Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. najlepiej zrobić pełną diagnostyke silnika, wtedy wyjdzie czy AFN jeździ tak jak powinien, a porównywać do seata to nie ma zbytnio sensu, inny poziom wykonania, inne odczucia z jazdy
  2. Ruville lub SKF, według mnie to najlepsze firmy, znajomy przy wymianie rozrządu chciał najtańszą pompę wody, zamówił KRAFTA, pompa rozpadała się po 17tys km, dostała luzu na głównym wałku, co spowodowało, że wirnik zblokował się z obudową pompy i pękł :gwizdanie: "biednych nie stać na tanie rzeczy"
  3. dzięki chłopaki, ciesze sie, że podaba wam się projekt w weekend dorobiłem ramkę pod chłodniczkę, która będzie zamontowana w miejscu ori IC, teraz dałem ją do pospawanie TIGiem bo to nierdzewka, potem do malowania proszkowego na czarny mat, wiec mysle, że po świetach będzie gotowe i założone
  4. Koledzy na jednej z aukcji jest wystawiony układ wyedechowy od RS4, na końcach wydechów są widoczne jakby "gruszki" od turbiny, do czego to służy i jak się to fachowo nazywa?? coś związanego z wydalanym dźwiękiem?? :gwizdanie: pozdro
  5. 8E0853985B7DL LISTWA NETTO 33.68 BRUTTO 41.09
  6. jak tam zaba84 wyjeździłeś już ten zbiornik gazu, wiesz ile pali?? :gwizdanie:
  7. może być nawet teraz
  8. to zaproponujcie jakieś miejsce i czas i sie spotkamy
  9. foteli nie biorę, zdecydowałem, ze ważniejsze jest przerobienie hamulców, 312 przód i 256 tył fotele są do wzięcia za oddaniem starych w niemczech w Mönchengladbach na ulicy Schellingstrasse, w komisie, koleś chce 100euro, mówi po niemiecku/angielsku miasto oddalone od szczecina o min. 750km także specjalnie z PL nie opłaca się jechać
  10. koleś chce 400zł, wiec odpada, szkoda kasy, lepiej zbierac na skóry
  11. daleko mu do takiego :gwizdanie: na mobile.de widziałem a4 b5 z przebiegiem 808kkm na mobile to tak, ale nie u nas, zobacz jak mało jest np. na alledrogo b5 z przebiegem ponad 300tys km, :gwizdanie:
  12. Kowi bij rekorda b5 z największym przebiegiem
  13. jak jeździłem na LPG z instaloacją BRC sequent 24 to też tak miałem, że kontrolki wskazujące poziom paliwa gasły nierównomiernie z faktycznym stanem w zbiorniku. Wyglądało to tak, że pierwsze 2 diody gasły już po 100km, a na kolejnych jeździłem i jeździłem... dlatego nauczyłem się jeździć na "kilometry", zawsze po tankowaniu kasowłem liczniki i wiedziałem, że średnio moege przejechać ok 450km
  14. DEZENT RE 16" optycznie będą za małe :gwizdanie:, min 17 :> jeśli tylko 16" to też jestem zdania, że najlepiej pasują ori, 5ramienne
  15. baq_didila czytałeś uważnie, tylko ja po Twoim pierwszym poście uzupelniłem braki, odnośnie poduch i granych d*p :>
  16. Mam możliwość wymiany foteli, moich "placków" na sportowe, Oba komplety w tych samych kolorach tapicerek, stanie idealnym z roku 2000, z poduchami i grzanymi d*pami. Ile warte są te fotele ile można rozsądnie dopłacić??? mam takie (zdjęcia podglądowe) chce takie
  17. dzięki Orzeł :> zacny Leonik, fajny opis teraz czas na Audi, znająć życie to szybko zabraknie Ci mocy w 3.0TDI powodzenia
  18. jeszcze tylu zdjęć nikt nie dodał, bynajmniej nie widziałem golfik ładnie wygląda, prezentuje tych lepszych użytkoników-miłośników, co nie pakują sztachet i siatek na spolitery pozdro :>
  19. dzisiaj zamontowana kolejna zabawka turbo GT1749VA z września 2007 + redukcja/przejściówka od Kowicza z oringiem i śrubkami [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:26_________________________________________________ MOCAL 10 rzędowy, wymiary rdzenia: szerokości 115mm, wysokość 77, grubość 51mm, krócice 1/2" PODSTAWKA z TERMOSTATEM krócice 1/2" przewidziany montaż w miejscu po ori IC, już po świętach
  20. Audi b. ładne z mocnym silnikiem, super fura :> opisz leona, co miał wyrezane
  21. tak jak koledzy powyżej, z tych 3wzorów bym wybierał -3,4,5
  22. co było robione na przeglądzie?? bez tego nikt Ci nie pomoże, bo może być multum przyczyn
  23. nie pirat z tvn, nie audi, ale warto zobaczyć http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100312/SZCZECIN/525483077 rekord, tylko czego.... :gwizdanie:
  24. lapek85 odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    to teraz z klapy wywalić S3 i przykleić 1.6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.