Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. po przeczytaniu tego tematu postanowiłem sam wyczyścić turbine, przycznyną było przeładowywanie cała operacja wygląda tylko na straszną w rzeczywiśtości jest łatwiej całość zajeła mi 8 godzin, najwięcej poświęciłem na idealne wyczyszczenie wnętrzności turbiny, po tym zabiegu turbo przestało przeładowywać poniżej pare fotek podglądowych http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_zloty_klekocik_nabierajacy_sil_ahh_nowa_kiera-t70144.0.html;msg1340192#msg1340192
  2. Boseron Ty chyba jesteś posterunkowym, że tak bronisz towarzystwo policyjne ? nie spinaj się tak, kiedyś zostaniesz zauważony i dostaniesz wymażoną belkę tyle z mojej strony na ten temat, pozdro
  3. to jak już policja nie jest do udzielania pomocy, to nic innego im nie pozostaje jak tylko łapuwkarstwo żałosne ;( osobiście mam 4 kolegów policjantów, tylko 1 jest normlany, ludzki, pozostałym 3 odbiła "władza"
  4. Tejże zimy Audi zaczeła walic mi fochy a właściwie turbina, przeładowywała sobie czasem i auto wchodziło w tryb awaryjny, łapało muła, a to denerwujące i niebezpieczne więc zawiele nie myśląc postanowiłem wyczyścić turbine, czas pracy 8 godzin, kierownice zapieczone, po wyczyszczeniu już nie przeładowuje a silnik szybciej reaguje na "stopke oporu przyśpiesznika"-słowa mojego prof. od mechaniki :polew: w sumie nie wiem czy warto było to robić, już niedługo będzie GT1749VA
  5. kolego góral, cos Ci się chyba w głowie poprzestawiało, ze jestes taki mądry :thumbdown: sorki za OT
  6. mnie uczono, ze najlepiej: -prostownik MANUAL -ładowanie małym prądem i przez długi czas, conajmniej 12h pare razy tak robiłem i aku po ładowaniu "dobrze" trzymało, teraz tego nie robie bo mam gut akumlator
  7. sesja idzia, trza troche ściąg narobić
  8. a w koszalinie w tym roku bedzię jakiś spot, czy może w przyszłych latach??
  9. dwa moje filmiki podglądowe, jak pali mój klekot, może się komuś przyda dodam,iż z przyzwyczajenia przed rozruchem czekam na cykniećie przekaxnika(tylko w mrozy)
  10. Panowie, chce do swojej fury wsadzic turbo z AWXa i tak sobie myśle, ze moze przerobić tą przejściówke żeby na wyjściu miała fi 50 zamiast 35mm i zastosować taki łacznik silikonowy fi51 wygięty o 90stopni i połaczyc to z rurami idącymi do FMICA Co o tym myślicie? czy taka przejściówka zmieści się?
  11. taki sam silnik mam w Polo, kurde gdyby pójśc Twoim śladem, to Polówka-lżejsza od A3, łykneła by Ciebie ciekawi mnie tylko żywotność silnika na tym setupie :gwizdanie:
  12. wiktorsam co do wszystkiego to do niczego to samo tyczy się wielosezonówek
  13. lapek85 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fotele reszta nudna i oklepana
  14. na fotkach ładna czarna mamba, na lato czarne fele 18" z chromowanym rantem, lekka sciema wszystkich szyb i będzie mega
  15. M3 kultowy model zagazować podtlenkiem LPG i można jeździć
  16. ja jak wpadne to z kumplem ze Słupska w drifterskiej bumie e36 takze będzie nas już 7-dmiu
  17. tak w większości sklepach motoryzacyjnych;agroma;re5pect;agrokor;allegro
  18. Witam koledzy ze Słupska. Mam takie pytanko, kiedy się szykuje jakis większy spocik, mam do was troszkie km to nie chce mi się w ciemno jechac?
  19. w mojej audi podczas srogich mrozów jakie moja miśćnke dopadły -21 to raz zamarzły amory(po lataniu bokami po placu), normalnie fura była tak sztywna, jakbym miał rury a nie amory, puściło po jakis 2km, podczas mrozów powyżej -15 nie pali się przez jakiś czas jedna linia na wyświetlaczu od klimy, po podgrzaniu jest juz normalnie to wszystko, najważniejsze to troszkę zadbać o fure przed zimą, o sprawdzeniu świec, płynów i zimówkach to nawet nie ma co wspominac, te sprawy to musssssss
  20. heh... fajna suczka a jakieś jej dane?? :gwizdanie:
  21. ja w swoje audi, jak ostatnio byly mrozy ponad -15 to zasłoniłem 2/3 chłodnicy tekturą, efekt był taki, że silnik dużo szybciej się nagrzewał do miasta na krótkie odcinki można takie cudo zrobić, w trasy stanowczo odradzam
  22. coś związanego z obecną pogodą
  23. a zapowiadała sie tak fajna impreza, a wyszło jak wyszło i teraz siedze tutaj wszystko przez te baby :gwizdanie:
  24. Jeśli nie ten dział to sorki Pytanie jak w temacie, kto z okolic Koszalina zrobi w mojej audi logi statyczne/dynamiczne? Pojexdzilem po kilku "magikach" i u tych co bylem to oferują tylko podpiecie vagiem, "ogólne przejxenie" i skosowanie, o dynamicznych można zapomniec :gwizdanie: gdybym miał lapsa sam bym to zrobił, ale niestety nie mam i szukam kogos kto ma czym i sie zna
  25. lapek85 odpowiedział(a) na dlugi temat w 1.9TDI
    znajomy kupił na alledrogo castrola 10w40 do diesla, cena atrakcyjna i nic wiecej poza nią po otwarciu bańki odrazu ulotnił się śmierdzący zapach, podobny do rzepaku (ori ten sam olej tak nie pachaniał smrodem ) i ten jeden raz uświadomił mi, że oleju nie kupuje się na alledrogo, tylko od sprawdzonych dostawców

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.