Treść opublikowana przez paweu1
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
Odpowietrz układ, chyba że dmucha spod głowicy i robi się bańka powietrza w przewodzie
-
[B5 1Z] Numer sprzęgła do 1Z
Witam, panowie czy to sprzęgło będzie pasowało do mojego zetorka?
-
[ALL B5] Nie wyswietla stacji radiowych na FIS-ie.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164771.0
-
[B5 1Z] Kabel antenowy
Witam. Radio słabo odbiera i nie jestem pewien czy antena jest podłaczona, stąd moje pytanie. Którędy poprowadzony jest kabel kabel antenowy między tylną szybą, a radiem? Drugie pytanie, od czego jest antena, która znajduje się na środku tylnej szyby, taki czarny plastikowy słupek?
-
[ALL B5] Radio chorus A4 B5 98r
Polskiej instrukcji chyba nie ma. Dobry elektronik powinien poradzić sobie z kodem.
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
Zmywacz do paznokci z ACETONEM
-
[ALL B5] Poduszka powietrzna pasazera-prosze o porade
Podłącz i powinno być git
-
[ALL B5] Licznik B5 1997 rok
Czujnik temperatury zewnętrznej + ori wyświetlacz, który należy wstawić między zegary
-
[ALL B5] Wymiana tylnych tulei
Powtórze kolegę. To żadna filozofia, najlepiej jak auto jest na podnośniku ( w kanale troche gorzej), Wystarczy duży młotek, żeby wybić starą tuleję, później prowizoryczny ściągacz (wciągacz), żeby wcisnąć nową tuleje i troche smaru. Razem z moim mechankiem, wymieniliśmy dwie tuleje niecałe pół godziny ( nie spiesząc się).
-
[ALL] Nieseryjne radio a wyświetlanie na FISie
Niestety nie ma
-
[B5 AFN] Pulsujące sprzęgło i wibracje przy przyspieszaniu
Odepnij czujnik prędkościomierza ze skrzyni biegów (otwórz maskę przyłóż głowę do zbiorniczka wyrównawczego, przy półosi zobaczysz dwie kostki, odepnij tą która znajduję się niżej, zrób jazdę próbną, jeżeli odpiąłeś dobrą kostkę, to nie będzie działał prędkościomierz) , jeżeli przy odpiętym czujniku nadal bedzie trzęsło i szarpało to znaczy, że to nie jest wina nastawnika, tylko prawdopodobnie sprzęgło
-
[ALL B5] Brak podtrzymania pamieci w radio concert
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=60875.0;highlight=kablomania 1. GALA* 2. masa (CD gnd) 3. wyjście sterujące +12V 4. - 5. sterowanie anteną 6. podświetlenie 7. zasilanie (+12 V) 8. masa (-)
-
[ALL] Automatyczne włączanie świateł
Nie da sie tego zrobić z palca za pomocą Vaga, trzeba pobawić się z instalacją i dołożyć przekaźnik i zapiąć go np. po zapłonie
-
[ALL B5] Wymiana nagrzewniczki ciepłego powietrza
Musisz wyciągnąć deskę i nagrzewnicę razem z całą obudową, później rozpołowić obudowę i wyjąć nagrzewnicę
-
[ALL B5] Sensor airbag
Podłącz pod vaga i sprawdz jakie masz błędy, dopiero później zacznij dłubać. Może to napinacz pasów bezpieczęństwa, też jest powiązany z kontrolką od poduchy
-
[ALL B5] Sensor airbag
Prawdopodobnie pod tunelem środkowym
-
[B5 AAH] Czy można zatamować wyciek oleju z zacisku hamulca.
Można zaklepać przewód, ale na własną odpowiedzialność
-
[B5 AHU] Prośba o analize logów-Kąt wyprzedzenia wtrysku
Ustaw kąt wtrysku, bo jest tragedia http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10913.0
-
[B5 ARM] Tapicerka-drzwi
Może to ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45827.0
-
[B5 AJM] logi do oceny
Zrób dynamiczne grupę 011
-
[INNE] Golf IV-problemy z mocą,proszę o analizę logów
Turbo przeładowuje, przepływka źle mierzy. Na początek wyrównaj ciśnienie turbo, sprawdz wężyki od N75, lub skęć na sztandze
-
[B7 BRD] Auto traci moc, dymi, potem problem się sam rozwiązuje sam
Zrób przynajmniej dynamiczne logi z grup 003, 008 i 011
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Turbo ładnie łąduje, kąt wtrysku do korekty, przeczyść przepływkę bo tnie dawkę, zwiększ dawkę paliwa, bo jest bardzo mała
-
[ALL B5] Czy "to" radio będzie pasowało do mojego samochodu?
Po pierwsze primo, to radio jest dedykowane do B7, a nie do B5 Po drugie primo, musiałbyś zmienić tunel środkowy na 2 din, bo inaczej nie wejdzie Po trzecie primo ultimo, lepiej kup tańsze radio, a reszte zainwestuj w głośniki
-
[B5 ADR] Prosze o pomoc, przepalona żarówka nawiewu.
Zdejmij ten plastik na którym są rysynki tem. i wiatraka i pozycji nawiewu. Wtedy wyciągniesz żarówkę palcami