Treść opublikowana przez lapek85
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
odnośnie oleju Castrol Magnatec 10W40, ten olej to jakieś badziewie, niedość że mocno śmierdzi rzepakiem, po 10tys wyglada jakby miał 100tys, to jeszcze silnik tłucze na nim jak stary cep, do tego łykając ogromne jego ilości Nie polecam do TDI'ka
-
[ALL] Korozja? Pęcherze, na listwie nad rejestracją tył
tez tak mam na listwie bagażnika bąble nie są jeszcze za duże, a jeśli widomo że jest to alu, to można wypolerwać na błysk, albo polakierowac jak wyjdzie wiecej bąbli, będe myślał :gwizdanie:
-
BMW 320d e91
sokół, dzisiaj w koszalinie widziałem identyczną beme jak Twoja, fele, kolor, lampy zciemnione z tyłu ładnie sie prezentowała masz kopie, a moze to byles Ty?
-
[B5 AWT] Moja Black A4 1.8T 150 KM
narazie nie ma widać fotek
-
zmiana z A4 na M6.
SKIBA29 już kilka razy spotkałem się z Twoim negatywnymi opiniami o mazdzie nie zamartwiaj sie tak bardzo, minie pól roku i mozesz spokojnie sprzedać tą mazde bez kombinaji alpejskich i wrócić do wymarzonego odnośnie nazwy tematu "zmiana z A4 na M6" juz myślałem ze ktos z tego forum przesiadł się do konkretnej furki, bawarii a tu zoonk
-
[B5 AHH] Sachs performance, dobry wybór??
Witajcie koledzy. Mam do was pytanie odnoście sprzęgła. Szukałem na forum ale mało w tej kwesti znalazłem. W mojej Audi, silnik AHH po zmianie m.in wtrysków na 216 padło sprzęgło co było oczywiste. Teraz się ślizga i śmierdzi . Mam dwie drogi do wyboru: 1. Kompletne sprzęgło dwumasowe Sachs performance, według producenta trzyma do ok 420Nm, mogę mieć nowe od ręki za ok 1500zł 2. Przejście na zwykłe sprzgło typu 1Z, ze wzmocnionym dociskiem przez Radzikowskiego Co polecacie??? dodam iż zależy mi na czasie i to, że docelowa moc silnika ma się wahać ok. 170Km i 350Nm Co będzie lepsze, trwalsze, jakie opinie, doświadczenia macie o tych sprzęgłach, głównie chodzi mi o sachsa o Radzikowskim sporo już napisano. sachs performance czy radzikowski????
-
[B6 AMB] Jaki zamiennik filtra oleju z Filtrona??
my od 4 lat montujemy filtry różnych marek, najwięcej idzie Filtronów i w przeciągu tych lat nie było żadnych kłopotów z filtrami tej firmy.
-
[INNE] Zmiana z Audi na VW
ja nie wiem, jak można sie przesiąść z a4 do polo w dodatku 1.4tdi osobiście mam te dwa auta i nigdy na stałe bym się nie przesiadł na polo, audi inna bajka, lepsza, dużo
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
piękna bawaria, b.dobry silnik :> szkoda że nie czarna
-
CONCERT+ EMULATOR-ADAPTER ZMIENIARKI
Co sądzicie na temat tego urządzenia, jego funkcjonowania, wad i zalet, w połączeniu z Concert 1???? dodam iż posiadam ori zmieniarke i chciałbym ją zastąpić poniższym wynalazkiem http://www.allegro.pl/item777553278_zmieniarka_po_co_mp3_usb_sd_mmc_audi_3gratisy.html
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
:polew: :polew: dobre, pełen szacun dla Twojej wyobraźni
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
nie ważne czym tylko z kim no chyba że chodzi o lans...
-
BMW 320d e91
i zaczyna sie robic ciekawie
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
ładne , ładne plany, tylko gratulować i czekać na nowe oblicze - SSline
-
[B5 AFN] srebrne audi TURBO AWX,WRTYSKI 216, -40/-30.
oooo...widze kolego fusse, ze kupiłeś audi z mojej rodzinnej mieścinki, nawet od mojego znajomego i przyciągnąłeś ją do koszalina:) teraz możemy robić spoty szerokiej drogi, pozdrawiam
-
[B5 AHL] moje skromne 1.6
ładne audi, silnik troche slaby, ale wiedzialeś co brałes :> :good:
-
[B5 1Z] Ciężkie odpalanie
podłącze sie do tematu, w moim AHH na wtrykacha 216, uruchomienie silnika przy temp. ok 5stopniC zajmuje niecałe 2sekundy kręcenia, czy jest to normalne??(zawsze mialem benzyniaki,one paliły od strzała) dodam że wartość kąta wtrysku wynosi ok 43-45, a powinno być ok 51, świece sprawne na 100%, pazatym one jeszcze w takiej temp nie grzeją
-
[B5 AFN] Gdzie kupić 216?
koles na forum vwgolf, o nazwie cowboy sprzedaje wtryski, sprawdzony człowiek, kupa ludzi zadowolonych
-
Dieselek mojej żony
fajny krążownik, osobiście wolałbym a8, bmw7, ale w ostateczności, z biedy, mógłby być miecio
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
a mi się podoba, taka black edition :> i nie zapomnij zmienić lamp na polifta, bo na tym forum wszystkie takie muszą mieć innych nie tolerują powodzenia w planach szerokości
-
[INNE] VW POLO 1.9 TDI 101KM, moja druga fura po audi :)
w dowodzie jest napisane 1190kg, wydaje mi się że torche dużo co do osiągów, to wielokrotnie udało mi się ją rozpedzić do 190km/h , setke ma chyba ponizej 10s, ogólnie osiągi teoretycznie nie są jakieś inponujące, ale wrażenia z jazdy z takimi prędkościami w takiej małej budzie są już znaczne do tego jeszcze świetne trzemanie, duże koła jak na polo 205/45R16 obniżony i utwardzony zawias H&Ra to dodaje smaczku szybkiej jeździe najlepsze jest spalanie, przejechałęm ją już praiwe 3000 km i nie udało mi się osiągnąć średniego spalania wyższego jak 6/100km :> taki mały gokardzik zapiedzielacz :polew:
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
- [ALL B6] Zmiana fel. z 16 na 15 z zimówkami
195/65R15 to ori rozmiar, takie wkłądaj na zimę, będziesz mial miękko- [B7 BLB] Wybór indeksu prędkości dla zimówek
na zimówki indeks prędkości powinno wybierać sie jak najmniejszy, ponieważ im wyższy indeks tym opona twardsza, która musi przenieść większe przeciążenia, prędkości itp a nam przeciez w zime chodzi o przyczepnosc a nie Vmax dlatego ja na miejscu dionizego wybrał bym T- Felgi stalowe 14" Pasują do A4?
mam znajomego co nieświadomie kupił sobie do A4 alufelgi 14" 5x112, takich felg nie da się zamontować, tzn, zaciski hamulcowe przeszkadzają, są za duże felgi firmy ATS, ostatnio mówił, że za 100zł odda, bo już 5 lat sprzedaje i nikt nie chce - [ALL B6] Zmiana fel. z 16 na 15 z zimówkami