Treść opublikowana przez lapek85
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
615 tys km 1.9TDI AHU 1994r. pali, jeździ bezproblemowo
-
Rezanie bixenonu
Panowie, kto teraz przerabia lampy na bixy do b5tki? Ze 3 lata temu robił mi Gwerty, teraz już jest chyba nieosiągalny. Jest ktoś chętny do przeróbki? Zgredek, bidzio1 ??
-
Korupcja w drogówce na nagraniach monitoringu
będa brać tylko tak długo jak ludzie będą dawać zamiast przyjąć mandat z zgłosić próbę wymuszenia łapówki byś się zdziwił jak to działa na prowincji w nocy za gówniarza wracają nocą z kumplami znad morza, zostaliśmy zatrzymani, dokument zabrali i powiedzieli coś w stylu " sprawę trzeba oprzeć o bufet, CPN jest tam i tam, macie 30 minut" kumpel przypyskował, że nigdzie nie jedzie to go zawineli do suki, zagrozilii dołkiem, 24h i tyle było do gadania taka prawdziwa historia z przed 10 laty
-
Gdzie zregenerować odbłyśniki ?
ja wysyłam tutaj i jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy http://regeneracja-hc.com/
-
Korupcja w drogówce na nagraniach monitoringu
przecież to normalne zachowanie, odkąd żyję to oni biorą i brać będą.
-
System operacyjny Android
Witam, przedłużam umowę i mam do wyboru HTC Desire 620 LTE 1zł LG G4 c LTE 1zł LG Spirit 4G LTE LTE 1zł HTC Desire 820 LTE 249zł LG G3 LTE 399zł LG Leon 1zł LG Leon 4G LTE LTE 1zł HTC Desire 610 LTE 1zł Huawei Ascend G620s LTE 1zł dotychczas używam samsung galaxy s3
-
Audi A4 Avant 1,9 tdi AHH haha!
AHH ma mocniejszą pompę wtryskową niż AFN, AVG
-
Audi A4 Avant 1,9 tdi AHH haha!
też kiedyś miałem b5 z AHH zrobiona na prawie 180KM, ale to latało
-
Jaka prawidłowa dawka dla 1.9 110km
tu masz wszystko o nastawniki i czyszczeniu pompy, http://www.skierniewice.info/golf/instrukcja_czyszczenia_nastawnika.pdf
-
Jaka prawidłowa dawka dla 1.9 110km
ja zawsze ustawiam kąt wtrysku na 49-51, dawkę na 3.0-3.2 max , napięcie nastawnika na 0,740V i tak jest najlepiej
-
Xenon hid
ja miałem bixenon w b5, dołożyłem spryski i jeździłem tak parę lat bez żadnych problemów ze strony policji
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Sprężynki do klamek wew. już w sprzedaży, mam po 50 sztuk lewych i prawych. Sprzedaż i zamówienia pod linkiem. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333614-sprezynki-do-klamek-wewnetrznych-a4-b5-nowe/
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
produkują się, będą pod koniec miesiąca, po 50 sztuk na stronę
-
Przyciemnianie szyb gdansk,pruszcz
także polecam Auto Hit z Bytowa, w kilku autach szyby przyciemnione i żadnych problemów.
-
Opinie Ford s-max
Na codzień mam sytczność z galaxy 2008 2.0 tdci i mondeo 2010 2.0 tdci, przyjechały z niemiec jak miały 100pare tys przebiegu, teraz mają grubo ponad 250 tys km i jak ogólna opinia mówi, że ford to gówno, to te dwa auta temu stanowczo zaprzeczają. Wymiana części eksploatacyjnych i nic więcej. Co innego silniki 2.0 tdci np. z 2002r, gdzie szybko padały pompy, wtryski. Moim zdaniem obecnie produkowane modele forda nie są wcale takie złe, czego nie można powiedzieć o koncernie vaga, który jakością i trwałością nie odbiega od reszty.
-
Praca dla mechanika w Gdańsku
dobry mechanik po czasie dochodzi do wniosku, że będzie pracował dla siebie, a nie za nędzną dniówkę szefa a tak poza tematem to nie tylko dobrych mechaników brakuje,
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Panowie, AFN zrobiony na 190@380 ma założoną skrzynię 6 DQS z 2.5TDI obecnie siedzi tam sprzęgło z AWX ale juz pada, da się założyć sprzęgło z dwumasą od 2.5tdi wymieniając także rozrusznik? orientuje się ktoś w tym temacie ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zadzwoń Pan se do niego ...on pw nie ma już wieki dziękuje Panie asystencie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, mogę Ci podwieźć zaciski tył z a4 b5 do regeneracji, coś słabo hamują i ręcznego na jedno koło nie ma jak tak, to daj adres może być na PW
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
sprężynki będą na 100%, tylko na chwilę obecną nie mam czasu i głowy do produkcji sprężynek, myślę, że realny termin to wrzesień.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dopiero dziś trafiłem na wątek z Twoją audicą i muszę przyznać, że lista modów i poziom ich wykonania robi mega wrażenie
-
Dobrzy chiptunerzy
a czy ktoś może polecić kogoś do chipowania diesla fiatowskiego z 2014r ?
-
napis bitte ein bit
bitte ein bit to jak się nie mylę to znaczy proszę piwo BITburger, hasło reklamowe z dawnych lat
-
Strefa motocyklistów
mi z 2T tylko KTM EXC 200, 300 odpowiada, ze względu na możliwość homologacji drogowej, a 4T to tylko Yamaha WR 250F, ewentualnie WR450F takich szukam, ale obserwując rynek używek to raczej ciężko będzie w tym sezonie coś kupić
-
Strefa motocyklistów
jaką masz tą Yamahę? YZ 250, czy 450? ja ostatnio pojeździłem wr450f i stwierdziłem, że to narwany dzikus, trzeba się bardzo pilnować by krzywdy sobie nie zrobić