Treść opublikowana przez lapek85
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
faktycznie ta czerwień tam nie pasowała wogóle nie lubie czerwonego koloru :>
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
a ja polecem nokie e52, mała, zgrabna, wytrzymała, na wypasie np. gps, wi-fi, a co najważniejsze bateria trzyma długooooo w niektórych artukułach mozna doczytać, ze bateria trzyma nawet 30dni
-
[B5 ADP] mój szarak pospolity :)
fajny ten szaraczek, ładna seria
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
audi na pierwszy rzut oka wydaje się zadbane, fajny środek, polift, to mi się podoba zrób jakieś lepsze fotki
-
[B5 AHU] żabka
popieram wypowiedź kolegi prawdziwe niemki gorsze od ropuch, jedynie krzyżówki turasów z niemkami są czasem udane :polew:
-
[B5 AFN] Ile da radę wyciągnąć z AFN-a + quattro
koszty hmmmmm... podam Ci na swoim przykładzie turbo AWX/ARL - 1800zł sprzęgło jednomasowe wzmacniane - ok 1500zł wtryski 0,216 - ok 1400zł chłodniczka oleju od AWX to nie wiem, ja patrzałem na zewnętrzną chłodnicę MOCALa, to razem na gotowo - ok 650zł FMIC+ orurowanie+robota - ok 800zł Soft - 1300/1500zł pompa 11 - na forum była nowa to chyba za ok 2000zł jak dobrze pamiętam, używki regenerowane tańsze
-
[INNE] VW POLO 1.9 TDI 101KM, moja druga fura po audi :)
Witam. Przedstawiam wam moją nową zabawkę, VW Polo 1,9 TDI 101 KM ROK PRODUKCJI 2002 WERSJA HIGHLINE SPROWADZONY Z NIEMIEC OD OSOBY PRYWATNEJ, 100% BEZWYPADKOWY, PRZEBIEG 127 TYŚ KM., UDOKUMENTOWANY POTWIERDZONY KSIĄŻKĄ SERWISOWĄ, AUTO Z PIERWSZEJ RĘKI, AUTO W SUPER STANIE NA ZEWNĄTRZ JAK I W ŚRODKU, NIC NIE STUKA, NIE PUKA, ZAWIESZENIE PRACUJE IDEALNIE, SILNIK SUCHY PRACUJE CICHO I RÓWNO, WSZYSTKO W ORYGINALE, (poza gwintem H&R i radiem ) Plany: odklejenie naklejki z dachu, która służyła jako podkładka pod antene CB kupienie "zimowych kół" a od wiosny, jakieś mody pod silnikiem, większe turbo, pompki, dokładnie nie wiem, ale sie pomyśli teraz mam dwa dupowozy i tylko jedną d... :polew: pozdrawiam
-
BMW 320d e91
sokół fajna bumka wiesz co jest dobre, ale z tym S3 to chyba był niewypał co?? :>
-
[B5 ADR] Srebrny sedanik 1.8
na początek popraw linki do zdjęć, trzeba troche kombinacji aby obejrzeć auto Odnośnie audi to seryjka, wygląda na zdrową, fele troche odmładzają, ale mi się osobiśćie średnio podobają. Ogólnie trochę pomodzisz, wedłóg obecnych trendów i bedzie git tzn. lampy poliftowe
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi75 jestem pełen szacunku w Twoją włożoną pracę w Audi :good: ja przy swoich modach jestem pikuś w porównaniu z Tobą modzenie może czasem uciążliwe i trudne do wykonania, ale efekt końcowy uśmierza trudy 195KM i 395Nm z 90KM i 210Nm to jest coś niespotykanego na tym forum SZACUN
-
[B5 AHH] Moja Srebrna Rakieta:)
akiwan silnik AHH na pokładzie ma tzw. pompe 11, to ona robi taki szał. wsadz na poczatek wieksze wtryski np 0,216 i wtedy zobaczysz co sie robi z 90KM
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
robi się, po 8godz, pracy fmic wisi i zderzak podciety jutro powinno być wszystko gotowe [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:42_________________________________________________po paru problemach udało się solidnie zamontować Fmic'a, nie ukrywam, że było łatwo, ale.... oto efekt mojej pracy: dopasowanie kształtu rur i wsporników efekt pracy po pierwszym dniu :> końcowy efekt jaki udało mi się osiągnąć z różnic jakie dało mi się zauważyć po zamontowaniu fmica, to dużo, dużo mniejsze kopcenie, właściwie wcale go nie ma, poza pierwszą fazą mocnego buta jest OK teraz, czas na dalsze mody
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
kolego mARCIN607 z tą maską to ściema, fmic będzie zamontowany normalnie za zderzakiem, już właściwie auto stoi bez zderzaka i czeka na montaż fmica i wywalenia kata potem dalsze mody, już niebawem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dobra robota
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
SoMeS narazie u siebie mam wtryski 216, pompe 11, skrzynie manual, softu brak, kat jeszcze jest, i z czystym sumieniem moge stwierdzić po obejrzeniu Twojego filmku, że masz jakiegoś muła coś jest chyba nie tak, powinno być szybciej, albo automat tak zamula
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
piękna i solidna bumka za jakieś 3 lata też się do takiej przesiąde, tylko w sedanie z pakietem M gratulacje "niech patrzy hołota, jak szlachat się bawi..." :polew:
-
S8
kurde pet3r znowu spojrzałem na Twoje S8 i znowu zamarzyła mi się tak locha świetnie wygląda A8/S8 na ulicy, szczególnie po FL i w kolorze czarnym po raz któryś gratki fury
-
[INNE] Moj passat B5 TDI:)
fajny pasiór zwykła seria, ale mi się spodobała
-
[INNE] PASSAT B5 1.9 TDI
do tych felg potrzeba gleby, wtedy będzie tylne lampy ogólnie jest OK
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
a mi nie wchodzi centala od perkusji 22", nigdzie nie chce wejść, jedynie na przednie siedzenie, ale zasłania widok dla perkusisty A4 w sedanie sie nie nadaje
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ale w tej psiarni pracują łosie jak już takim łosią się daję nieoznakowane radiowozy, to może ich wysłać do USA na szkolenie z podstaw zatrzymań ściganego pojzadu wstyd na to patrzeć
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
w takim razie mam na sprzedaż maskę z grillem, albo ciachne "fleksem" i się to jakoś zmieści
-
[B5 AFN] Wtryski do AFN-a ?
nie to nie, chciałem pomóc wielu posiadaczy audi korzystało z oferty Cowboya, który ma duże możliwości i wiedze odnośnie tego tematu.
-
[B5 AFN] Wtryski do AFN-a ?
na forum golfa, masz Cowboya, on zajmuje się wtryskami
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Kolejna z zabawek, którą trzeba jak najszybciej zamontować FMIC 550x180x65