Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. wkońcu porządnu felunek zawiata do bumki
  2. tak Kowi, ładna kiera sie trafiła, nie zniszczona wogóle cała zmiana P&P
  3. wymiary to 550x180x65 mm http://re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344 wiem, ze można 230 wsadzić, długo nad tym sie zastanawiałem, ale zaważyła kwestia rezerwy bezpieczeństwa dla silnika :gwizdanie:
  4. po zamontowaniu FMICa w międzyczasie w zakupiłem sprzęgło sachsa performance z dwumasą oraz wywaliłem katalizator, dzisiaj zamontowałem kolektor ssący z AWX i wywaliłem EGR kolejny etap to montaż zewnętrzenej chłodnicy oleju Mocala, większe turbo i wtedy już upragniony chip od rogala [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________na święta jak prezent dostałem kieronice od S4, dzisiaj zawitała do auta lepsza, grubsza, fajnie sie prowadzi
  5. Ja po pół roku stwierdziłem ze juz nie jedzie :polew: ciekawe kiedy u ciebie taki grymas sie pojawi, to taki syndrom "braku mocy" po pewnym czasie Kowi ma racje, tak będzie, wiem ze swojego doświadczenia :gwizdanie: lepiej szybko zbieraj graty zanim choroba braku mocy Cie dopadnie
  6. no dźwięk może nie jest piękny, ale napewno inny, oryginalny jak u siebie wywalilem kata i wsadzilem kolektor od AWX bez egra, tez turbinka zaczeła ładnie gwizdać :gwizdanie:, nawet na wolnych obrotach ją troszke slychać, a wsześniej cisza teraz mam zamiar wywalić środkowy tłumik, mam rure, spwarke, garaż, tylko troche czasu brak jak zrobie to sie pochwale
  7. fajna, biel w modzie, dla mnie minusem jest tylko silnik
  8. lapek85 odpowiedział(a) na matik temat w 1.9TDI
    u mnie po wywaleniu kata, suszarka zaczeła bardziej gwizdać, fajny efekt, ale teraz jak wymieniłem kolektor ssący od AWX i wywaliłem egr to dopiero gwizda, na biego jałowym takze ją słychać wcześniej przed zmianami turbine było słychać bardzo słabo
  9. a może odmą puszcza olej? :gwizdanie:
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html może to Ci pomoże
  11. kolega Sztomel już po raz kolejny pokazał, że udaję mądrego OT w dziale technicznym
  12. kolektor zamontowany, wężyk zaślepiony, pytałem chłopaków z dynosoftu i roba, może tak być Sztomel klapy gaszącej tutaj nie ma, w PD masz razem z egr'em michal_s87 kolektor z flanszą kupiłem od kolegi z forum, poszedłem na łatwizne odpowiedź na moje pytanie jest już znana, także temat można zamknąć
  13. tłumik gruchot, robi też werjsie ze zwykłą rurą zamiast tej strumienicy/tłumika
  14. Czytałem podobne watki na forum odnośnie EGR'a, i odłączania instalacji podciśnieniowej. Ja mam tylko jedno krótkie pytanie. Czy po zamontowaniu kolektora od AWX bez egr'a mogę tylko zaślepić ori wężyk co wcześniej łaczył się z ori egr i tak jeździć?? tak to będzie wygladać fotka zopożyczona od -adek
  15. pojechałem zobaczyłem, jest to automatyka do bram firmy NICE, jutro podzwonie po firmach i sie dowiem co z tym da się zrobić
  16. ok, dzięki, znam jednego kolesia co ma pilota, na krótką chwile napewno pożyczy, także sprubuje tej metody
  17. Chodzi mi o to że moja uczelnia ma brame sterowaną pilotem, dostęp do pilotów mają tylko pracownicy, natomiast ja aby wjechac na teren uczelni musze nadrabiać codziennie jakies 5km zatłoczonym miastem aby wjechać innym wjazdem. Czy jest jakaś możliwość nie formalna dorabienia takiego pilota/kupienia jakiegoś uniwersalnego?? Nie wiem, jak zdobyć taki pilot aby otwierał tą gUpią brame?? jeśli ktoś ma wiedze na ten temat niech sie podzieli ze mną inforamcjami
  18. lapek85 odpowiedział(a) na nandoz temat w 1.9TDI
    nie tylko Ciebie ponosi fantazja, ja kiedyś tak wstawialem tigrze w trasie, że zatarlem silnik, przyczyną było to, że smok w misce olejowej wciągnął kawałek uszczelki miski olejowej i zablokował dopływ oleju tam musiało być ciśnienie ssania oleju :gwizdanie:
  19. raz mialem taką sytuację że jechałem jako pasażer z laską, ładną blondi ale ile jej jazda mi nerwów i wstydu przyniosła to szkoda gadać kilka razy fura gasła podczas ruszania, biegi zmieniala patrząc na drążek szarpiąc niemiłośniernie, a parkując głową prawie dziure w dachu zrobiła na moje pytanie od kiedy ma prawko, odpowidziała "nie mam jeszcze, jeżdże na prawku bliźniaczki... nikt nas nie rozróżnia"
  20. _Makki_ fajną masz , ogólnie fajny wątek, wiele inforamcji nie tylko o pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach
  21. tak może poza tematem, kiedyś byłem posiadaczem golfa 4 z mega wielkim silnikiem 1.4 :polew: i od czasu do czasu śledziłem forum golfa :gwizdanie:. Tam także był założony taki sam temat, ale jego poziom wypowiedzi i przytaczanych historii był... ;( ogólnie golfy na podtlenku LPG wciągały wszystko co jeździ, a ulubienicami kierowników golfów były calibry i bmw oj, szkoda gadać, dobrze, żę już nie mam golfa górą
  22. ja teraz leje Mobil 1 5W50 i jak narazie jest OK, od pierwszego uruchomienia słychać, że silnik dużo ciszej i mięciej chodzi niż na Castrolu Magnatec 10w40; dobrze, że tego Castrola wlałem tylko raz i pomimo, że mam go w bardzo przystępnej cenie nigdy tego już nie zrobie odnośnie Motula, na tym forum ten olej jest faworyzoawany, ja nie wnikam słusznie czy nie, ale w moim środowisku motocyklowym (Cross, Enduro) opinie na temat tego oleju są znacznie podzielone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.