Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. problem z lampami w tych passkach to standard, tak jak w starszych fordach mondeo u mnie dużo właścicieli zdecydowało się na wymianę, większość bierze zamienniki firmy TYC + kierunki :> wizualnie pasiór staje się młodszy i na pewno lepiej świeci niż przez te matowe, zaparowane znicze zielone podświetlnie moim zdaniem pasuje, ale do skody
  2. to jak nie ma to może ja napisze pierwszy ford fiesta 1.1 88r. --> ford fiesta 1.1 lpg 89r --> opel tigra 1.4 16V 95r --> vw golf 4 1.4 98r i obecnie
  3. jesteś pewien, że robota będzie taka sama?? :gwizdanie: na pewno nie, ja przerabiałem to na golfie 4 i uwierz, że manauala to w ciągu jednego dnia się przełoży, z klimatronikiem nie jest juz tak łatwo i kolorowo, więc nie wprowadzaj kolegi w błąd. najłatwiej i najtaniej do rocznika 95 wsadzić manuala
  4. do rocznika 95 jaki posiadasz to najłatwiej manuala wsadzić, z klimatronikiem jest juz duzo zachodu znajdź dawce i przełóż wszystko z jednego egzemplarza, nie kupuj na allegro pojedynczo części
  5. ja na sprzęcie wtryski 0.216, turbo AWX, FMIC, kolektor AWX, chłodnica oleju Mocal'a, brak katalizatora i egr, pompa 11, na seryjnym programie miałem 149km i 349Nm z seryjną turbiną 150km to się da rade zrobić, ale nie na ori sofcie, trzeba w ustawieniach dodać czadu
  6. Na początku prośba do moderatorów, o nie usuwanie tego tematu, ze względu innych podobnych. podobne lecz inne :gwizdanie: Sprawa rozchodzi się o dobór tarcz i klocków do A4 b5 pod 312mm Czytałem o róznych producentach, ATE, Bosch... i cieżko co kolwiek wybrac, każdy coś innego W firmie z którą współpracuję dostałem następujące propozycje: Tarcze 312mm ATE tarcza ham.przod AUDI A4 (B6) (01-) (312X25) 177,93zł/sztuka ATE PowerDisc tarcza hamulcowa ryflowana przód (312X25) 220,02zł/sztuka BOSCH tarcza hamulcowa (312X25) 137,09zł/sztuka DELPHI KPL. TARCZ HAMULCOWYCH ( 2-SZT !!!!) 265,15zł/komplet BREMBO MAX: 8D0615301J tarcza ham 250,36zł/sztuka Klocki ATE 23018 KLOCKI HAM 182,9795 zł/komplet BOSCH klocki hamulcowe 104,1535 zł/komplet Bosch premium klocki hamulcowe 109,351 zł/komplet BRECK 23018 Klocek hamulcowy kpl. 97,7625 zł/komplet FERODO premium klocki hamulcowe 122,694 zł/komplet TEXTAR Klocek hamulcowy kpl. 126,1865 zł/komplet Prosze o opinię co polecacie w tym rozmiarze,autko używane raczej spokojnie, bez głupkowania w poniedziałek musze dokonać zamówienia.
  7. idzie się zakochać piekna i kultowa :good: :good: :good: :good: :good: :good:
  8. to u mnie w pobliskiej wiosce jest rodzinka, 3 braci, każdy ma bume e34, szroty totalne, co chwile je klepią, malują, naprawiają :> bez ściemy, oni już chyba z 4-5 radiowozy skasowali, psiarnia na dupe a on po heblach tłumaczą się że coś im wybiegło na droge... w mediach raz tylko było, ze policja rozwaliła na służbie radiowóz, reszta spraw wyciszona, nic sie nie stało, a pod komendą deficyt swoją drogą nie powinno się tak robić, ale jak policja podpuszcza to czemu ich nie wpusci w maliny, dobrej fury na takie stłuczki w dupe szkoda, ale stara twarda bema się do tego nadaje
  9. a o Białym Borze z zachodniopomorskim słyszeliście? tam to foty ukraińcy walą...
  10. ja miałem w poprzednim aucie, używałem mocze z kilka razy, wiec według mnie zbędny gadzet
  11. zdarzają się jak każdemu, ale wracając do tematu, to nie wiem dlaczego nie chcesz pokazać nagrania jak to jeździło, obecnie sie wysrało i nie jeździ, a wcześniej pisałeś, ze cos nagrałeś, tylko do kupy musisz poskładać pokaż choć 20 sekund, a będziesz dobrym rezaczem audi, narazie dla mnie jesteś ściemniaczem tyle osób pisało, poka film :gwizdanie: PS. nie obrażaj się, nie denerwuj, po to jest forum by wyrażać swoje opinie
  12. tak, tak czy siak, ja nie wierze w to cudo z napędem RWD
  13. to jesli autor myli ahh-klekota z 2.8 PB to juz widze jego naped na tył
  14. pozatym AHH to klepkot a nie benz.... :gwizdanie:
  15. ostatnio widziałem golfa 2 w wydaniu retro, ze zgnitą maską na złomie :>
  16. to już kombinujecie z 230 do zeciora?
  17. dla mnie bomba kolor, widziałem na żywo w takiej barwie i jest super lepszy niz czarny fajny silniczek, zimą docenisz Q :good:
  18. czy ja wspomnialem o nowych częsciach?? :> dobre używki trochę kosztują, pozatym turbiny z allegro bym nie kupił, nie jeden się nadział i płakał, a dobre firmy nie sprzedadza turbinki od AWX z gwarancją za 700zł, regenerowanej czy świeżej używki
  19. używek jest sporo ale jakiej tej większości jest stan?? one nie nadają sie do seryjnego auta a co dopiero do rezanego z tych tanich używek to na mody zamist 3tys wydasz 5, bo ciągle coś będzie padac robić raz a dobrze, a nie po........
  20. http://mapa.targeo.pl/
  21. trochę śmieszne pytanie trasa warszawa - gdańsk ok 350km w 6 godz spokojnie zrobisz bez uśmiechania się do zdjęć innymi dziurami szkoda sie pchać
  22. 3000 stanowczo za mało, nie ma co liczyc na mega okazje przy zakupie gratów, no chyba ze kompletowanie może trwac z rok albo i więcej 4000 to podstawa przy której da się ogarnąć temat, przy założeniu, że przekładki robisz sam
  23. FMIC - 494 orurowanie+złączki - 307 spawanie rur do fmica - 70 malowanie proszkowe rur - 30 robota - 0 ------------------------------ 901zł
  24. dokłądnie jest u mnie, jak jeżdze normalnie to spalanie jak w serii, jak się wstawia to wiadomo, wieksze wtryski, dawki........wiecej musi spalic FMIC to podstawa od której należy zacząć mody, nie wyobrażam sobie +-180KM w TDIku bez tego, gotowanie silnika na zamówienie jak zdrowy silnik to i na 216 z 11 wykręci ponad 180KM, zalezy jaka turbina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.