Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. moja jest sprawna w 100%
  2. jak byś był chętny to musiałbym poszukać tej dmuchawy koszt około 50 zeta z przesyłką
  3. a co to ma za znaczenie 4 a 2 bez znaczenia
  4. a ja się zapytam jaką powierzchnię masz do wykaszania. Czy nie lepiej zainwestować w kosiarkę spalinową zero kabli:wink:
  5. na schemacie widać przecież co gdzie i jak. Wszystko masz dobrze podłączone
  6. nawet nie piszesz czy kopci na czarno, biało a może na niebiesko
  7. nawet mnie nie denerwuj
  8. i jak tam panowie założyliście tą pompkę z czujnikiem czy jeszcze nie
  9. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    szukaj skrzyni o oznaczeniu EEN np z Passata z 2001r ja mam i nie narzekam
  10. a nie da się tego zespawać i dobrym klejem skleić chyba się da
  11. da się wymienić bez żadnego problemu to poszycie jest zgrzewane z drugiej strony, bierzesz lutownicę rozgrzewasz spawy wymieniasz materiał zakładasz zgrzewasz spowrotem i masz funkiel nówkę nie śmiganą
  12. kolego a jakbys podjechał na spota w twojej okolicy to pewnie tam ktoś bedzie miał vag tacho to ci pomoze
  13. tam jie ma żarówki tylko dioda to trzeba nóżkę od diody odlutować tylko trzeba uważać żeby zegarów nie ud***ć.
  14. no to ok tylko będziesz mieć świecącą kontrolke immo ale to też da rade zrobić
  15. z krancowkiami mam juz zalatwione bo robilem podswietlenie pod drzwi a na nogi :] takze obie z tylu sa dwu pinowe na pewno bo przecież tylne drzwi mają wspólny sygnał z drzwiami pasażera i tu trzeba by krańcówki pozmieniać
  16. 1.W twoim roczniku nie ma możliwości aby na fisie było wyswietlane info o otwartych drzwiach. 2.Jak założysz licznik poliftowy z a4 to owszem będziesz miał info o otwartych drzwiach tylko musisz poprowadzić sygnały z drzwi. 3. Jak założysz z a6 to nie ma szans aby ci pokazywał bo w A6 info wyświetlane jest za pomocą modułu. jak coś źle napisałem to niech ktoś poprawi
  17. Ja to miałem prosto Przemo miał takie rozpiski które mi podesłał że każda blondynka by se poradziła. To jest proste jak j....
  18. z poziomem płynu jeżeli o to ci chodzi wpinasz kabelek z pompki do kostki fisa na pin 9 chyba masz rozpiske w temacie który pin od czego
  19. ta puszka to to jest opornica wentylatora klimatyzacji odpowiada ona za załączenie odpowiednich prędkości wiatraka klimatyzacji radzę wymienić na używkę bo z tym już nic nie zrobisz tu mas link tylko coś drogo pewnie od A8 też da rade zamontować a są tańsze A4 1.9 TDI 115 km 99r Opornik Rezystor (2548412108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz do A8 AUDI A8 D2 1999r OPORNICA WENTYLATORÓW CHŁODNICY (2554242133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. spokojnie dało by rade od A8 bo to tylko ma za zadanie sterowanie prędkością ---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ---------- jak masz nadal tak jeździć to radzę ten kabelek zaizolować aby przypadkiem nie dotknął czegoś podczas jazdy
  20. ja kupiłem u siebie tez 30 zeta kosztowała ale dam na reklamacje skoro mówisz ze u ciebie pływak lekko chodzi skurczybyki w tym sklepie dobra ide wkime nara
  21. dobra to ja czekam aż Przemo z Marcinem podłączą ta pompke ale jak wpadne do motoryzacyjnego to żuce im na p... ta pompke
  22. tzn puszczasz z jednego pinu pod kabelek od kostki do fisa a drugi pin z czujnika na masę
  23. dla potomnych jeszcze raz napiszę : 1995-1997 info wyświetlane na FIS o małej ilości płynu spryskiwaczy jest za pośrednictwem tylko i wyłącznie pomki z czujnikiem w środku (tzw pływak). Ma ona 3 piny numer tej pompki jest 4A0 955 651 B sterowanie w modelach przedliftowych jest na zasadzie takiej że im jest więcej płynu pływak wtej pompce rozłącza masę natomiast gdy jest go mało pływak opada na dół i zwiera masę i na fisie wyskakuje niski poziom płynu taka powinna być pompka z czujnikem: W modelach: 1998-2000 Informacja o niskim poziomie płynu odbywa sie za pomocą osobnego czujnika tzw grzybka który montowany jest osobno w zbiorniczku, czujnik ten steruje odwrotnie niż w przedliftach, gdy mamy płyn piny czujnika są zwarte czyli zmasowane, jeżeli poziom płynu opadnie pod te piny to automatycznie rozwiera mase i fis krzyczy o małej ilości płynu. Czujnik dla poliftów ma numer 7M0 919 376 czujnik ten wyglada tak jak na fotce oraz montowany jest
  24. kaju ale u ciebie bedzie nie pomka tylko osobny czujnik czyli marcin wynika z tego że ja tą pompke mam walniętą, ale poczekam aż załozycie i będzie ładnie chodzić to zareklamuje tą. Marcin a ta pomka co ją patrzyłeś to ten pływak normalnie opada jak weźmiesz wdół czy musisz leko strzeonąć ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- tak trzeci przewód idzie na fis plus kodowanie przymierz swoja strą pomkę co ma dwa piny i zobaczysz który przewód jest nie wykorzystany, wtedy ten przewód przecinasz i łączysz do kostki ten od fisa czekam na relacje jak u ciebie smiga to wdtedy zareklamuje swoją pompke gorzej jak u ciebie bedzie też tak jak u mnie
  25. E panowie aż tak wkurwio... nie jestem:decayed: Przemo, Marcin, jak założycie pompkę to dajcie znać czy działa ja założyłem i powiem tak jak masz zbiornik wyciągnięty i jest koło samochodu tak aby ta pompka stała w pionie w zbiorniku to jest ok chodzi ładnie pokazuje stan mało na fisie itp. A jak zamontujesz do samochodu to ta pompka nie jest w pionie tylko po skosie i co pływak się zawiesza. I teraz tak albo ja trafiłem na wadliwą pompkę. Bo faktycznie ten pływak w tej pompce u mnie dość ciężko chodzi słychać to po ruszaniu pompką w ręce że tak z oporem. I przez kilka dni musiałem śrubokrętem pukać w pompkę aby się pływak odwiesił. Efektem tego było to że mi nerwy puściły i dziś ten kabelek odciąłem. Jak zdacie relacje że u was wszystko ok to efektem będzie wadliwa pompka u mnie . A kabel bodajże to jest czerwony najlepiej sprawdź przymierzając starą pompkę i ten który nie będzie połączony z bolcami to go ucinasz ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- a może ktoś napisze że po co przecinać kabel wystarczy zmienić kodowanie z 04140 na 00140 w moim przypadku nic nie dawało zmiana kodowania i na jednym jak i na drugim darł ryja o płynie a ciągłe pukanie w pompkę śrubokrętem aby pływak się odwiesił nie było sensu . Możecie sprawdzić jak zachowuje się pływak w pompce jak macie w ręce czy chodzi luźno czy z oporem, jak ciężko to pewnie nie będzie chodzić .Jak się okaże że wasze pompki chodzą bez problemu to kupię nową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.