Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. faktycznie ta czerwień tam nie pasowała wogóle nie lubie czerwonego koloru :>
  2. a ja polecem nokie e52, mała, zgrabna, wytrzymała, na wypasie np. gps, wi-fi, a co najważniejsze bateria trzyma długooooo w niektórych artukułach mozna doczytać, ze bateria trzyma nawet 30dni
  3. fajny ten szaraczek, ładna seria
  4. audi na pierwszy rzut oka wydaje się zadbane, fajny środek, polift, to mi się podoba zrób jakieś lepsze fotki
  5. lapek85 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    popieram wypowiedź kolegi prawdziwe niemki gorsze od ropuch, jedynie krzyżówki turasów z niemkami są czasem udane :polew:
  6. koszty hmmmmm... podam Ci na swoim przykładzie turbo AWX/ARL - 1800zł sprzęgło jednomasowe wzmacniane - ok 1500zł wtryski 0,216 - ok 1400zł chłodniczka oleju od AWX to nie wiem, ja patrzałem na zewnętrzną chłodnicę MOCALa, to razem na gotowo - ok 650zł FMIC+ orurowanie+robota - ok 800zł Soft - 1300/1500zł pompa 11 - na forum była nowa to chyba za ok 2000zł jak dobrze pamiętam, używki regenerowane tańsze
  7. Witam. Przedstawiam wam moją nową zabawkę, VW Polo 1,9 TDI 101 KM ROK PRODUKCJI 2002 WERSJA HIGHLINE SPROWADZONY Z NIEMIEC OD OSOBY PRYWATNEJ, 100% BEZWYPADKOWY, PRZEBIEG 127 TYŚ KM., UDOKUMENTOWANY POTWIERDZONY KSIĄŻKĄ SERWISOWĄ, AUTO Z PIERWSZEJ RĘKI, AUTO W SUPER STANIE NA ZEWNĄTRZ JAK I W ŚRODKU, NIC NIE STUKA, NIE PUKA, ZAWIESZENIE PRACUJE IDEALNIE, SILNIK SUCHY PRACUJE CICHO I RÓWNO, WSZYSTKO W ORYGINALE, (poza gwintem H&R i radiem ) Plany: odklejenie naklejki z dachu, która służyła jako podkładka pod antene CB kupienie "zimowych kół" a od wiosny, jakieś mody pod silnikiem, większe turbo, pompki, dokładnie nie wiem, ale sie pomyśli teraz mam dwa dupowozy i tylko jedną d... :polew: pozdrawiam
  8. lapek85 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    sokół fajna bumka wiesz co jest dobre, ale z tym S3 to chyba był niewypał co?? :>
  9. na początek popraw linki do zdjęć, trzeba troche kombinacji aby obejrzeć auto Odnośnie audi to seryjka, wygląda na zdrową, fele troche odmładzają, ale mi się osobiśćie średnio podobają. Ogólnie trochę pomodzisz, wedłóg obecnych trendów i bedzie git tzn. lampy poliftowe
  10. dudi75 jestem pełen szacunku w Twoją włożoną pracę w Audi :good: ja przy swoich modach jestem pikuś w porównaniu z Tobą modzenie może czasem uciążliwe i trudne do wykonania, ale efekt końcowy uśmierza trudy 195KM i 395Nm z 90KM i 210Nm to jest coś niespotykanego na tym forum SZACUN
  11. akiwan silnik AHH na pokładzie ma tzw. pompe 11, to ona robi taki szał. wsadz na poczatek wieksze wtryski np 0,216 i wtedy zobaczysz co sie robi z 90KM
  12. robi się, po 8godz, pracy fmic wisi i zderzak podciety jutro powinno być wszystko gotowe [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:42_________________________________________________po paru problemach udało się solidnie zamontować Fmic'a, nie ukrywam, że było łatwo, ale.... oto efekt mojej pracy: dopasowanie kształtu rur i wsporników efekt pracy po pierwszym dniu :> końcowy efekt jaki udało mi się osiągnąć z różnic jakie dało mi się zauważyć po zamontowaniu fmica, to dużo, dużo mniejsze kopcenie, właściwie wcale go nie ma, poza pierwszą fazą mocnego buta jest OK teraz, czas na dalsze mody
  13. kolego mARCIN607 z tą maską to ściema, fmic będzie zamontowany normalnie za zderzakiem, już właściwie auto stoi bez zderzaka i czeka na montaż fmica i wywalenia kata potem dalsze mody, już niebawem
  14. dobra robota
  15. SoMeS narazie u siebie mam wtryski 216, pompe 11, skrzynie manual, softu brak, kat jeszcze jest, i z czystym sumieniem moge stwierdzić po obejrzeniu Twojego filmku, że masz jakiegoś muła coś jest chyba nie tak, powinno być szybciej, albo automat tak zamula
  16. piękna i solidna bumka za jakieś 3 lata też się do takiej przesiąde, tylko w sedanie z pakietem M gratulacje "niech patrzy hołota, jak szlachat się bawi..." :polew:
  17. S8

    lapek85 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    kurde pet3r znowu spojrzałem na Twoje S8 i znowu zamarzyła mi się tak locha świetnie wygląda A8/S8 na ulicy, szczególnie po FL i w kolorze czarnym po raz któryś gratki fury
  18. fajny pasiór zwykła seria, ale mi się spodobała
  19. do tych felg potrzeba gleby, wtedy będzie tylne lampy ogólnie jest OK
  20. a mi nie wchodzi centala od perkusji 22", nigdzie nie chce wejść, jedynie na przednie siedzenie, ale zasłania widok dla perkusisty A4 w sedanie sie nie nadaje
  21. ale w tej psiarni pracują łosie jak już takim łosią się daję nieoznakowane radiowozy, to może ich wysłać do USA na szkolenie z podstaw zatrzymań ściganego pojzadu wstyd na to patrzeć
  22. w takim razie mam na sprzedaż maskę z grillem, albo ciachne "fleksem" i się to jakoś zmieści
  23. nie to nie, chciałem pomóc wielu posiadaczy audi korzystało z oferty Cowboya, który ma duże możliwości i wiedze odnośnie tego tematu.
  24. na forum golfa, masz Cowboya, on zajmuje się wtryskami
  25. Kolejna z zabawek, którą trzeba jak najszybciej zamontować FMIC 550x180x65

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.