Treść opublikowana przez lapek85
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
Fajowa ta A8-ka od zawsze mi sie bardzo podobały. Moim zdaniem tylko fele wymienić na jakieś inne.
-
cięzko wchodza biegi
tylko kup dobry olej, odpowiedni do Twojej skrzyni
-
System operacyjny Android
Panowie a wiecie za co odpowiedzialny jest Quick Start po wpisaniu kodu *#0228# ???
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
jak masz problem ze wskaźnikiem paliwa i nie wiesz ile dokładnie na rezerwie masz paliwa to lepiej weź odkręć dekiel od baku(jest pod wykładziną bagażnika), odkręc przewody paliwowe, nakrętkę pływaka i masz dostęp do zbiornika. Wtedy wypompuj wszystko, przy okazji możesz ładnie wyczyścić zbiornik i sitko pływaka z syfów i złóż z powrotem. Potem zalewaj do baku odmierzone ilość paliwa i patrz ile wskaźnik pokarze. To lepsza metoda niż jazda do ostatniej kropelki.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
ok dzieki, czyli dmucha tyle ile może:wink:
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Grzesiek, jakie masz max ciśnienie doładowania na tym nowym programie?
-
System operacyjny Android
teraz simlocki juz nie straszne. Kto dziś przekłada karty? bo ja takiego to nie znam. Kiedyś to tak, jak były b.małe pakiety minut/sms, albo brak kasy na koncie.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie też nie ma gdzie pojeździć, do frajdy brakuje co najmniej 1 metra śniegu
-
B4 1z - Błąd 553 - Przepływomierz, błędny sygnał.
nowa przepływka pierburga trochę kosztuje:whistling:
-
System operacyjny Android
dzięki bardzo, ale.. napisałeś teoretycznie tracę gwarancję, a praktycznie jak to można obejść?
-
System operacyjny Android
Panowie, pomożecie jak zmienić soft brandowany orange w Samsungu S3 na oficjalny? może jakieś poradniki, albo stroni podrzucicie tak bym mógł to zrobić i jeszcze jedno pytanie, jak zmienie soft to czy stracę gwarancję producenta?
-
Nie odpala po wymianie filtra paliwa
http://obrazki.elektroda.pl/3785329500_1358106012.jpg "Ok, rys.Poz.1 - przewód powrotny paliwa, jeżeli temp. paliwa jest większa niż 31 stopni, zawór w kierunku filtra jest zamknięty, otwarty jest przelot do baku, czyli poz. 6 na tym rys. Jeżeli temp. paliwa jest poniżej 15 stopni zawór otwiera się na filtr umożliwiając podgrzewania zimnego filtra i zawartego w nim paliwa przez ciepłe paliwo wracające z pompy. Jak z tego widać nie pełni on roli zaworu zapobiegającego cofaniu się paliwa, ale w niskich temp. zamknie on powrót do zbiornika a otworzy na filtr, więc z pewnością w jakimś stopniu pomoże."
-
Nie odpala po wymianie filtra paliwa
możesz śmiało wymieniać, nie ma co się bać o zapowietrzenie. Po wymianie jak odpalisz to tak jak kolega dev napisał trzymaj obroty z 2000 i wszystko będzie git.
-
przegub GSP warto czy unikać ?
wiele razy montowałem w różnych autach i jak na razie trzymają
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
w bagażniku pod wykładziną masz dekiel, odkręcasz, potem odkręcasz 2 przewody paliwowe, wtyczkę i nakrętkę i wyciągasz cały pływak ze zbiornika, tamtędy najlepiej się wyciąga do dna
-
POMOC Mandat za laser - pomiar inne auto
ja miałem w sądzie już 3 sprawy za nie przyjęcie mandatu, pierwszym razem miałem dostać za telefon i pasy 300zł w sądzie 100zł, drugim razem ok. 700-800zł i chyba ok 10pkt za wyprzedzanie na skrzyżowaniu, przejściu i spowodowanie kolizji drogowej w sądzie po ponad roku padł wyrok za brak ostrożności w ruchu drogowym dostałem 200zł bez pkt i tak samo "miła panienka" co na skrzyżowaniu zawróciła mi przed samą maską. Trzeci raz to prędkość z suszarki tak jak jak Ty kolego piogorski tyle, że ja jechałem prawym pasem i większość mnie wyprzedzała z 200zł na 100zł pkt zostały. Także jak ktoś uważa inaczej niż gliniarz ma prawo pójść z tym do sądu. W moim przypadku nie było, żadnego cwaniactwa z mojej strony, normalnie i spokojnie jeżdżę a i tak musiałem się ciągać po sądach. ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- PS. znajomy raz też nie przyjął mandatu ok 300zł, po jakimś czasie miał stawić się na przesłuchanie na psiarnie, nie poszedł bo był na wakacjach, ponownie wezwanie też nie przyszedł i padł wyrok, 600zł + koszta sądowe.
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
następni pijani za kierownicą Policyjny pościg w Koninie. Nie żyje jedna osoba - Wiadomości - WP.PL
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tylko zmiana wskazań na liczniku
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
najwięcej takich dupereli kradną studenci, powtórzę studenci politechniki, parę lat temu skończyłem ową polibudę i dobrze pamiętam jak nastała era gimbusów to studenciaki zaczeli handlować, jak nie dali stypy, jak mama za mało dała kasy,jak nie starczyło na wieczne imprezowanie to chodzili na złodziejskie szabry. za moich czasów by dorobić na studiach to rysunki techniczne robiłem za kasiore, jakieś korki, a teraz chodź się kraść
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
jak nie Ty dopisałeś to może Pani na poczcie w okienku Ci dopisała:decayed:
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
jedynka dopisana jak nic, poza tym gdybyś u nas wpadł na teren zabudowany z przekroczeniem o 151km/h to sprawa kierowana jest do sądu. Przy takiej prędkości możesz zapomnieć o 500zł, dostaniesz dużo więcej. Parę przypadków już było i żadne cwaniactwo i kombinacje nie pomogły.
-
Swap 312
pamiętam jak zmieniłem seryjne heble na 312 to byłem w szoku:decayed: oczywiście polecam:thumbup1:
-
Nastawnik pompy wtryskowej - czym się różnią?
Witam. W 1.9tdi VP stosowane są różne rodzaje nastawników pompy wtryskowej np: AFN --> HDK 196 1Z --> HDK 111 AHH --> HDK 240 ASV --> HDK 216 AHU --> HDK 192 Wizualnie wyglądają identycznie, numery mają inne. Czym się różnią? Czy montując nastawnik od AFN do pompy 1Z uzyska się lepsze parametry pracy, przyrost mocy?
-
1.9TDI 110hp słabo odpala w zimne dni
z mojego doświadczenie wiem, że dla zdrowych 1.9tdi vp świece żarowe tak naprawdę są nie potrzebne. przy -25oC odpalają normalnie
-
1.9TDI 110hp słabo odpala w zimne dni
tu masz wszystko opisane http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/r4-tdi-oprocz-pd-ustawienie-kata-wtrysku-6665/