Treść opublikowana przez lapek85
-
Zna się ktoś na rowerach? Pomoc przy zakupie.
ok, dzieki
-
Zna się ktoś na rowerach? Pomoc przy zakupie.
W tym roku postanowiłem kupić sobie rower górski MTB. W przeszłości miałem rower marki KONA i obecnie chciałbym do tej marki powrócić(sentyment ) Przejrzałem oferty, katalogi, ceny i tak w oko wpadł mi ten model: KONA CINDER CONE, model na rok 2010 dane technicze http://www.konaworld.com/bike.cfm?content=cindercone Doradzicie co sądzicie o tym rowerze, może jakieś doświadczenia, a może cos innego? Czekam na rady i propozycje
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
ja też byłbym zainteresowany, tylko nie wiem jak z terminem, myślę o maju, ale wszystko zależy od obrony magisterki
-
[ALL B5] Prośba o radę przy doborze felg
nie ma co się kłócić o te spalanie, teoretycznie powinno wzrosnąć, a praktyka mówi, że ten wzrost zależny jest od silnika, im więcej koniów i niutonów to ten wzrost będzie mniejszy lub żadny z mojego doświadczenie wiem, ze jak w golfie 4 1.4 zmieniłem kółka ze 175/80R14 na 205/55R16 to spalanie średnio wzrosło o 1l/100km
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
kolektor daje to, że więcej powietrza przedostaje się przez niego do silnika przy tym samym ciśnieniu, ponieważ ma większą średnicę wewnętrzną-większy przekrój o wywaleniu EGR'a juz duzo napisano, poczytaj sobie np. tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t114287.0.html;highlight=mrozy
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w obnizeniu auta.
może pomyśl o gwincie, http://allegro.pl/item903317798_zawieszenie_sportowe_audi_a4_b5_40_40mm_od_mts.html wiele osób to montuje, cena dobra, wile opini na różnych forach wskazują, ze jakośc też jest
-
[B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
nie zaszkodzi, zalewaj pełen syntetyk osobiscie tez tak zrobiłem i nic nie rozszczelnilo, a charakter pracy zminił sie na +
-
[B5 AFN] Żółtek
odważny kolor
-
[ALL B5] Prośba o radę przy doborze felg
mimo wszystko, 235 będzie za szerokie dla 1.8 z junkersem :gwizdanie: po przesiadce z 15" na takie "balony" kolega rogal911 odrazu zauważy dużo wyższe spalanie, a koleiny same za niego będą prowadzićfure
-
Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
sąsiad, starszy spokojny człokiwek miał lagune 2004 1.9 dC (sprzedawał z radością) kupił nówke na max wypasie, najpierw zaczeła sypac sie elektryka, magiczna karta, czunjniki cisnień powietrza w oponach, kontrolki w liczniku, wycieraczki, z tym walczył często, potem przy przebiegu (jak dobrze pamietam) 160tys kam padła turbina, wyminił, pojexdzil troche i zozszczelniił sie na spawach IC Chłop nie wytrzymał ciśnienia, sprzedał i kupił nówke Tiguana.
-
[ALL B5] 16" vs. 17"
osobiście żadne z tych felg mi sie nie podobają, 16"-ten wzór to raczej do lanosa, a 17" mimo że ori, to wzór dość stary i do tego dekielki, które lubią się "gubić" szukaj coś innego, lepsiejeszego takie moje zdanie
-
[B7 BKE] moja a4:)1.9 TDI
ładna audiczka, jakbym miał kupować teraz b7 to wziąłbym też 1.9, dużo mniej awaryjny od 2.0 z pierwszych lat produkcji ale zanim nazbieram kase na b7 to za 40 tys zł, bedzię juz monza kupic 3.0 tdi fajna furka, gratualcjie
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
ja nie mam egra, ponieważ zastosowałem kolektor ssacy od awx'a z flanszą, wydaję mi sie że wywalenie egra nie ma żadnego negatywnego wpływu na nagrzewanie silnika przy niskch temp, rzędu -20 cięzko było w mieście nagrzać silnik do 90, ale to chyba norma na krótkich dystansach w tej temp teraz jak jest ok -5 silnik się normalnie nagrzewa, co do dźwięku, to zaraz po wymianie kolektora było słychać róznicę w pracy, na awx bez agra klekot wydawała sie twardszy, teraz sie przyzwyczaiłem i jest git malina
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
210 kmh na liczniku jeeedzieeemy!. popisówka firmowym autem, a na koniec strzelili dacha wieśniaki
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
fajna sprawa z tymi podświetlanymi klamkami, jutro pójdę do elektronika i jakieś diodki dobiorę, a w łikend rezanie
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
dobra oferta :>, ale nie wydaje mi się prawdziwa, za taką kase nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: osobiście wyciagałem i czyscilem swoja turbine, roboty na pare ładnych godzin moze dlatego tyle zajelo bo wprawy nie masz...dobry magik powienien sobie duzo szybciej poradzic... zapewniam Cie, że wprawe i narzędzia mam do przeprowadzenie tego zadania, u mnie w okolicy żaden mechanik nie podejmie się tej roboty za 200zł
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
dobra oferta :>, ale nie wydaje mi się prawdziwa, za taką kase nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: osobiście wyciagałem i czyscilem swoja turbine, roboty na pare ładnych godzin
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
ja nie polecam świec Denso, osobiście takie mam i jest b.dobrze-grzeją, ale zdarzyło się kilka razy w ciagu tej zimy, ze zakładając klientą nowę świeczki denso padały po tygodniu, albo od samego początku nie grzały 2-3 sztuki z kompletu także szkoda kasy na takie celowanie, dobre/niedobre najlepje kupić Beru i NGK z Boschem też bywa róznie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zgadzam się w 100% z Pawłem sąsiad ma b5 Q, a ja ośke, mamy te same wyjazdy z podwórka dość strome, sąsiad wsiada i jedzie, nic nie odśnieża, a ja biorę łopate i jazda teraz wiem, jaki napęd bedzie miała moja kolenja audica, Quattro górą :good:
-
[ALL] OFF ROADOWA Suzuki vitara
wozik w sam raz do zabaw w terenie, a teraz idealnie sprawuje sie w warunkach zimowych
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Panowie, w tym roku Q ewidętnie się przydaję, tylko pozazdrościć kierowniką z Q. Mnie jazda ośką w tą zimę juz pare razy dobiła, kilka krotne zakopanie-czas wykopywanie ponad godzine, urwana osłona silnika jak w następnych latach będą takie zimy, to trzeba kupić cos lepszego od Q, wyższego i z blokadami napędów pozdro
-
[B5 AAH] Długi rozruch zimnego silnika.
AHH to klekot, a Ty masz benzyne 2.8 AAH, popraw w temacie, masz byka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja dzisiaj pokonałem trase koszalin-poznań z koszalina wyjeźdżaiłem o 4 rano, to bez pomocy łopaty bym nie dojechał, w poznaiu byłem po 5godzinach droga powrotna juz lepsza srednio 70km/h można było jechac
-
[B5 AFN] Wymiana(wykręcenie świec żarowych).
do wymiany świec żarowych wystarczy długa nasadowa 10+przedłużka ok 15cm+grzechotka odkręcać najlepiej na zimnym silniku, a jak gniazda są zasyfiałe to warto przedmuchac spręzonym powietrzem i popsikać środkiem penetrującym u mnie za wymianę świeczek w audi/passacie biorą 10zł/sztuka
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
dwa filmik jak wieś się bawi i tańczy