Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. W tym roku postanowiłem kupić sobie rower górski MTB. W przeszłości miałem rower marki KONA i obecnie chciałbym do tej marki powrócić(sentyment ) Przejrzałem oferty, katalogi, ceny i tak w oko wpadł mi ten model: KONA CINDER CONE, model na rok 2010 dane technicze http://www.konaworld.com/bike.cfm?content=cindercone Doradzicie co sądzicie o tym rowerze, może jakieś doświadczenia, a może cos innego? Czekam na rady i propozycje
  2. ja też byłbym zainteresowany, tylko nie wiem jak z terminem, myślę o maju, ale wszystko zależy od obrony magisterki
  3. nie ma co się kłócić o te spalanie, teoretycznie powinno wzrosnąć, a praktyka mówi, że ten wzrost zależny jest od silnika, im więcej koniów i niutonów to ten wzrost będzie mniejszy lub żadny z mojego doświadczenie wiem, ze jak w golfie 4 1.4 zmieniłem kółka ze 175/80R14 na 205/55R16 to spalanie średnio wzrosło o 1l/100km
  4. kolektor daje to, że więcej powietrza przedostaje się przez niego do silnika przy tym samym ciśnieniu, ponieważ ma większą średnicę wewnętrzną-większy przekrój o wywaleniu EGR'a juz duzo napisano, poczytaj sobie np. tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t114287.0.html;highlight=mrozy
  5. może pomyśl o gwincie, http://allegro.pl/item903317798_zawieszenie_sportowe_audi_a4_b5_40_40mm_od_mts.html wiele osób to montuje, cena dobra, wile opini na różnych forach wskazują, ze jakośc też jest
  6. nie zaszkodzi, zalewaj pełen syntetyk osobiscie tez tak zrobiłem i nic nie rozszczelnilo, a charakter pracy zminił sie na +
  7. odważny kolor
  8. mimo wszystko, 235 będzie za szerokie dla 1.8 z junkersem :gwizdanie: po przesiadce z 15" na takie "balony" kolega rogal911 odrazu zauważy dużo wyższe spalanie, a koleiny same za niego będą prowadzićfure
  9. sąsiad, starszy spokojny człokiwek miał lagune 2004 1.9 dC (sprzedawał z radością) kupił nówke na max wypasie, najpierw zaczeła sypac sie elektryka, magiczna karta, czunjniki cisnień powietrza w oponach, kontrolki w liczniku, wycieraczki, z tym walczył często, potem przy przebiegu (jak dobrze pamietam) 160tys kam padła turbina, wyminił, pojexdzil troche i zozszczelniił sie na spawach IC Chłop nie wytrzymał ciśnienia, sprzedał i kupił nówke Tiguana.
  10. osobiście żadne z tych felg mi sie nie podobają, 16"-ten wzór to raczej do lanosa, a 17" mimo że ori, to wzór dość stary i do tego dekielki, które lubią się "gubić" szukaj coś innego, lepsiejeszego takie moje zdanie
  11. ładna audiczka, jakbym miał kupować teraz b7 to wziąłbym też 1.9, dużo mniej awaryjny od 2.0 z pierwszych lat produkcji ale zanim nazbieram kase na b7 to za 40 tys zł, bedzię juz monza kupic 3.0 tdi fajna furka, gratualcjie
  12. ja nie mam egra, ponieważ zastosowałem kolektor ssacy od awx'a z flanszą, wydaję mi sie że wywalenie egra nie ma żadnego negatywnego wpływu na nagrzewanie silnika przy niskch temp, rzędu -20 cięzko było w mieście nagrzać silnik do 90, ale to chyba norma na krótkich dystansach w tej temp teraz jak jest ok -5 silnik się normalnie nagrzewa, co do dźwięku, to zaraz po wymianie kolektora było słychać róznicę w pracy, na awx bez agra klekot wydawała sie twardszy, teraz sie przyzwyczaiłem i jest git malina
  13. 210 kmh na liczniku jeeedzieeemy!. popisówka firmowym autem, a na koniec strzelili dacha wieśniaki
  14. fajna sprawa z tymi podświetlanymi klamkami, jutro pójdę do elektronika i jakieś diodki dobiorę, a w łikend rezanie
  15. dobra oferta :>, ale nie wydaje mi się prawdziwa, za taką kase nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: osobiście wyciagałem i czyscilem swoja turbine, roboty na pare ładnych godzin moze dlatego tyle zajelo bo wprawy nie masz...dobry magik powienien sobie duzo szybciej poradzic... zapewniam Cie, że wprawe i narzędzia mam do przeprowadzenie tego zadania, u mnie w okolicy żaden mechanik nie podejmie się tej roboty za 200zł
  16. dobra oferta :>, ale nie wydaje mi się prawdziwa, za taką kase nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: osobiście wyciagałem i czyscilem swoja turbine, roboty na pare ładnych godzin
  17. ja nie polecam świec Denso, osobiście takie mam i jest b.dobrze-grzeją, ale zdarzyło się kilka razy w ciagu tej zimy, ze zakładając klientą nowę świeczki denso padały po tygodniu, albo od samego początku nie grzały 2-3 sztuki z kompletu także szkoda kasy na takie celowanie, dobre/niedobre najlepje kupić Beru i NGK z Boschem też bywa róznie
  18. zgadzam się w 100% z Pawłem sąsiad ma b5 Q, a ja ośke, mamy te same wyjazdy z podwórka dość strome, sąsiad wsiada i jedzie, nic nie odśnieża, a ja biorę łopate i jazda teraz wiem, jaki napęd bedzie miała moja kolenja audica, Quattro górą :good:
  19. wozik w sam raz do zabaw w terenie, a teraz idealnie sprawuje sie w warunkach zimowych
  20. Panowie, w tym roku Q ewidętnie się przydaję, tylko pozazdrościć kierowniką z Q. Mnie jazda ośką w tą zimę juz pare razy dobiła, kilka krotne zakopanie-czas wykopywanie ponad godzine, urwana osłona silnika jak w następnych latach będą takie zimy, to trzeba kupić cos lepszego od Q, wyższego i z blokadami napędów pozdro
  21. AHH to klekot, a Ty masz benzyne 2.8 AAH, popraw w temacie, masz byka
  22. ja dzisiaj pokonałem trase koszalin-poznań z koszalina wyjeźdżaiłem o 4 rano, to bez pomocy łopaty bym nie dojechał, w poznaiu byłem po 5godzinach droga powrotna juz lepsza srednio 70km/h można było jechac
  23. do wymiany świec żarowych wystarczy długa nasadowa 10+przedłużka ok 15cm+grzechotka odkręcać najlepiej na zimnym silniku, a jak gniazda są zasyfiałe to warto przedmuchac spręzonym powietrzem i popsikać środkiem penetrującym u mnie za wymianę świeczek w audi/passacie biorą 10zł/sztuka
  24. dwa filmik jak wieś się bawi i tańczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.