Treść opublikowana przez lapek85
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
a8 d2 i bmw e38 to są wyjątkowe limuzyny, które mimo upływu lat nadal są atrakcyjne niech służy jak najlepiej
-
renowacja pościeranej kierownicy skórzanej - sposób budżetowy
ciekawy temat, musze spróbować w sowich gratach
-
1.9 1Z Jakie załozyc turbo?
do 1Z turbo z BRD podejdzie bez kombinacji ?? ciekawą masz teorie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/17774-b5-ahu-wymiana-turbiny-w-ahu-na-awx-lub-afnahhbrd/ poza tym dobrze zrobić 1Z na 200PS to finansowo wyjdzie tyle co Twoja b5tka jest warta (albo i więcej)
-
Strefa motocyklistów
to tak jakbyś zapytał, chłopaki na imprezę zabrać blondynkę czy brunetkę? tema rzeka, każdy poleci coś innego, ja miałem 2T i 4T i ogólnie wolę 4T, choć te nowe EXC 300 w 2T bardzo mi się podoba
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Moje AHH z dużym IC, turbem z AWX, wywalonym katem i egr, wtryskach 216 osiągnęło 178/375. Od czasu tuningu przejechane jest ponad 200 tys km i zero awarii.
-
Chip AFN a przebieg
ja pierdziele chcesz tanio jedź zrób sam program, chcesz więcej mocy wsadź wtryski tzw. 216 i wtedy program. Nic nie będzie kopcić jeśli program ktoś kumaty zrobi, bo jak to ma robić Czesiek ze stodoły to szkoda auta i kasy Temat tysiące razy wałkowany, poszukaj trochę na forum to wiele ciekawych i mądrych rzeczy się dowiesz.
-
Chip AFN a przebieg
chcesz się przejechać passatem b4 1Z 90KM co na blacie ma 621 tys km z czego ponad 200 tys km jest na podkręconej mocy do 117/290 ?
-
Skoda Superb III L&K 2.0 TDI 190PS
Nowe Superby są bardzo ładne, znajomy z sąsiedniej firmy ma taką jako służbówkę, L&K, 4x4, dsg, biała, kombi, ma ją może z 3 miesiące i zrobił "dżinsami" dziurę w skórze w fotelu kierowcy.
-
[Q5 2011r 2.0 TDI] Drugie OOOO w rodzinie :)
Fajna, podobają mi się Q5. Przez ostatnie tygodnie dla znajomego szukaliśmy zdrowej Q5 pochodzącej z PL, ale jakoś nic ciekawego nie było, więc wybór padł na nową Mazdę CX5. Zobaczymy, jak nowa mazda wypadnie przez następne 5, 6 lat użytkowania.
-
Rezanie bixenonu
Czy ktoś z Was jeździ na tych żarnikach? Osram D1S Xenon Xenarc Cool Blue Intense 5000Khttp://allegro.pl/osram-d1s-xenon-xenarc-cool-blue-intense-5000k-i5933295924.html moje fabryczne Osramy 4300k wytrzymały 5 lat i już zaczeły świecić delikatnie na różowo/fioletowo, szczególnie na śniegu było to widoczne.
-
pierwsza wymiana filtrów po zakupie auta
Ogólnie te forum nie poleca Castrola i Filtronów bo badziewie straszne i silnik Ci się rozwali przy rozruchu, tylko Motul, Knecht i Mann
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
ale fura
-
Rezanie bixenonu
Panowie, jakie żarniki polecanie? Ja mam Osram xenarc 4300K od 5 lat i już i nie świeci to za dobrze .
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
kto chce sprężynki niech się zgłasza do mnie na PW. Mam jeszcze około 20 na stronę.
