Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tymi kosztami jesteś pewien ? Wiesz ile ja mam na godzine ? Przyjade cycu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja będe spoko. Może poziek bedzie Ma sie odezwać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamo wpadł po mnie jakimś toi toi bo mialem jeszcze 5 promili i sie balem jechac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na rogu Chełmżyńskiej i Marsa robią szyby bardzo fajnie bo robilem w A6 ale ceny nie pamiętam. Wczoraj w ulewe sprawdzałem buta i nagrałem telefonem , jakość katastrofa ale coś tam widać Podkreślam słowo ulewa www.whitegreen.host.sk/Untitled2.avi czasem link trzeba wkleic w nowe okno nie wiem czemu
-
chip
To jest chip od VTG , kupilem go w 2000 r , Niemiecki .Stary nie stary ale dawał rade
-
chip
Bo to był stary chip z przed 7 lat , teraz są inne. Spanky jak go chcesz to pisz
-
chip
A ja na badziewnym chipie 110 na 140 zrobilem 250 tys km i gicio było
-
Gaz w A6 2.8 BiTurbo Q Tip Avant
Chodzi ci o to ? http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1955 Jeśli tak to trzeba sie spytać w VTG bo to nie jest zwykły motor
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
To jest zegar DCF sterowany z Frankfurtu radiowymi falami długimi.
-
Turbo w V6 ?
No to trzeba poszukać tych magików
-
Turbo w V6 ?
A ja bym wolał to przepić
-
Turbo w V6 ?
Leć do VTG i pogadaj , koszt około 15 tyś zł .
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No moja antena jest w albumie bo nie wiem jak sie ona nazywa a nie sprawdze bo dalem radio na chwilke kumplowi. Wiem że ta antena wytrzymała 240 Km/h i bardzo dobrze zbiera i jak narazie nie porysowała mi lakieru.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
http://allegro.pl/item119823429_cb_president_harry_ii_asc_nowy_f_ra_vat.html Ja sie na CB nie znam ale kupiłem takie bo president to niby dobry jest w miare małe i ma ASC sam wyłapuje najmocniejszy sygnał i jest zero szumow. Jak przyjedziesz to ci dam na troche sie pobawisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qwa spanky jakiś ty zarobiony wiecznie masz czas przynajmniej na potrzeby fizjologiczne ? hihi
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
Stary`, za***ista !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jakieś lody jutro robimy czy wszyscy do kościoła idą?
-
B8
Audi zaraz zrobi Bi turbo TDI jak BMW i będzie 286 KM z 3.0 TDI malina Takie coś w A4 mmmmmmm
-
Tiptronic a multitronic
Multitronikiem sie jezdzi jak meleksem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja wyczaiłem klubowicza ze Lwówka i zrobilismy mini spota
-
felgi od rs
Poziek napewno chcesz latać na 18 ? To nie jest takie proste
-
Gdzie szukać dobrego auta
http://home.mobile.de/cgi-bin/homepage.pl?home&customerId=517154&partnerHead=1 Polecam ja tu kupiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kichol co za podpis buhahaha , lody możemy robić ja chyba bede w wawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółw nie podbijaj Norbiemu piłeczki już ma dość strsów
-
różnice w jakości części do aut audi, vw, seat, skoda :)
Czytam i czytam i chyba racja jest po srodku , a więc duzo cześci jest identycznych ale jest gro części ktore występują w Audi jako dwie ,podstawowa i tanszy zamiennik (te same numery) a w Skodzie czy Seacie ten tanszy zamiennik jest podstawowy w katalogu.Takie info dostałem u kumpla w VW.