Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierdolnij dobrze ze sprzęgła to przeskoczy i się naprawi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tyle już tych dwumasów rozjebałem ale takich efektów jak u ciebie nigdy nie miałem, jak już to wyciągnie to zapytaj co dokładnie sie stało.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak dokładnie ten sam syf, testowalem inne i o wiele lepiej ,hamowanie, gaz podobnie ale trzymanie boczne Conti tragedia.Karwa Dunlop w szablexie dopiero na piątek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bosko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kupilem rok temu zimowe Conti, i powiem wam ze syf jak h*j,zmieniam na jakieś dunlopy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa jak te fiuty jeżdżą po tym śniegu, ja rozumiem że mają ośki tak samo jak rozumiem inwalidów , ale k**wa 20 km/h to przesada.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gygy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaaaa no tak , dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś mi się przypomina że ktoś z forum pracuje w Pol Aqua S.A ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pod Ikeą kox , placyk piękny , ale oczywiście pały musiały przyjechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhy ,ku***a , wielkiego baraniego napleta ewentualnie moszne , będe miał na nogi przed kominek , hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj Fly ,będę z Zolwiem koło 20
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie wiem jak wy jeździcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja od 4 lat ani jednego pkt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Karwa do Janek, to ja muszę kanapki na drogę robić, przejebane.
-
Spotkania na drodze
Przed świętami na grochowskiej czarny sedan b7 z 4 rurami tablice N coś tam , ramki klubowe , trąbiłem ale zero odzewu. Pozdro
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Po wifi spoko , ale jednak troszke za mała prędkość i lekko przymula , jak jest możliwość to kabel i jeszcze raz kabel , przepięknie chodzą filmy HD z dysku, fotki, muza , kox na maxa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratki raga !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwaga uwaga , w PL w końcu zacznie działać system TMC przekazujący informacje o utrudnieniach na drodze . Zdjęcie z testów tuż przed wprowadzeniem : http://i50.tinypic.com/35auhyg.jpg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kox foteczki wyszły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly ty to masz łeb jednak , hehe Dzwoniłem Kuniak , 7 tyś Tylko mnie zj***li , ale powiedziałem że kawałek do roboty tylko, potem też zrobił sie korek na chodniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ku***a, Kuniak cycu ty żyjesz? Sprawdzałem Fly , masakra, strasznie dużo rezania ,części ,żeby było ori
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie też tak gdzieś słyszałem dlatego sie zdziwiłem tą ceną.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale kurde silnik zimny wszystko zimne , tak sobie walisz z pilota przy kawce bryka odmarzła ciepło , kox , ale 8 tyś to przesada lekka. Może farelka i kabel do domu , heheh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A karwa znalazłem już chyba ten namiar i dzwoniłem , bez sterownika w bryce wszystko w pilocie ,wyświetlacz ,temp w samochodzie ,wodotryski +/- 8 tyś , f*ck !!!