Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. Fajowa ta A8-ka od zawsze mi sie bardzo podobały. Moim zdaniem tylko fele wymienić na jakieś inne.
  2. tylko kup dobry olej, odpowiedni do Twojej skrzyni
  3. Panowie a wiecie za co odpowiedzialny jest Quick Start po wpisaniu kodu *#0228# ???
  4. jak masz problem ze wskaźnikiem paliwa i nie wiesz ile dokładnie na rezerwie masz paliwa to lepiej weź odkręć dekiel od baku(jest pod wykładziną bagażnika), odkręc przewody paliwowe, nakrętkę pływaka i masz dostęp do zbiornika. Wtedy wypompuj wszystko, przy okazji możesz ładnie wyczyścić zbiornik i sitko pływaka z syfów i złóż z powrotem. Potem zalewaj do baku odmierzone ilość paliwa i patrz ile wskaźnik pokarze. To lepsza metoda niż jazda do ostatniej kropelki.
  5. ok dzieki, czyli dmucha tyle ile może:wink:
  6. Grzesiek, jakie masz max ciśnienie doładowania na tym nowym programie?
  7. teraz simlocki juz nie straszne. Kto dziś przekłada karty? bo ja takiego to nie znam. Kiedyś to tak, jak były b.małe pakiety minut/sms, albo brak kasy na koncie.
  8. u mnie też nie ma gdzie pojeździć, do frajdy brakuje co najmniej 1 metra śniegu
  9. nowa przepływka pierburga trochę kosztuje:whistling:
  10. dzięki bardzo, ale.. napisałeś teoretycznie tracę gwarancję, a praktycznie jak to można obejść?
  11. Panowie, pomożecie jak zmienić soft brandowany orange w Samsungu S3 na oficjalny? może jakieś poradniki, albo stroni podrzucicie tak bym mógł to zrobić i jeszcze jedno pytanie, jak zmienie soft to czy stracę gwarancję producenta?
  12. http://obrazki.elektroda.pl/3785329500_1358106012.jpg "Ok, rys.Poz.1 - przewód powrotny paliwa, jeżeli temp. paliwa jest większa niż 31 stopni, zawór w kierunku filtra jest zamknięty, otwarty jest przelot do baku, czyli poz. 6 na tym rys. Jeżeli temp. paliwa jest poniżej 15 stopni zawór otwiera się na filtr umożliwiając podgrzewania zimnego filtra i zawartego w nim paliwa przez ciepłe paliwo wracające z pompy. Jak z tego widać nie pełni on roli zaworu zapobiegającego cofaniu się paliwa, ale w niskich temp. zamknie on powrót do zbiornika a otworzy na filtr, więc z pewnością w jakimś stopniu pomoże."
  13. możesz śmiało wymieniać, nie ma co się bać o zapowietrzenie. Po wymianie jak odpalisz to tak jak kolega dev napisał trzymaj obroty z 2000 i wszystko będzie git.
  14. wiele razy montowałem w różnych autach i jak na razie trzymają
  15. w bagażniku pod wykładziną masz dekiel, odkręcasz, potem odkręcasz 2 przewody paliwowe, wtyczkę i nakrętkę i wyciągasz cały pływak ze zbiornika, tamtędy najlepiej się wyciąga do dna
  16. ja miałem w sądzie już 3 sprawy za nie przyjęcie mandatu, pierwszym razem miałem dostać za telefon i pasy 300zł w sądzie 100zł, drugim razem ok. 700-800zł i chyba ok 10pkt za wyprzedzanie na skrzyżowaniu, przejściu i spowodowanie kolizji drogowej w sądzie po ponad roku padł wyrok za brak ostrożności w ruchu drogowym dostałem 200zł bez pkt i tak samo "miła panienka" co na skrzyżowaniu zawróciła mi przed samą maską. Trzeci raz to prędkość z suszarki tak jak jak Ty kolego piogorski tyle, że ja jechałem prawym pasem i większość mnie wyprzedzała z 200zł na 100zł pkt zostały. Także jak ktoś uważa inaczej niż gliniarz ma prawo pójść z tym do sądu. W moim przypadku nie było, żadnego cwaniactwa z mojej strony, normalnie i spokojnie jeżdżę a i tak musiałem się ciągać po sądach. ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- PS. znajomy raz też nie przyjął mandatu ok 300zł, po jakimś czasie miał stawić się na przesłuchanie na psiarnie, nie poszedł bo był na wakacjach, ponownie wezwanie też nie przyszedł i padł wyrok, 600zł + koszta sądowe.
  17. następni pijani za kierownicą Policyjny pościg w Koninie. Nie żyje jedna osoba - Wiadomości - WP.PL
  18. tylko zmiana wskazań na liczniku
  19. najwięcej takich dupereli kradną studenci, powtórzę studenci politechniki, parę lat temu skończyłem ową polibudę i dobrze pamiętam jak nastała era gimbusów to studenciaki zaczeli handlować, jak nie dali stypy, jak mama za mało dała kasy,jak nie starczyło na wieczne imprezowanie to chodzili na złodziejskie szabry. za moich czasów by dorobić na studiach to rysunki techniczne robiłem za kasiore, jakieś korki, a teraz chodź się kraść
  20. jak nie Ty dopisałeś to może Pani na poczcie w okienku Ci dopisała:decayed:
  21. jedynka dopisana jak nic, poza tym gdybyś u nas wpadł na teren zabudowany z przekroczeniem o 151km/h to sprawa kierowana jest do sądu. Przy takiej prędkości możesz zapomnieć o 500zł, dostaniesz dużo więcej. Parę przypadków już było i żadne cwaniactwo i kombinacje nie pomogły.
  22. lapek85 odpowiedział(a) na Pab_lo temat w Audi A4 B5
    pamiętam jak zmieniłem seryjne heble na 312 to byłem w szoku:decayed: oczywiście polecam:thumbup1:
  23. Witam. W 1.9tdi VP stosowane są różne rodzaje nastawników pompy wtryskowej np: AFN --> HDK 196 1Z --> HDK 111 AHH --> HDK 240 ASV --> HDK 216 AHU --> HDK 192 Wizualnie wyglądają identycznie, numery mają inne. Czym się różnią? Czy montując nastawnik od AFN do pompy 1Z uzyska się lepsze parametry pracy, przyrost mocy?
  24. z mojego doświadczenie wiem, że dla zdrowych 1.9tdi vp świece żarowe tak naprawdę są nie potrzebne. przy -25oC odpalają normalnie
  25. tu masz wszystko opisane http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/r4-tdi-oprocz-pd-ustawienie-kata-wtrysku-6665/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.