Treść opublikowana przez lapek85
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
pierwsza tak prezentacja audi, która zbiera takie odmienne zdania i takie emocjie
-
[ALL B5] Nagaro Blue S4 320PS
S4 :> :>
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
o qr**... co to ma być, bez urazy dla właściciela, mam nadzieje, że TY tego nie montowałeś, tylko takiego kupiłeś i masz zamiar zrobić porządek w tej chwli to ja bym się wstydził z takim laminatem na droge wyjechać dla mnie tragedia :thumbdown:
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
ani quattro, ani sam napęd nie wchodzi w grę już lepiej sprzedać i kupić inną furę tak jak napisał buliking napęd na tył daje dużo frajdy, dlatego po audi będzie BMW
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
sokolnh jak kupiłem swoją A4, to w modach na początku wzorowałem się Tobą (odnośnie modów silnika), a teraz wzorcu już nie mam sprzedałeś A4 nie pozostaje mi nic innego jak iść swoją drogą i zrobić TDIka mocniejszego od esy3 pozdro i gratki nowej fury :good:
-
Moja A4 B5 po II lifcie
aby duże fele efektownie zgrywały sie z budą potrzebna jest gleba bude i fele już masz, teraz wiesz na co kase musisz zbierać krok po kroku i dojdzesz do tego pozdro
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
:oklaski: piękna zabawka, nic więcej dodać gratulacje :good:
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
z tych wszystkich to bym odrzucił MTM, reszta jest GIT pozatym aby te fele wyglądały tak efektownie jak na zdjęciach powyżej, potrzebna jest pożądna gleba i duża fela, o czym już koledzy wyżej wspomnieli
-
[ALL B5] Prośba o opinie - felgi 17 ATS do B5 Avant Quattro
Tposejdon to ori kolor Twojej ??
-
[ALL B5] Problem z lampami po II lifcie
a jak wszyscy już będą mieli lampy poliftowe to co będziecie montować??
-
Moja A4 B5 po II lifcie
też mam takie "90koni", tzn. miałem do czasu założenia większych wtrysków. Po lekkim pomodzeniu, ten niby słaby silnik, wciaga "nosem" a6 w 2.5tdi gratuluje silnika AHH, :good:
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dzisiaj wsadziłem wtryski 0,216 i różnica jest ogromna, całkowicie inny samochód z dołu ciągnie bardzo ładnie, góra jest już słaba, ale to wina słąbej seryjnej turbiny i programu kopcenie wzrosło, ale nie jest tragicznie, myślałem że będzie dużo gorzej po pierwszej jeździe wysiadłem z samochodu z wielkim bananem na mordzie :> auto naprawdę sie zwija, wyprzadzanie to pestka, aż strach pomyśleć jak moje plany dojdą do celu i będe miał ok 170KM i 350Nm teraz kolej na FMIC jak myślicie ile teraz może mieć mocy seryjny zdrowy silnik AHH z pompą 11+ 216wtryski??
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
mody przeprowadzane delikatnie a zarazem bardzo efektownie bez żadnej wiochy :good:
-
[B5 AHH] Moje pierwsze autko
i bardzo dobrze ze nie 110KM, silnik AHH to "połączenie kota z wydrą" mega wydajna pompa 11 i malutkie wtryski kolego na początek zmień wtryski wtedy ta "90" pokaże pazórki, żadna seryjna 110 Cię nie dojdzie, jedynie w marzeniach :polew: pozdrawiam
-
[B5 AFN] A4 1.9TDI by H_S_B
dziewczyna mogła jakoś lepiej przypozować do zdjęć a tak na poważeni to torche pracy Ciebie czeka aby wszystko było GIT powodzenia
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Eeeeee, tył wygląda jak w jakimś koreańcu z lat '90 Ale poza tym pokaż mi koreańca z lat 90 podobnego do tego cacka, a ja stawiam krate
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Sokół tak trzymaj, szkoda tak łądną audiczke oddać za śmieszne pieniądze, przecież nikt nie zwróci kosztów modzenia. Laicy jeszcze omijają szerokim łukime takie auto, bo ingerowano w silnik, zawiasy itp, co dla nich znaczy że je zniszczono..... buce jeździj dalej Audi, e46 dość szybko się stażeje, zbieraj na e90 Coupe, to jest furaaaaaaaa
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
eeee, myślałem, że jakieś kozackie fele wrzucisz a tu takie zwyklaki, identyczne mam na zime, niezbyt łądne 16" to minimum na lato
-
[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.
.:campino:. wiem jak się piszę, każdy może walnąć "literówke" się czepiają zamknięcia budzika przez 1Z bo wiedzą, że w normalnych warunkach jest to nie możliwe do wykonania żeś walnął babola ale spoko, już sie nie denerwuj
-
[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.
.:campino:. napisałeś "...Zamknięcie licznika na autostradzie A4 )" ja swoja A4 AHH 90KM leciałem więcej, aż 270km/h, fotki wrzuce, tylko najpierw w photoschopie muszę pomajsterkować
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
bardzo dobrze, czekam więc na fotki nowego felunku
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
fura bardzo ładna wygląda na zadbaną, wywal tylko te felgi 15", są tragiczne
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
nie szkoda Ci audi??
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to Kowi87 zrób pompę i będzie fajnie, a fajniej będzie jak już będziesz miał FMIC i korekte softu, ja już się nie mogę doczekać kiedy u siebie zacznę modzić, ale najpierw stare sprawy muszę dokończyć. Powodzenia w modach
-
[B6 AMB] Montować LPG czy nie ?
Śmiech na sali skoro stać Cię na Audi a4 B6 1.8T 170Ps quattro to i powinno na benzyne Taka fura z LPG to normalnie jej bezczeszczenie. Sprzedaj tą co masz i kup z TDI