Treść opublikowana przez lapek85
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
po przeczytaniu tego tematu postanowiłem sam wyczyścić turbine, przycznyną było przeładowywanie cała operacja wygląda tylko na straszną w rzeczywiśtości jest łatwiej całość zajeła mi 8 godzin, najwięcej poświęciłem na idealne wyczyszczenie wnętrzności turbiny, po tym zabiegu turbo przestało przeładowywać poniżej pare fotek podglądowych http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_zloty_klekocik_nabierajacy_sil_ahh_nowa_kiera-t70144.0.html;msg1340192#msg1340192
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
Boseron Ty chyba jesteś posterunkowym, że tak bronisz towarzystwo policyjne ? nie spinaj się tak, kiedyś zostaniesz zauważony i dostaniesz wymażoną belkę tyle z mojej strony na ten temat, pozdro
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
to jak już policja nie jest do udzielania pomocy, to nic innego im nie pozostaje jak tylko łapuwkarstwo żałosne ;( osobiście mam 4 kolegów policjantów, tylko 1 jest normlany, ludzki, pozostałym 3 odbiła "władza"
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Tejże zimy Audi zaczeła walic mi fochy a właściwie turbina, przeładowywała sobie czasem i auto wchodziło w tryb awaryjny, łapało muła, a to denerwujące i niebezpieczne więc zawiele nie myśląc postanowiłem wyczyścić turbine, czas pracy 8 godzin, kierownice zapieczone, po wyczyszczeniu już nie przeładowuje a silnik szybciej reaguje na "stopke oporu przyśpiesznika"-słowa mojego prof. od mechaniki :polew: w sumie nie wiem czy warto było to robić, już niedługo będzie GT1749VA
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
kolego góral, cos Ci się chyba w głowie poprzestawiało, ze jestes taki mądry :thumbdown: sorki za OT
-
PROSTOWNIK-jaki?automat czy z reg.?
mnie uczono, ze najlepiej: -prostownik MANUAL -ładowanie małym prądem i przez długi czas, conajmniej 12h pare razy tak robiłem i aku po ładowaniu "dobrze" trzymało, teraz tego nie robie bo mam gut akumlator
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
sesja idzia, trza troche ściąg narobić
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a w koszalinie w tym roku bedzię jakiś spot, czy może w przyszłych latach??
-
[B5 AFN] Jak szybko rozrusznik obraca walem korbbowym w czasie mrozow.
dwa moje filmiki podglądowe, jak pali mój klekot, może się komuś przyda dodam,iż z przyzwyczajenia przed rozruchem czekam na cykniećie przekaxnika(tylko w mrozy)
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Panowie, chce do swojej fury wsadzic turbo z AWXa i tak sobie myśle, ze moze przerobić tą przejściówke żeby na wyjściu miała fi 50 zamiast 35mm i zastosować taki łacznik silikonowy fi51 wygięty o 90stopni i połaczyc to z rurami idącymi do FMICA Co o tym myślicie? czy taka przejściówka zmieści się?
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
taki sam silnik mam w Polo, kurde gdyby pójśc Twoim śladem, to Polówka-lżejsza od A3, łykneła by Ciebie ciekawi mnie tylko żywotność silnika na tym setupie :gwizdanie:
-
Polecane opony zimowe
wiktorsam co do wszystkiego to do niczego to samo tyczy się wielosezonówek
-
[B5 AKN] mała czarna
fotele reszta nudna i oklepana
-
[B5 1Z] Moja A4
na fotkach ładna czarna mamba, na lato czarne fele 18" z chromowanym rantem, lekka sciema wszystkich szyb i będzie mega
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
M3 kultowy model zagazować podtlenkiem LPG i można jeździć
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja jak wpadne to z kumplem ze Słupska w drifterskiej bumie e36 takze będzie nas już 7-dmiu
-
[B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
tak w większości sklepach motoryzacyjnych;agroma;re5pect;agrokor;allegro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam koledzy ze Słupska. Mam takie pytanko, kiedy się szykuje jakis większy spocik, mam do was troszkie km to nie chce mi się w ciemno jechac?
-
Zima kontra nasze niunie:)
w mojej audi podczas srogich mrozów jakie moja miśćnke dopadły -21 to raz zamarzły amory(po lataniu bokami po placu), normalnie fura była tak sztywna, jakbym miał rury a nie amory, puściło po jakis 2km, podczas mrozów powyżej -15 nie pali się przez jakiś czas jedna linia na wyświetlaczu od klimy, po podgrzaniu jest juz normalnie to wszystko, najważniejsze to troszkę zadbać o fure przed zimą, o sprawdzeniu świec, płynów i zimówkach to nawet nie ma co wspominac, te sprawy to musssssss
-
[All B8] Biały sedan ;-)
heh... fajna suczka a jakieś jej dane?? :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
ja w swoje audi, jak ostatnio byly mrozy ponad -15 to zasłoniłem 2/3 chłodnicy tekturą, efekt był taki, że silnik dużo szybciej się nagrzewał do miasta na krótkie odcinki można takie cudo zrobić, w trasy stanowczo odradzam
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
coś związanego z obecną pogodą
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a zapowiadała sie tak fajna impreza, a wyszło jak wyszło i teraz siedze tutaj wszystko przez te baby :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Kto z okolic Koszalina zrobi logi??
Jeśli nie ten dział to sorki Pytanie jak w temacie, kto z okolic Koszalina zrobi w mojej audi logi statyczne/dynamiczne? Pojexdzilem po kilku "magikach" i u tych co bylem to oferują tylko podpiecie vagiem, "ogólne przejxenie" i skosowanie, o dynamicznych można zapomniec :gwizdanie: gdybym miał lapsa sam bym to zrobił, ale niestety nie mam i szukam kogos kto ma czym i sie zna
-
[B6 AVF] Zakup oleju na allegro
znajomy kupił na alledrogo castrola 10w40 do diesla, cena atrakcyjna i nic wiecej poza nią po otwarciu bańki odrazu ulotnił się śmierdzący zapach, podobny do rzepaku (ori ten sam olej tak nie pachaniał smrodem ) i ten jeden raz uświadomił mi, że oleju nie kupuje się na alledrogo, tylko od sprawdzonych dostawców