Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. kurde napęd tył w audi
  2. Witam Czy ktoś zna się na pukawkach do PB?? Wraz ze znajomymi chcemy kupić pistolety o do tej zabawy + inny niezbędny sprzęt,(amatorski). Kolega, rolnik ma w swoim posiadaniu stary duży PGR i inne ciekawe tereny, chcemy to wykorzystać i troszkę sobie postrzelać. Problem w tym, że nikt z nas kompletnie się na tym nie zna, nie wiemy jaki sprzęt kupić, co jest dobre, jakie firmy itp. Na głowę mamy do przeznaczenia +-1000zł. Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat, zna jakiś sklep który da nam mały upuścik na 6 szt. to proszę o informację. pozdrawiam
  3. lapek85 odpowiedział(a) na andrewb25 temat w Audi A4 B5
    jak chcesz umyć silnik to najlpeiej niech jest zimny, odłącz aku a po myciu niech postoi i przeschnie, nie odpalaj odrazu
  4. tutaj masz katalog KYB http://www.kyb-europe.com/kyb-poland/catalogue.asp amory tej firmy są a nawet jeśli chcesz inne to może łątwiej będzie Ci znaleźć jako zamiennik kyba
  5. troche biedą w środku zalatuje do takigo silnika skóra standardem powinna być
  6. ostatnio nocą wracałem do domu, idę dużym parkingiem i widzę, że w śród klamotów stoi czarne B7 na ładnych dużych alu, podchodzę bliżej aby popatrzeć i odrazu w oczy rzuciły się chamsko zerwane emblematy z klapy oraz brak szkieł lusterek i wiszące po nich kable masakra, w tym głupim kraju nie można mieć nic dobrego, lepszego niż ogół
  7. Witam forumowiczów Chciałbym w swojej audi przełożyć stelaż fotela pasażera, gdyż ten ori nie ma regulacji wysokości Moje pytania są następujące: 1. czy może być prawy fotel z angola? 2. czy da się to przełożyć bez ściągania tapicerki? 3. czy fotel z przed lifta będzie pasił do polifta? jak ktoś przerabiał coś podobnego proszę o poradę
  8. tak, sprzęgło seria do tego silnika narazie nic nie robie, chodzi mi po głowie zmiana fury, S4 b5 albo jakas prawdziwa terenówka jak się nie uda to na przyszły sezon 230+BRD+sachcs perfomance
  9. narazie na próbe siedzi zestaw LUKa (dwumasa i sprzegło) i od czasu softu dzielnie znosi tą moc, nie mogę narzekać, zero poślizgów, wszystko ok, obecnie przejechałem na nim ok. 3000 km w szafie leży wspomniany wcześniej Sachs Perfomance,nie zakładam bo nie ma na tą chwile takiej potrzeby, LUK daję radę, pozatym może na przyszły sezon powiększe stadninę to warto mieć nowe sprzęgiełło na pierwszy rzut oka sachs perfomance dużo się nie rózni od luka, dokłądnie teraz nie pamiętam, ale ma grubsze/twardsze sprężynki w tarczy, okładziny mają ciutke inny odcień, a w docisku to nic szczególnego nie zauważyłem, pewnie z innych trwalszych materaiłów wykonany, producent podaje, że zniesie 420Nm :gwizdanie: odnośnie Radzikowskiego to wałkowałem z nim temat mocnego sprzęgła, ale konkretów teraz nie pamietam, dawno to było (listopad 2009 ) taniej wyszło kupić sachsa per.. za któego wtedy dałem po "układach" 1600zł pamiętam, ze Radzikowski chciał aby mu wysłać nowe sprzegło i dwumase np. LUKa + stare z fury on miał je wzmocnic, cena wachała się chyba koło 1000zł
  10. też się nad tym zastanawiam i nie wychodzi, a kalkuluje biedna i oszczędną wersje S4
  11. można i 160ps na chwile zrobić trza było zobaczyć jakiego batorego wtedy stawiał etam, chłopy, trzeba sprzedać TDIka i kupić RS4 i rezać i ...
