Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Pierdolnij dobrze ze sprzęgła to przeskoczy i się naprawi
  2. Tyle już tych dwumasów rozjebałem ale takich efektów jak u ciebie nigdy nie miałem, jak już to wyciągnie to zapytaj co dokładnie sie stało.
  3. Tak dokładnie ten sam syf, testowalem inne i o wiele lepiej ,hamowanie, gaz podobnie ale trzymanie boczne Conti tragedia.Karwa Dunlop w szablexie dopiero na piątek
  4. Kupilem rok temu zimowe Conti, i powiem wam ze syf jak h*j,zmieniam na jakieś dunlopy.
  5. k**wa jak te fiuty jeżdżą po tym śniegu, ja rozumiem że mają ośki tak samo jak rozumiem inwalidów , ale k**wa 20 km/h to przesada.
  6. aaaaa no tak , dzieki
  7. Coś mi się przypomina że ktoś z forum pracuje w Pol Aqua S.A ??
  8. Pod Ikeą kox , placyk piękny , ale oczywiście pały musiały przyjechać
  9. hyhy ,ku***a , wielkiego baraniego napleta ewentualnie moszne , będe miał na nogi przed kominek , hyhyhy
  10. Dawaj Fly ,będę z Zolwiem koło 20
  11. ja nie wiem jak wy jeździcie
  12. Ja od 4 lat ani jednego pkt
  13. Karwa do Janek, to ja muszę kanapki na drogę robić, przejebane.
  14. Przed świętami na grochowskiej czarny sedan b7 z 4 rurami tablice N coś tam , ramki klubowe , trąbiłem ale zero odzewu. Pozdro
  15. Po wifi spoko , ale jednak troszke za mała prędkość i lekko przymula , jak jest możliwość to kabel i jeszcze raz kabel , przepięknie chodzą filmy HD z dysku, fotki, muza , kox na maxa
  16. Gratki raga !!!
  17. Uwaga uwaga , w PL w końcu zacznie działać system TMC przekazujący informacje o utrudnieniach na drodze . Zdjęcie z testów tuż przed wprowadzeniem : http://i50.tinypic.com/35auhyg.jpg
  18. Kox foteczki wyszły
  19. Fly ty to masz łeb jednak , hehe Dzwoniłem Kuniak , 7 tyś Tylko mnie zj***li , ale powiedziałem że kawałek do roboty tylko, potem też zrobił sie korek na chodniku
  20. ku***a, Kuniak cycu ty żyjesz? Sprawdzałem Fly , masakra, strasznie dużo rezania ,części ,żeby było ori
  21. No właśnie też tak gdzieś słyszałem dlatego sie zdziwiłem tą ceną.
  22. Ale kurde silnik zimny wszystko zimne , tak sobie walisz z pilota przy kawce bryka odmarzła ciepło , kox , ale 8 tyś to przesada lekka. Może farelka i kabel do domu , heheh
  23. A karwa znalazłem już chyba ten namiar i dzwoniłem , bez sterownika w bryce wszystko w pilocie ,wyświetlacz ,temp w samochodzie ,wodotryski +/- 8 tyś , f*ck !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.