Treść opublikowana przez ono
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Jak tak poczytałem ten temat to podsumowując wypowiedzi doświadczonych : 2.0 TFSI ma lepszy dźwięk , pali tyle samo , koszty eksploatacji są mniejsze , jedzie tak samo , nie psuje sie jak 3.0 i kosztuje minimum 50 tyś mniej , a nawet 100 tyś mniej przy max opcji. Więc wybór jest oczywisty : 2.0 TFSI ! I na h*** tu dalej o tym pisać ? A ci co w ankiecie wybrali 3.0 to pewnie idioci Proponuje zamknąć temat .
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
A bo w sumie mam to w duupie Malik fota kox
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
W robocie w biurko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ty Moskal Goooopi jesteś Dawno nie słyszałem żeby policjant tak kogoś w h*ja zrobił
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No urocze normalnie
-
facebook - działa wam?
A co to jest facebook ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisz do użytkownika AndyN , koleś ma Vaga i zawsze chętnie pomaga .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może jak będzie ładna pogoda to na dachu ? Tam jest koxik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
noo zrobie dzisiaj zrobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podpowiedz im ,
-
[ALL B7] Ksenon w b7 i biały kierunek
Przecież ja nie mam gg ,
-
[ALL B7] Ksenon w b7 i biały kierunek
Na h*j ty piszesz w temacie o migaczach ? Gygy ni ma ?
-
[ALL B7] Ksenon w b7 i biały kierunek
6 lat to robię , myślicie że przyszedł czas ? hehe przemyśle
-
[ALL B7] Ksenon w b7 i biały kierunek
To jest pomarańczowy klosz , nic nie da wymiana żarówki Trzeba zdjąć zderzak ,rozkleić lampe ,wywalić klosz i kupić srebrne żarówki.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu . Sprawdzę potem sprawdzę
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Żółwik , idz sobie puść modern toking z kasety w swojej biemdablju i przestań krytykować Audi
-
[ALL B7] "Restart" licznika
- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Jasne jasne wiem , ale czujnik deszczu jest za***isty , na uj ciągle zmieniać częstotliwość wycieraczek jak wszystko robi sie samo , super . Żółwik , w E46 czujnik trzeba zawsze aktywować po restarcie nie ? Jak dobrze pamiętam wkurwiało mnie to, bo jak był potrzebny to był off .- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Widzisz , dzięki forum możesz dowiedzieć sie takich niesamowitych rzeczy , Mi tak działa tylko podczas deszczu , ale możliwe że innym inaczej- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Jak można bez tego jeździć ? Ja rozumiem że w 2005 był to bajer , ale teraz to chyba norma.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Jesteś pewien ? Przy tych zmianach klimatu ? Tomeks , czyli u ciebie czujnik zmierzchu odpala czasem same xenony , bez deszczu ? No karwa tego jeszcze u siebie nie widziałem Moze ty masz inny samochód ? Andy , jak znajdę kabel to sprawdze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla wszystkich rezaczy : http://whitetrashrepairs.com/- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
hyhyhy a jakoś mnie sie spać nie chciało A ten filtr nie jest bardziej narażony na wodę bez osłony ? Przepływka , woda te sprawy ?- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nie , auto to automatyczne sterowanie świateł , włącza je albo czujnik zmierzchu gdy jest ciemno albo czujnik deszczu ( gdy pada w dzień ) wtedy czujnik zmierzchu nie odpala podswietlenia deski , nie zmienia koloru Navi itd , odpala tylko xenony , trybi ?- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
A k**wa jak ? Na postojowki ? No jasne ze na auto . Maliku , pokasuj sobie potem ten syf - Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS