Treść opublikowana przez lapek85
-
Strefa Śmiechu
wciągnie każde RS 6 :polew:
-
[B5 AHU] Gleba czy wtryski, prośba o poradę
dokładnie, zbieraj kasiore, a potem zrób wszystko na raz, wtryski+program+gleba
-
[B5 AHH] b5 AHH+wtryski 216+turbo AWX+FMIC+brak KATA i EGR+kolektor AWX+MOCAL
0.230mm nie chciałem ponieważ widomo, że te wtryski z pompą 11 dają nieźle koksu, co niesie ze sobą jeszcze większe obciążenie silnika, 0.216 to moim zdaniem kompromis, osiągi-wytrzymałość ogólnie nie spodziewałem się że wyjdzie na 216 aż tyle koni i niutonów mi naprawdę to co mam wystarczy, nie będę kombinował i przeginał, jak wcześniej pisałem jedynie może turbina zostanie zmieniona na BRD
-
[B5 AHH] b5 AHH+wtryski 216+turbo AWX+FMIC+brak KATA i EGR+kolektor AWX+MOCAL
230 odpadają, BRD będzie jeśli rumunka klęknie, mocne sprzęgło mam, więcej mi nie potrzeba, "Lepsze jest wrogiem dobrego" :gwizdanie: wole dobre mocne hamulce i lekko utwardzony-obniżony zawias
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
no fakt, ostatnio jeździłem jako pasażer Clio 1.5dci to myślałem, że to benzyna tak cichutko, a przecież jest to małe wozidełko :gwizdanie:
-
[B5 AHH] b5 AHH+wtryski 216+turbo AWX+FMIC+brak KATA i EGR+kolektor AWX+MOCAL
rumuńskie turbo które w przyszłości trzeba będzie zastąpić BRD PS. wiecej mi nie potrzeba
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
węze są zakuwane na prasie hydraulicznej, wiec domowe warunki odpadają, szukaj lokalnych firm zajmujących się tym tematem-sporo tego na rynku "łapy" chłodniczki zostały wygięte pod ramkę, tak jest najporściej z wykonaniem ramki, chłodniczka jest dość twarda, chciałem ją dodatkow wzmocnić w miejscu giecia spawem, ale nie ma to sensu
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
tak, podstawkę przykładasz do ori chłodniczki w miejscu gdzie był filtr oleju, następnie w główny otwór podstawki wkładasz nypel, który wkręcasz do króćca z ori chłodniczki co powoduję zaciśnięcie podstawki z chłodniczką a jednocześnie wystaje tyle nypla, że przykręca się f. oleju wszystko ładnie szczelnie spasowane, zero problemów, kombinacji
-
[B5 AHH] b5 AHH+wtryski 216+turbo AWX+FMIC+brak KATA i EGR+kolektor AWX+MOCAL
Po zmianach mechanicznych nadszedł czas na dostrojenie gratów, tym zajął się Robert z Tune-Up Co udało się uzyskać przedstawia wykres poniżej: więcej info w wątku z moim klekocikiem pozdro
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
chłodniczka założona, wszystkie informacjie pod likiem poniżej http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_zewnetrznej_chlodnicy_oleju_mocal_fotoporada-t127731.0.html[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 00:29_________________________________________________Witam. Dzisiejszego dnia, nastąpiło zakończenie modyfikacji silnika w moim złotym klekociku, z czego jestem bardzo :> :> Seryjnie był to zwykłe TDI 90KM i 210Nm, Po założeniu nowych gratów(spis na 1 str) na ori sofcie było 149KM i 350Nm (pomiar na 4 biegu z powodu złęgo ogumienia ) Po chipe jest 178KM i 375Nm Za pomoc techniczną wielkie dzięki dla Irka(jaro4444), za strojenie dzięki Robert do spokojnej jazdy styknie... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
:polew:
-
[ALL B5] 4,2 w b5
Kowi ale podesłałes foty z rzeźbami tylko weź coś wymień, jak tam nie ma na nic miejsca :gwizdanie:
-
A4 1.9 TDi AFN
nie ma po co się pytać, niedługo przyzwyczaisz się do nowej mocy i zrobi Ci się małooo a wraz z tym wrażenia z jazdy będą nędzne
-
Nowe BMW 8-series Gran Coupe Concept
będzie kocur
-
[ALL B5] 4,2 w b5
na tym forum nie spotkałem się z b5 4.2 choć czytałem, że takie projekty powstają, na YT masz kilka filmów na ten temat
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
za kasę którą musisz wyłożyć na swapa będziesz miał tak zmodzone 1.9, za którym 2.5 nie nadąży, będzie jedynie wąchać bąki po 1.9
-
[ALL B5] Wysoko coś się siedzi
w b5 siedzi się wyżej niż w passacie pomimo opuszczonych siedzień na max w dół
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
jak dla mnie nie zrozumiałe podejście do tego swapa zastąpić niezniszczalne 1.9 dupowatym 2.5
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
znajomy ma avf 6biegów, dla mnie ta skrzynia to jakieś nieporozumienie, biegi za krókie, ciągle wajc**jesz
-
[B5 AJM] Zamiennik katalizatora - problem
silnik z PD chyba mają jednolitą rurę, bynajmniej w passacie b5 FL tak jest
-
[B5 ADP] Pytanie o alufelgi
głupoty gada ten kapciaż, 16" z oponą 205/55 to standardowy rozmiar, kompromis między wyglądem a komfortem :gwizdanie: 15" 195/65 to już balon
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
ciekawy pomysł, nad klamkami muszę pomyśleć podświetlany boczek jakoś...
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić program ?
to jak Ci to robili, że nie wiesz co masz? c*p tjuning box z allegro?
-
[B6 AVF] Po wyłączeniu silnika słychać syczenie z okolic serwa / zbiorniczka
na pewno ze okolic serwa?? może po zgaszeniu klima syczy, wyrównuje się ciśnienie??
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
u mnie po założeniu wtrysków 216 AHH też kopcił, troszke efekt ten zmnijszył FMIC i kolektor ssacy od AWX, trzeba softa zrobić aby nie puszczał bąków