze wtryski, dawki........wiecej musi spalic FMIC to podstawa od której należy zacząć mody, nie wyobrażam sobie +-180KM w TDIku bez tego, gotowanie silnika na zamówienie jak zdrowy silnik to i na 216 z 11 wykręci ponad 180KM, zalezy jaka turbina
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
ja pier****** ale numer