-
Ciężko odpala, inaczej niż wszystkie AVF
Ja kiedyś nagrałem filmki i wrzuciłem na Youtuba jak od strzała odpala 1.9TDI AHH przy -25 oC To mnie ludzie tak zaczeli z błotem mieszać w swoich komentarzach, że ich niby oszukuję i odpalam rozgrzany silnik, czujnik tem walnięty itd.. itp... chyba mieli problem z rozruchem w sowich dieslach
-
Ceny paliwa marzec 2026
Miastko, woj. pomorskie ON 4,43, gdzie w innych sąsiednich miastach ON można kupić za 3,95
-
Jakie tarcze i klocki pod 312mm.
tzn. zaciski są wytarte w miejscu osadzenia klocków ?
-
Jakie tarcze i klocki pod 312mm.
b5, tarcze 312 Brembo, klocki DS, złożone do kupy jak zawsze, po 200km delikatnej jazdy bez ostrego hamowania z lewej strony od hamulców pisk z prawej dżwięk jak by nie było klocków tylko blacha tarła o tarczą, ponownie wszystko rozebrana, prowadnice nasmarowane lekko chodzą, tłoczek tak samo, ale dla pewności jeszcze raz został wyciągnięty (zero korozji) nasmarowany, tarcze gładkie, równe jak nowe, znów złożone do kupy, klocki prawidłowo siedzą i dalej to samo pisk to jeszcze idzie znieść bo jest mało dokuczliwy, ale te wycie z prawej strony w przedziale prędkości 50-90km/h już nie. Wystarczy leciutko dotknąć pedał hamulca i cisza. poprzednio miałem klocki i tarcze boscha i czegoś takiego nie było gdzie szukać przyczyny wycia ??
-
System operacyjny Android
FB nie używam, komunikator jeden systemowy do pisania smsów, skala animacji i coś tam jeszcze w ustawieniach programisty także zrobione.
-
System operacyjny Android
endriu, używasz jakiś aplikacji do czyszczenia androida w samusnagach? telefon ma zrotowany, clean master i trimmer(fstrim) używam do czyszczenia, aplikacji nie ma za dużo, aktualizacje aplikacji wyłączone cos jeszcze można zrobić by przyśpieszyć?
-
System operacyjny Android
dzis porównałem szybkość działania galaxy s3 ( telefon ma 2 lata, a system nowy wgrywany z 2 miesiące temu praktycznie bez żadnych zbędnych dodatkowych aplikacji) do 3 letniego iphona 5. Wniosek jest jeden. Nie ma co porównywać. S3 laguje strasznie, a iphone 5 działa błyskawicznie. dodam, że nie jestem miłośnikiem iphona.
-
System operacyjny Android
Mam dwie sztuki S3, , jednego ace-a , dziewczyna S3 mini, wszystkie bardzo lagują. Format, zmiana systemu daje krótkotrwałą poprawę. Mam wrażenie, że samsung ma jakiś ukryty zegar, który z biegiem czasu zwalnia telefon do tego stopnia, że ok po 2 latach użytkownik wywala do śmieci szajsunga. Wcześniej przed S3 miałem jakiś model motoroli, to działał bez problemu, nie lagował a w dodatku miał zasięg tam gdzie szajsung już dawno jest offline. Więcej samsunga nie kupię.
-
System operacyjny Android
zrobiłem, trochę przyśpieszył dzięki za pomoc
-
System operacyjny Android
Możesz to bardziej wyjasnić? trim?
-
System operacyjny Android
Mam pytanie do użytkowników Samsungów. Czy wasze telefony po około 2 latach nadają się na śmieci? Moje dwie sztuki galaxy S3 po dwóch latach chodzą jak by miały procesor 50MHz, Ramu dostępnego mają ok 150-170, lagują strasznie, a co chwile zawiechy. Do tego w jednym już musiałem 3 razy wymienić baterię, w drugim trzyma jeszcze orygialna. Dodam, że w obu telefonach z orange, po jakimś czasie zrobiłem pełny format, zainsalowałem oryginalny soft samsunga(android 4.3) bez żadnych łatek operatora i po tym telefon chodzi przez ok 2 tygodnie dużo lepiej po czym znów strasznie muli. Aplikacji, zdjęć, smsów nie mam za dużo by telefony mogł być zamulone. Ten typ tak ma, czy ja coś nie tak robię, wymagam ?