Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. hyhy , to fakt Thom4s, coś tam daje , poprostu spodziewałem się czegoś o wiele ciekawszego .
  2. Moj stary , fan BMW strasznie się podniecał tym systemem biturbo w X3 sd ,po testach okazało sie że moja 3.0 ma takiego samego laga i tak samo wcześnie wstaje turbo , także ja rozumiem wykresiki i teorie , ale w praktyce wygląda to jakoś inaczej Możliwe że przy manualu można by wyczuć jakąś znaczącą różnice , no ale niestety dają tam tylko automat . Spodziewałem sie czegoś ciekawszego. Buba , są różne kompresory i różne "gwizdy" , jestem pewien że któryś by ci sie spodobał .
  3. k**wa kupie żuka i im sie wpierdole w te aparaciki
  4. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Na torze średnie miałem 35 l Zresztą w drodze powrotnej też A swoją drogą chyba ten fis oszukuje .
  5. Eeee myślałem ze już promka . Ostatnio byłem w arkadii , strasznie śmierdzi gównem , bo pies filipka zasrał cały parking , powodzenia .
  6. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Niedziela palmowa na torze Poznań , był koxxxxx
  7. Ja wsadziłem jakiś klucz między ramie a " napęd" przyjebałem młotkiem i zlazło
  8. Pewnie tarcza sie kończy , nie musisz wymieniać razem z kołem .
  9. Kamyk , o co chodzi w tym filmie ? że oni tak razem śpiewają tak ?
  10. Przecież napisałem fajny a nie c**jowy
  11. A czemu mi skasowalo temat o nocnym czuwaniu 10 kwietnia ? Komuna j**ana
  12. Bilet kosztuje 2.80 ? Ja pitole myślałem że z dyche
  13. Ładna bryczka , żona napewno bardzo zadowolona .
  14. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No ciekawie ciekawie
  15. Ło zesz koorwa
  16. Te wibracje w 3.0 TDI są popularne , oczywiście tylko po modzie , większość zmniejsza niutona i jest po problemie , większość tez sądzi że to podpora wału , ale nikt jej nie wymienił by to sprawdzić , a czy to samo jest u ciebie , uj wie ...
  17. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Na 18 dostałem , hyhy
  18. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nie pod lasem tylko w lesie czarna doopa ? Ja przynajmniej nie muszę do kibla traktorem jeździć , hyhyhy
  19. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Kozaki z miasta za fury nie płaco :
  20. Silnik seria czy dlubane ? Jak dlubane to możliwe ze podpora wału nie wyrabia dużego niutona
  21. Też bardzo podoba mi sie Allroad , super Tylko jedno pytanko , w A4 Allroad nie ma sterowania zawieszeniem nawet w opcji prawda ?
  22. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No to ja Hornet , jaka kochanka ? Ja jestem wierny jak delfin.
  23. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    A możliwe , czasem sobie latam tu i tam W wawie jest jeszcze podobny na WY chyba , ja mam W0 Tak , bedą kolejne filmiki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.