Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. wciągnie każde RS 6 :polew:
  2. dokładnie, zbieraj kasiore, a potem zrób wszystko na raz, wtryski+program+gleba
  3. 0.230mm nie chciałem ponieważ widomo, że te wtryski z pompą 11 dają nieźle koksu, co niesie ze sobą jeszcze większe obciążenie silnika, 0.216 to moim zdaniem kompromis, osiągi-wytrzymałość ogólnie nie spodziewałem się że wyjdzie na 216 aż tyle koni i niutonów mi naprawdę to co mam wystarczy, nie będę kombinował i przeginał, jak wcześniej pisałem jedynie może turbina zostanie zmieniona na BRD
  4. 230 odpadają, BRD będzie jeśli rumunka klęknie, mocne sprzęgło mam, więcej mi nie potrzeba, "Lepsze jest wrogiem dobrego" :gwizdanie: wole dobre mocne hamulce i lekko utwardzony-obniżony zawias
  5. no fakt, ostatnio jeździłem jako pasażer Clio 1.5dci to myślałem, że to benzyna tak cichutko, a przecież jest to małe wozidełko :gwizdanie:
  6. rumuńskie turbo które w przyszłości trzeba będzie zastąpić BRD PS. wiecej mi nie potrzeba
  7. węze są zakuwane na prasie hydraulicznej, wiec domowe warunki odpadają, szukaj lokalnych firm zajmujących się tym tematem-sporo tego na rynku "łapy" chłodniczki zostały wygięte pod ramkę, tak jest najporściej z wykonaniem ramki, chłodniczka jest dość twarda, chciałem ją dodatkow wzmocnić w miejscu giecia spawem, ale nie ma to sensu
  8. tak, podstawkę przykładasz do ori chłodniczki w miejscu gdzie był filtr oleju, następnie w główny otwór podstawki wkładasz nypel, który wkręcasz do króćca z ori chłodniczki co powoduję zaciśnięcie podstawki z chłodniczką a jednocześnie wystaje tyle nypla, że przykręca się f. oleju wszystko ładnie szczelnie spasowane, zero problemów, kombinacji
  9. Po zmianach mechanicznych nadszedł czas na dostrojenie gratów, tym zajął się Robert z Tune-Up Co udało się uzyskać przedstawia wykres poniżej: więcej info w wątku z moim klekocikiem pozdro
  10. chłodniczka założona, wszystkie informacjie pod likiem poniżej http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_zewnetrznej_chlodnicy_oleju_mocal_fotoporada-t127731.0.html[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 00:29_________________________________________________Witam. Dzisiejszego dnia, nastąpiło zakończenie modyfikacji silnika w moim złotym klekociku, z czego jestem bardzo :> :> Seryjnie był to zwykłe TDI 90KM i 210Nm, Po założeniu nowych gratów(spis na 1 str) na ori sofcie było 149KM i 350Nm (pomiar na 4 biegu z powodu złęgo ogumienia ) Po chipe jest 178KM i 375Nm Za pomoc techniczną wielkie dzięki dla Irka(jaro4444), za strojenie dzięki Robert do spokojnej jazdy styknie... :gwizdanie:
  11. Kowi ale podesłałes foty z rzeźbami tylko weź coś wymień, jak tam nie ma na nic miejsca :gwizdanie:
  12. nie ma po co się pytać, niedługo przyzwyczaisz się do nowej mocy i zrobi Ci się małooo a wraz z tym wrażenia z jazdy będą nędzne
  13. na tym forum nie spotkałem się z b5 4.2 choć czytałem, że takie projekty powstają, na YT masz kilka filmów na ten temat
  14. za kasę którą musisz wyłożyć na swapa będziesz miał tak zmodzone 1.9, za którym 2.5 nie nadąży, będzie jedynie wąchać bąki po 1.9
  15. w b5 siedzi się wyżej niż w passacie pomimo opuszczonych siedzień na max w dół
  16. jak dla mnie nie zrozumiałe podejście do tego swapa zastąpić niezniszczalne 1.9 dupowatym 2.5
  17. znajomy ma avf 6biegów, dla mnie ta skrzynia to jakieś nieporozumienie, biegi za krókie, ciągle wajc**jesz
  18. silnik z PD chyba mają jednolitą rurę, bynajmniej w passacie b5 FL tak jest
  19. głupoty gada ten kapciaż, 16" z oponą 205/55 to standardowy rozmiar, kompromis między wyglądem a komfortem :gwizdanie: 15" 195/65 to już balon
  20. ciekawy pomysł, nad klamkami muszę pomyśleć podświetlany boczek jakoś...
  21. to jak Ci to robili, że nie wiesz co masz? c*p tjuning box z allegro?
  22. na pewno ze okolic serwa?? może po zgaszeniu klima syczy, wyrównuje się ciśnienie??
  23. u mnie po założeniu wtrysków 216 AHH też kopcił, troszke efekt ten zmnijszył FMIC i kolektor ssacy od AWX, trzeba softa zrobić aby nie puszczał bąków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.