Treść opublikowana przez lapek85
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
owa zima mojej firmie dała już w kość, dzisiejszego dnia nie dojechał do nas żaden TIR, większość firm transportowych odwołała kursy, a u nas jaki napisał devastation leży 5cm śniegu wszystko stoi od centrum w dół TIRy też powinny mieć Q
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dobrze ze zmieniłeś te lampy, z boku wygląda jak lampa ze Sieny :>
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
za***ista fota Kowi dobre foty robi 3xTAK :good:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie dziś koło 6 rano -15 oC odpalił od strzała i jazda, tylko zimowy płyn do spryskiwaczy marzinie
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
1200zł, tylko ze ja chce wysłać wtryski od AFNa a on wsadzi tam końcówki 0,230mm podrożało to troszkę..[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________takiego dogonić to trzeba mieć z 500koniów :polew:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
na lampiszony śnieg się zesunął z maski, ofekt był taki jakbym na postojówkach jechał ogolnie było ponad 10 cm błota pośniegowego, auta jechały max 50km/h
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
krajowa 6, odcienk około 15km w połowie drogi między Słupskiem a Koszalinem biało biało
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak już wyliczać zeczeliście to moze dodam cos od siebie seria 90ps i 210Nm po modach 178ps 375Nm koszty: wtryki 0,216 - 1250 FMIC - 494 orurowanie+złączki - 337 spawanie rur do fmica - 70 katalizator - 120 kolektor AWX+flansza - 386 turbo GT1749VA - 850 redukcja do turbo - 105 stal nierdzewna do chłod. oleju - 23,66 MOCAL+podstawka - 552 spawanie ramki - 43 przewody +nit+podkładki - 81,49 koło dwumasow+ sprzęgło - 1600 program - 1100 RAZEM: 7012,15zł Uzyskany przyrost mocy: 88ps 165Nm do tego trzeba doliczyc swap hebli na 312, niższy twardszy zawias i wychodzi ładna sumka :gwizdanie: nie żałuje ani złotówki i ani minuty gdziebania
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no Piotrek, ukończyłeś projekt pod tytułem "Modyfikacjie silnika", gratulacjie wynik spoko, równo i bezpiecznie, ale ja po cichu liczyłem ze wyplujesz na rolkach z 300 KM i 550Nm a odnośnie tego czy opłaca robić sie diesla to powiem tylko to, ze moje dłubania w klekocie były dużą lekcją, nauką na temat silnika TDI, która powoli zmieniła się w pasje modzenia bo nic nie zastąpi radości jak po kilkudniowym dłubaniu w garażu wyjedzie sie na asfalt i czuje się to coś innego, inne auto, a czasem także spojrzenie innego użytkownika drogi jak go stare TDI objechało apetyt rośnie w miare jedzenia i zawsze chce się wiecej moim skromnym marzeniem jest możliwość podłubania w S4 i tego Piotrek też Ci życze :>
-
[ALL B5] Elektryka fotela, do czego ten przycisk, jak to podłączyć???
+,- faza na bolec aa i bezpieka z 10A
-
[ALL B5] Elektryka fotela, do czego ten przycisk, jak to podłączyć???
ale jak to podłączyć?? + i - czy jakieś sterowanie z moduły komfortu??
-
[ALL B5] Elektryka fotela, do czego ten przycisk, jak to podłączyć???
Mam pytanko, co trzeba zrobić, co trzeba kupić, aby mieć sterowanie takiego fotela?? do czego służą te przyciski ??
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor nie łam się, miałeś fajną a4, ze samkiem zrobioną, teraz czas na nowe projekty Twoja furka pojechala w nasze północne rejony, może ją czasem wylukam na ulicy
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
myślełem o koledze Cowboy'u, który współpracuje z Bogdanem z Nadarzyna :gwizdanie: napisałem do niego jaki koszt, czekam na odp
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dzięki kolego za podpowiedź zobaczyłem, jest jeszcze ciutke za wysoko (wizualnie) na eibachu -30 przy 18", ale to kompromis miedzy wyglądem a komfortem gwint, hmm, sprwdzałem ceny, producentów, to za nowe trzeba liczyć koło 3000zł kurde nie wiem co mam wybrać, do wiosny jest jeszcze troche czasu :gwizdanie: fure używam codziennie nie chce mieć betonu, ani kozy oki Paweł, dogadamy się pod "emką" ale dla Ciebie mam tylko turbo, wtryski już mają nowego właściciela (nie mogłem odmówić)
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Panowie, czy ktoś jest chętny na turbinkę z mojej fury, GT1749VA (AWX) przebieg koło 75tys km i wtryski 0.216 BOSCHA robione przez P. Bogdana 36tys km ?? turbo i wtryski w stanie idealnym, rozważam zamianę na większe BRD i 0.230 nie ma co robić, to można podłubać w silniku
-
[ALL] Nowy tuner, tym razem Słupsk.....
slyszalem, slyszalm jak sie reklamowali obecnie nie znam nikogo kto by korzystal z ich usług, mam nadzieje ze nie beda podobni do ekipy z ZK czas to zweryfikuje
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
z fmicem to nie ma aż tyle pracy, najwięcej zachodu idzie na idealne dopasowanie rur
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
etam, pitolicie o szybach,Piotrek powiedz lepiej co z mocą 11 juz siedzi, to kiedy bedzię te 200ps :> ???
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
weź 2jke
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ale Piotrek wymyśliłeś, heh [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 20:12_________________________________________________ trzeba byc cichociemnym, 1.6 na klapie i 15-16 cali jakbym miał S4 to na bank miałbym wlepe 1.6, chlapacze, hak i koła 16 z upchanymi heblami
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
tak do wiosny z osadzeniem fury mam czas, więc coś się wymyśli narazie pojeżdżę tak z tydzień, góra dwa i zakładam zimówki
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ekstremalnie wiem cos o tym, w moim rodzinnym miasteczku jest co roku rajd off roadowy, http://www.magamtrophy.pl/ i do tego sportu poza wyciągarką trzeba miec maszynkę do robienia pieniędzy a tak na serio to myślę o Land Rover Discovery 2 z końcówki produkcji, Defender fajny ale zbyt spartański , może miejska tandetna w środku NAVARA, albo Pajero 3 końcówka, nie wiem, nazbieram więcej kasy to będę myślał intensywniej [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:00_________________________________________________najlepiej UNIMOGa [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:06_________________________________________________no więc jak to kolega Topor już wspomniał trzeba się ujawnić narazie 3 podglądowe fotki, zrobie na szybko telefonem zaraz po powrocie z Zielonej... pełnej fotoradarów obecnie jest koza, myśle nad gwintem, ale rozsądek mówi też aby założyć sprężyny eibacha -30mm i bedzie ok fura w większość eksploatowana w trasie, więc nie ma komu się lanoswać, gimnazjum przy krajówce nie spotkałem jeszcze
-
Polecane opony zimowe
w poniedziałek kupiłem Goodyear UG7+ rozmiar 205/55 R16 cena 358zł/sztuka troche sporo ale to co wiedziałem, jak ojciec i brat w ubiegłą zimę jeździli to postanowiłem, ze też bede miec te opony dla mnie są super
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
ale to nie śruba z ASO :gwizdanie: samej nasadki nie sprzedadzą, tylko komplet, nasadka+śruba, zestaw bez problemu dobiorą do Twojego obecnego może dogadaj się z kolesiem odkręcisz i oddasz