  12. aju a czy solisto clasic będzie w pełni obsługiwać radio concert w b5 z 2000roku??
  13. na paru forach czytałem negatywne oponie o zestawie valeo, ale jak jest naprawde to trzeba samemu się przekonać w swoim TDIku 375Nm obecnie mam nową dwumase i sprzegło LUKa, jak narazie od 2tys km przeności moc idealnie nic się nie ślizga, ale jak padnie to w szafie mam komplet SACHS PERFORMANCE, kupiony już dość dawno, ale wtedy kosztował mnie troszkę ponad 1600zł co do skrzyni 6 to duzym PLUSEM jest większe sprzęgło-średnica, trzeba też poszukać "długiej skrzyni" bo ta np, z AVF to dla mnie porażka, szczególnie w mieście
  14. końcówkę drążka czy też drążek kierowniczy wymieniłeś??
  15. lapek85 odpowiedział(a) na Coleman temat w 1.9TDI
    tu masz wszystko łądnie opisane http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6071.0.html;highlight=egr+zaślepić
  16. miałem identycznie z tą czerwoną naklejką, zmienili nieodpłatnie jeszcze przed przeglądem zerowym na nowe lecz tym razem z niebieską naklejką-podobno mniejsze poźniej miałem jeszcze przygodą z kompem od gazu, wjechalem w dziure i sie wysrał na amen, także na gwarancji wymienili
  17. ja miałem podobną sytuacjie w poprzednim aucie, też BRC sequent 24, na zimnym auto potrafilo szarpnąć, a czasem nawet podczas zmiany biegów zgasnać, lub bardzo przymulić do np. 500obr/min jak był ciepły wszytko ok, przyczyną tego były zbyt duże wtryski, źle dobrali, pamietam na początku miałem czerwone, zminili na niebieskie i od tamtej pory auto śmiga na gazie bez problemu, teraz ma ok 90tys na LPG i jest ok
  18. lapek85 odpowiedział(a) na grzenia temat w Audi A4 B6/B7
    niektórzy to maja fantazje, zrobić przekładkę diesla na V8
  19. http://www.youtube.com/user/WybierzNajlepszych
  20. robi się OT w temacie, pozatym nie będe komentował powyższej wypowiedzi bo pewnie znowu krope wyłapie
  21. chciał czy nie, musiał!! szef owej firmy, wybrał się parę razy z kilkoma wybranymi kierowcami w stałe trasy wcześniejsze trasy kierowca pokonywał ze średnim spalaniem 36l/100km, po przejażdżce w szefem i minimalnym użyciu tempomatu spalanie 32-33l wieć można to co napisałem, wiem od dobrego kumpla, co ma dobrą fuchę w tej firmie i bajek nie pisze więc kolego Narvik z Twoim podejściem długo byś tam miejsca nie zagrzał :polew:
  22. chyba odwrotnie :gwizdanie: tempomat nie widzi różnic terenu, podjazdów, widzi tylko chwilowe potrzeby kumpel, kierownik transportu duzej firmy spedycyjnej opowiadał, jak nastała era kryzysu to u nich w firmie nakazano kierowcą TIRów minimalnie używać tempomaty, (mogli tylko na długich równych dorgach), po tym zabiegu oszczedności sięgały koło 3l/100km, przy dużym taborze ciężarówek i sporej ilość pokonywanych km oszczędności są spore
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_eibach_pro_kit_30_a_amortyzatory-t133743.0.html;msg1600077#msg1600077 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t126349.0.html;highlight=eibach
  24. to co odczytałem z turbiny z AFNa VNT 15 MADE IN ITALY 028145702H G54 454231-4 S/N OFC0187 I GARRETT może Ci się to przyda :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.