Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Ilość obrotów kierownicy
Witam Mam pytanie, włąsciwie to mój znajomy mnie zaciekawił pytając czy to normalne że w audi w lewą stronę kierownica obraca się jeden pełny raz i jeszcze pół obrotu (1+1/2) a w prawo obraca się dwa pełne obroty (2) Poszedł bym sprawdzić do siebie ale nie mam teraz mojego autka. Jeśli tak nie powinno być to co jest zepsute, przestawione? (auto jest bezwypadkowe)
-
BMW 320d e91
docelowo będzie wyglądać koksik
-
Dieselek mojej żony
Witam Po dwóch latach eksploatacji bmw 330d coupe (03r) przyszedł czas na zmianę, dla odmiany miało być 4 drzwiowe, koniecznie w jasnym kolorku, i w dieslu conajmniej 3litry. Po paru dniach na autoscout, znalazłem owy pojazd, stojący w salonie mercedesa, poprzedni właściciel zamienił go w rozliczeniu za nową S Tak o to dziś żona dostała nową zabawkę 320cdi, przebieg blisko 180tyś km, wyposażenie bardzo bogate, dla mnie aż za dużo tego jest. Za dużo o nim nie powiem bo dopiero od kilku godzin stygną mi emocje zwiąane z zakupem. Spalanie na trasie między 7,5 a 12litrów, bardzo przyjemny sprzęt grający W planach tylko dwa mody: - dużooo większe koła - cb radio Zdjęcia na razie na szybko bo nie miałem aparatu (robiłem telefonem)
-
[ALL] Antena Presenter 822B
kolego to pewnie jak z oryfinalnym sirio ml145 i wszytkimi innymi typu sunker145 czy inne 145 "nie odbiegające jakością" ale niestety sirio jest lepsza od każdej z tych kopii, tu na pewno będzie tak samo... pamiętaj że antena najczęściej jest ważniejsza niż radio
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
ok, poszukam jak tylko radio przyjdzie bo coś sie wysyłka opóźnia a jak nie znajdę to dam znać
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
widziałem
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
tak dla przykładu większej mocy ale i tak piszę że mistrzostwo to będzie 190-195koni
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
no 20% to wielkie uogólnienie, niestety 2,5tdi nie jest wdzięcznym silnikiem do modów (przynajmniej w PL i z "normalnymi" pieniędzmi. Myślę że jak osiągniesz 190-195koni to będzie mistrzostwo.... później pewnie się coś podda lub jak ktoś woli wysra w silniku, oczywiście życzę Ci żeby moc byłą z Tobą i powodzenia w projekci[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:21_________________________________________________180ki mają chyba GARRETT 059145701F (GT2052V)
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
no jak widać po 1,9 moce ~200 koni są osiągane, szczególnie że gratów jest sporo i jest w czym wybierać
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
:gwizdanie: wszystko jasne... z 180 wychodzi 210 po chipie? myślałem że mniej jak 200
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
nie siedzę w 2,5 ale pokaż mi te programy i wykresy
-
Bungy/Bungee - skakał ktoś?
ja dziękuję, nigdy więcej
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
a jaki masz teraz program, jaka moc? :gwizdanie: kto Ci go robił
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
nie lubię się wpinać w coś takiego, wiem że niby jest to bezpieczne ale ja wolę już poszukać przejścia i to też nie przejścia przez obudowę ECU
-
[B5 ATJ] Navigation Plus, możliwość oglądania stacji tv oraz dvd.
i mamy Ci go tak wyssać z palca?
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
poka
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
oczywiście, niektóre rozrysowują to nawet graficznie, modyfikacji fisów jest sporo możliwości takie dają np urządzenia fiscon (bez graficznego rozrysowania) a rozrysowanie daje nam możliwość produkt z grupy Kufatec
-
[B5 AGB] Czujnik położenia reflektorów
kolego a ja oglądałem kiedyś silnik z rozwalonymi panewakami i przytartym wałem.... też nie wyglądał z zewnątrz na uszkodzonego Sprawdź czy kable nigdzie nie są uszkodzone.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
no ja też mam ale komputer to nie jest
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
No tak jakoś trzeba wyjść z marzeń, jak by Ci ktoś tyle dał za przedliftowego afna bez relingów to dodał byś mu skrzynkę wódki do tego. Idąc tym tokiem myślenia zresztą jak koledzy pisali to ja bym musiał chcieć ze 35tyś w najgorszym wypadku jak wypiorę tapicerkę to ze 40tyś no bo przecież pranie to 50-100zł Nie obrażaj się ale z tą ceną to wyjechałeś jak rocznika się nie oszuka.
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
Witam Jak można wyciągnąć zaplniczkę, taką "odwracaną" bezpiecznie żeby dostać się do kabli zasilających? Chyba że macie inne lepsze miejsce wpięcia CB, jakiś stały prąd 12v
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Ładne autko że niby termometr? Szkoda że bez esp czy asr
-
[B5 AJM] Ruńcza Strzała
no tak nie ma to jak pokazać tylną kanapę Jedyny fotel który się ocenia to fotel kierowcy bo na nim zawsze ktoś siedzi nie przejmuj się tak tym przebiegiem, jeśli jest potwierdzony w aso to super, jeśli nie no to zawsze fajnie żyć z przeświadczeniem takiego przebiegu, ważne że jesteś zadowolony i bezawaryjności
-
Spocik Lubuski :)
koledzy czy ktoś był by tak dobry i za piwko przestawił mi inspekcję? wskazuje mi że za 1700km mam service, jutro wymieniam olej, filtry itp.
-
[B5 AJM] Ruńcza Strzała
Ładna sztuka, aczkolwiek skóra faktycznie trochę dziwna jak na ten przebieg, widzę po firmowych autach że do około 120-140tyś nie widać prawie zużycia, chyba że u jednego gruuubego kierowcy