Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. pierwsza tak prezentacja audi, która zbiera takie odmienne zdania i takie emocjie
  2. o qr**... co to ma być, bez urazy dla właściciela, mam nadzieje, że TY tego nie montowałeś, tylko takiego kupiłeś i masz zamiar zrobić porządek w tej chwli to ja bym się wstydził z takim laminatem na droge wyjechać dla mnie tragedia :thumbdown:
  3. ani quattro, ani sam napęd nie wchodzi w grę już lepiej sprzedać i kupić inną furę tak jak napisał buliking napęd na tył daje dużo frajdy, dlatego po audi będzie BMW
  4. sokolnh jak kupiłem swoją A4, to w modach na początku wzorowałem się Tobą (odnośnie modów silnika), a teraz wzorcu już nie mam sprzedałeś A4 nie pozostaje mi nic innego jak iść swoją drogą i zrobić TDIka mocniejszego od esy3 pozdro i gratki nowej fury :good:
  5. aby duże fele efektownie zgrywały sie z budą potrzebna jest gleba bude i fele już masz, teraz wiesz na co kase musisz zbierać krok po kroku i dojdzesz do tego pozdro
  6. :oklaski: piękna zabawka, nic więcej dodać gratulacje :good:
  7. z tych wszystkich to bym odrzucił MTM, reszta jest GIT pozatym aby te fele wyglądały tak efektownie jak na zdjęciach powyżej, potrzebna jest pożądna gleba i duża fela, o czym już koledzy wyżej wspomnieli
  8. a jak wszyscy już będą mieli lampy poliftowe to co będziecie montować??
  9. też mam takie "90koni", tzn. miałem do czasu założenia większych wtrysków. Po lekkim pomodzeniu, ten niby słaby silnik, wciaga "nosem" a6 w 2.5tdi gratuluje silnika AHH, :good:
  10. dzisiaj wsadziłem wtryski 0,216 i różnica jest ogromna, całkowicie inny samochód z dołu ciągnie bardzo ładnie, góra jest już słaba, ale to wina słąbej seryjnej turbiny i programu kopcenie wzrosło, ale nie jest tragicznie, myślałem że będzie dużo gorzej po pierwszej jeździe wysiadłem z samochodu z wielkim bananem na mordzie :> auto naprawdę sie zwija, wyprzadzanie to pestka, aż strach pomyśleć jak moje plany dojdą do celu i będe miał ok 170KM i 350Nm teraz kolej na FMIC jak myślicie ile teraz może mieć mocy seryjny zdrowy silnik AHH z pompą 11+ 216wtryski??
  11. mody przeprowadzane delikatnie a zarazem bardzo efektownie bez żadnej wiochy :good:
  12. i bardzo dobrze ze nie 110KM, silnik AHH to "połączenie kota z wydrą" mega wydajna pompa 11 i malutkie wtryski kolego na początek zmień wtryski wtedy ta "90" pokaże pazórki, żadna seryjna 110 Cię nie dojdzie, jedynie w marzeniach :polew: pozdrawiam
  13. dziewczyna mogła jakoś lepiej przypozować do zdjęć a tak na poważeni to torche pracy Ciebie czeka aby wszystko było GIT powodzenia
  14. Eeeeee, tył wygląda jak w jakimś koreańcu z lat '90 Ale poza tym pokaż mi koreańca z lat 90 podobnego do tego cacka, a ja stawiam krate
  15. Sokół tak trzymaj, szkoda tak łądną audiczke oddać za śmieszne pieniądze, przecież nikt nie zwróci kosztów modzenia. Laicy jeszcze omijają szerokim łukime takie auto, bo ingerowano w silnik, zawiasy itp, co dla nich znaczy że je zniszczono..... buce jeździj dalej Audi, e46 dość szybko się stażeje, zbieraj na e90 Coupe, to jest furaaaaaaaa
  16. eeee, myślałem, że jakieś kozackie fele wrzucisz a tu takie zwyklaki, identyczne mam na zime, niezbyt łądne 16" to minimum na lato
  17. .:campino:. wiem jak się piszę, każdy może walnąć "literówke" się czepiają zamknięcia budzika przez 1Z bo wiedzą, że w normalnych warunkach jest to nie możliwe do wykonania żeś walnął babola ale spoko, już sie nie denerwuj
  18. .:campino:. napisałeś "...Zamknięcie licznika na autostradzie A4 )" ja swoja A4 AHH 90KM leciałem więcej, aż 270km/h, fotki wrzuce, tylko najpierw w photoschopie muszę pomajsterkować
  19. bardzo dobrze, czekam więc na fotki nowego felunku
  20. fura bardzo ładna wygląda na zadbaną, wywal tylko te felgi 15", są tragiczne
  21. nie szkoda Ci audi??
  22. no to Kowi87 zrób pompę i będzie fajnie, a fajniej będzie jak już będziesz miał FMIC i korekte softu, ja już się nie mogę doczekać kiedy u siebie zacznę modzić, ale najpierw stare sprawy muszę dokończyć. Powodzenia w modach
  23. Śmiech na sali skoro stać Cię na Audi a4 B6 1.8T 170Ps quattro to i powinno na benzyne Taka fura z LPG to normalnie jej bezczeszczenie. Sprzedaj tą co masz i kup z TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.