Treść opublikowana przez lapek85
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
najlepiej zrobić pełną diagnostyke silnika, wtedy wyjdzie czy AFN jeździ tak jak powinien, a porównywać do seata to nie ma zbytnio sensu, inny poziom wykonania, inne odczucia z jazdy
-
[B5 1Z] Padła pompa wody 1.9Tdi Jaką wybrać taraz?
Ruville lub SKF, według mnie to najlepsze firmy, znajomy przy wymianie rozrządu chciał najtańszą pompę wody, zamówił KRAFTA, pompa rozpadała się po 17tys km, dostała luzu na głównym wałku, co spowodowało, że wirnik zblokował się z obudową pompy i pękł :gwizdanie: "biednych nie stać na tanie rzeczy"
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dzięki chłopaki, ciesze sie, że podaba wam się projekt w weekend dorobiłem ramkę pod chłodniczkę, która będzie zamontowana w miejscu ori IC, teraz dałem ją do pospawanie TIGiem bo to nierdzewka, potem do malowania proszkowego na czarny mat, wiec mysle, że po świetach będzie gotowe i założone
-
[ALL] Do czego to służy, co to jest przy końcowym tłumiku??
Koledzy na jednej z aukcji jest wystawiony układ wyedechowy od RS4, na końcach wydechów są widoczne jakby "gruszki" od turbiny, do czego to służy i jak się to fachowo nazywa?? coś związanego z wydalanym dźwiękiem?? :gwizdanie: pozdro
-
[ALL B6] ile w ASO będzie kosztować część o numerze 8E0 853 985 B
8E0853985B7DL LISTWA NETTO 33.68 BRUTTO 41.09
-
[B5 ADP] Sekwencja BRC- duze spalanie gazu ok 20L/100km
jak tam zaba84 wyjeździłeś już ten zbiornik gazu, wiesz ile pali?? :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
może być nawet teraz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to zaproponujcie jakieś miejsce i czas i sie spotkamy
-
[ALL B5] Ile dopłacić za fotele??
foteli nie biorę, zdecydowałem, ze ważniejsze jest przerobienie hamulców, 312 przód i 256 tył fotele są do wzięcia za oddaniem starych w niemczech w Mönchengladbach na ulicy Schellingstrasse, w komisie, koleś chce 100euro, mówi po niemiecku/angielsku miasto oddalone od szczecina o min. 750km także specjalnie z PL nie opłaca się jechać
-
[ALL B5] Ile dopłacić za fotele??
koleś chce 400zł, wiec odpada, szkoda kasy, lepiej zbierac na skóry
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
daleko mu do takiego :gwizdanie: na mobile.de widziałem a4 b5 z przebiegiem 808kkm na mobile to tak, ale nie u nas, zobacz jak mało jest np. na alledrogo b5 z przebiegem ponad 300tys km, :gwizdanie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi bij rekorda b5 z największym przebiegiem
-
[B5 ADP] Sekwencja BRC- duze spalanie gazu ok 20L/100km
jak jeździłem na LPG z instaloacją BRC sequent 24 to też tak miałem, że kontrolki wskazujące poziom paliwa gasły nierównomiernie z faktycznym stanem w zbiorniku. Wyglądało to tak, że pierwsze 2 diody gasły już po 100km, a na kolejnych jeździłem i jeździłem... dlatego nauczyłem się jeździć na "kilometry", zawsze po tankowaniu kasowłem liczniki i wiedziałem, że średnio moege przejechać ok 450km
-
[ALL B5] Felgi DEZENT czy mogą być?
DEZENT RE 16" optycznie będą za małe :gwizdanie:, min 17 :> jeśli tylko 16" to też jestem zdania, że najlepiej pasują ori, 5ramienne
-
[ALL B5] Ile dopłacić za fotele??
baq_didila czytałeś uważnie, tylko ja po Twoim pierwszym poście uzupelniłem braki, odnośnie poduch i granych d*p :>
-
[ALL B5] Ile dopłacić za fotele??
Mam możliwość wymiany foteli, moich "placków" na sportowe, Oba komplety w tych samych kolorach tapicerek, stanie idealnym z roku 2000, z poduchami i grzanymi d*pami. Ile warte są te fotele ile można rozsądnie dopłacić??? mam takie (zdjęcia podglądowe) chce takie
-
Seat Leon 1.9 TDI by Orzeł
dzięki Orzeł :> zacny Leonik, fajny opis teraz czas na Audi, znająć życie to szybko zabraknie Ci mocy w 3.0TDI powodzenia
-
[INNE] VW Golf MK2 1.8 gu
jeszcze tylu zdjęć nikt nie dodał, bynajmniej nie widziałem golfik ładnie wygląda, prezentuje tych lepszych użytkoników-miłośników, co nie pakują sztachet i siatek na spolitery pozdro :>
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dzisiaj zamontowana kolejna zabawka turbo GT1749VA z września 2007 + redukcja/przejściówka od Kowicza z oringiem i śrubkami [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:26_________________________________________________ MOCAL 10 rzędowy, wymiary rdzenia: szerokości 115mm, wysokość 77, grubość 51mm, krócice 1/2" PODSTAWKA z TERMOSTATEM krócice 1/2" przewidziany montaż w miejscu po ori IC, już po świętach
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł
Audi b. ładne z mocnym silnikiem, super fura :> opisz leona, co miał wyrezane
-
Pomoc w wyborze
tak jak koledzy powyżej, z tych 3wzorów bym wybierał -3,4,5
-
[B7 BPW] Zwiększone spalanie po przeglądzie
co było robione na przeglądzie?? bez tego nikt Ci nie pomoże, bo może być multum przyczyn
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
- Uwaga Pirat kogo złapali ?
nie pirat z tvn, nie audi, ale warto zobaczyć http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100312/SZCZECIN/525483077 rekord, tylko czego.... :gwizdanie:- S3 weekendowe
to teraz z klapy wywalić S3 i przykleić 1.6 - Uwaga Pirat kogo złapali ?