Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. hyhyhy no kawałek ale jak za***iście jest Zapnij gaz i dawaj
  2. Git bryczka , przyciemnij szybki będzie napewno ciekawiej
  3. To co ty stary przez katowice jechałeś ?
  4. I twoje życie sie wtedy zmieniło ... hyhyhy
  5. Można 260 KM 550 Nm spokojnie robić , spalanie jest dalej to samo , przyspieszenia o wiele lepsze a taki delikatny mod nie wpływa znacznie na żywotność motorowni , można zrobić pełen kox tylko ile to polata hmmm nikt nie wie .Wiem że w A4 przy 320 KM/680 Nm ( samym softem) rozleciał sie tiptronic , więc lepiej nie przeginać. Uff na szczęście mam manual hyhyhy Stary o czym ty mówisz
  6. Nie ma sprawy Spocik git , miło było poznać nowych
  7. Ktoś nie wiedział jak foty wsadzić : link do stronki http://www.imageshack.us/ wybieramy tam fote i klik host it! po załadowaniu fotki kopiuj link z Hotlink for forums (1) (zaraz pod zdjeciem) i wklejamy w posta. i fota git luuuki ty leć walcz a nie na forum siedzisz
  8. Norbi była mała zajawka w raporcie turbo. Jezuuu aby do piątku hyhy.... pożegnanie Poźka .... ostatnie starcie hyhyhyhy
  9. Po krowie dam rade hyhyhy
  10. Oj widze Looooookier wychodzi na prowadzenie hyhyhy W teleexpresie mówili że kolejne WIELKIE pożegnanie poźka odbędzie sie w piątek Normalnie strach sie bać.
  11. No i na uj tam żeś grzebał Norbi byliśmy w TVNTurbo jak spierdalamy od kamoli hyhyhy
  12. Kurde to dlatego dzisiaj cały dzień kicham ... nie na wode hyhyhy
  13. Dobra panowie kiedy coś pijemy bo już mnie ssie hyhyhy Ale na Mazurach był kox na maxa , napewno jade jeszcze na rajd malina panowie malina
  14. E już mi przeszło , czekam do jutra .... booo jutro walimy białą na Mazurach hyhyhy
  15. Ja pitole nie pije więcej .....
  16. Luki nie powiem co mówiła o twoich jak przedemną jechałeś.
  17. A jak tam foty panowie ? Dzisiaj to sie działo z aparatami , pełen kox
  18. No było gites Norbi bryka piknie lata no i dźwięk malinka Poź ....... przykro mi . hyhyhy
  19. Kup sobie nowe , to niewiele kosztuje w ASO.
  20. Poziek to będzie rezał może zrobi foty i opisze
  21. Podobno + 80 hyhyhyhyhyhy Hornet wszystko git ale te fele to do taczki będą dobre U Malika malinaaaaa
  22. Fotek nie mam jeszcze taka tylko lipa z fona , na żywo gicio wygląda
  23. Tak tak dlubał w nim długo ale to nie z powodu DPF tylko komp jest oporny. W BMW robił to pół godzinki a to była pierwsza taka beja w PL.
  24. Pracy od groma ? Mój program robił sie jakieś pół godzinki dokładnie tyle samo co do silnika z DPF , a przyrosty identyczne .Tylko że mój czasem zadymi a tamten nie. Nie widze tu nic mizernego. Oczywiście jak ktoś chce zrobić ze 170 KM jakieś 300 KM to DPF będzie ograniczeniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.