Treść opublikowana przez lapek85
-
System operacyjny Android
Co byście wybrali za te same pieniądze. Galaxy S4 czy Note 2 ???
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
tak myślałem, że to bieżnia łożyska, tylko mnie ten biały kolor zmylił
-
Blokada przed kradziezą.... kola zamachowego
Można samemu i praktycznie za darmo wykombinować przeróżne elektroniczne rozwiązania zabezpieczające. Wystarczy dobrze zapoznać się ze schematem instalacji elektrycznej, trochę wyobraźni, lutownica, przewodziki, włączniki/wyłączniki i żaden złodziej nie odjedzie:wink:
-
Strefa motocyklistów
moja yamaha wr250 wypłucowana przeczeka jesień i jak nastaną mrozy i śniegi to wyjedzie z garażu by polatać po jeziorze a teraz w miedzyczasie kolcowanie opon
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Poczekaj do świąt, będą pewnie promocje, obniżki itp... poza tym 5s to nowość, niech renek troche ochłonie i ceny polecą w dół
-
Dlaczego nie warto zakładać gazu - zanim skusisz się opiniami tanio - przeczytaj !
w golfie 4 miałem LPG z instalacją BRC sequent 24 i przez 2 lata ok. 70 tys km i zero najmniejszych awarii stary lanos 1.5i w mojej firmie miał fabryczną instalację i do końca swojego żywota przez kilknaście lat przejechał ponad 320 tys km i pewnie dalej by jeździł gdyby nie drzewo rosnące przy drodze najważniejsze to dobrze dobra i zamontowana instalacja
-
Dlaczego nie warto zakładać gazu - zanim skusisz się opiniami tanio - przeczytaj !
Auto Świat:bla::bla:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Krycha, a A6 już sprzedałeś?
-
Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT
a ta nagrzewnica jest taka sama jak w naszych b5?czy cos trzeba przerabiac? a zdajesz sobie sprawę ile jest roboty aby wymienić nagrzewnicę??
-
216 + BRD + fmic + ...
tu masz informacje odnoście kosztów tuningu, przeczytasz i będziesz wiedział ile co kosztuje http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
-
Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT
Ja w swoim aucie do pracy (passat b4) przerobiłem ten układ. Od świeć pociągnąłem nowe przewody do przekaźników zwiernych (po przekaźniku na świece), a sterowanie sygnałem odbywa się przez przekaźnik bistailny ze sterowniem czasowym 5 minutowym. Cały układ uruchamiam przyciskiem zwiernym na kokpicie. Gdy rano odpalam auto przy temp 0oC i włączam grzanie świeczek od płynu to ciepło zaczyna już lecieć po ok 500m, a po 5 minutach mam już tak ciepło, że muszę zmniejszyć nawiew z II biegu na I i temp zmianić z MAX na połowę.
-
Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT
u mnie(o ile dobrze pamiętam:wink:) podchodziły takie Świeca żarowa dogrzewania elektrycznego - BERU - GN 928 - AUDI / FORD / SEAT / SKODA / VOLVO / VW :: MOTOPLATFORMA.COM
-
216 + BRD + fmic + ...
kolejne mocne ahh:decayed:
-
Ciężko odpala od temp.0 stopni na dworze
na początek sprawdź to co koledzy powyżej napisali czyli - kąt wtrysku --> http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/r4-tdi-oprocz-pd-ustawienie-kata-wtrysku-6665/ PS. moje byłe b5 AHH odpalało normalnie przy -5oC z odłączonymi świecami żarowymi, także jak zdrowy silnik to mróz mu nie straszny:wink:
-
Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT
http://obrazki.elektroda.net/43_1232523203.jpg AUDI A4 99-01 1.9 TDI 115KM PODGRZEWACZ WODY (3541485847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Warunki załączenia: - silnik pracuje od min. 10 s - temp. płynu chłodzącego < 70° - temp. powietrza < 5° - obr. silnika > 800 - obciążenie Alternatora < 50% - pobór prądu 30A jedna, moc 100W (to jest jeszcze do sprawdzenia) jedna -"małe grzanie"dwie lub trzy zależne jest to od obciążenia alternatora.
-
Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT
Elektrycznej nagrzewnicy b5 nie ma, natomiast sporo wersji ma na wyjściu z głowicy na nagrzewnicę króciec z 3 świecami żarowymi, które w określonych warunkach załączają się i podgrzewają płyn chłodniczy co przyśpiesza nagrzewania silnika/wnętrza.
-
filtr paliwa - wystarczy zwykły filtron ?
a ja kupuje Filtrona i jak narazie nie zawiodłem się kiedyś kupiłem filtr oleju Boscha to był w środku pordzewiały:facepalm:
-
Strefa motocyklistów
ja praktycznie codziennie jeżdżę swoim endurakiem , czasem to aż się robi gorąco od emocji:decayed:
-
Strefa motocyklistów
mimo to iż jeżdżę motorem uważam, że wina jest po stronie motocyklistów. Całą bandą jechali jak święte krowy, nie przestrzegając żadnych przepisów. Kierowca ternówki mógł wcześniej zadzwonić na policję, to może by unikł pobicia.
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
gdy widzę ten kolor nie mogę oprzeć się od skomentowania jest .....:thumbup::thumbup: i nie dlatego, że też kiedyś taki miałem:naughty:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
w górnych partiach Tatr:grin: W górnej partii Tatr panują już niemal zimowe warunki. - zdjęcie
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
na co bym zmienił ? takich starych bobrów gdzie znajdę ja też myślałem, że po sprzedaży B5tki opuściłeś to forum:wink:
-
Strefa motocyklistów
co tu taka cisza, jeszcze zimy nie ma:decayed: jeździcie, szykujecie do zimy, sprzedajecie i szukacie nowych sprzętów?
-
Podgrzewacz płynu chłodzącego
Warunki załączania podgrzewacza - temperatura powietrza poniżej 5*C - obciążenie alternatora mniej niż 50% - czas pracy silnika powyżej 10 sekund - temperatura cieczy chłodzącej mniejsza niż 70*C - napięcie akumulatora powyżej 9V - obroty silnika minimum 875/min.
-
System operacyjny Android
Czy któryś z kolegów ma już samsunga s4 i może podzielić się swoimi uwagami, głównie chodzi mi o wady bo o pozytywach wszędzie piszą