Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. A ja dzisiaj wyrezałem proste wydechy
  2. Poź one mają ET 35 ? A nie przypadkiem 42 ?
  3. Jedziesz do pana Radzikowskiego w wawie mówisz ile ma wytrzymywać KM i Nm i masz Godny polecenia .
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.0 Na 18 sie naprawde dobrze lata , zero problemu.
  5. Lookier dużo mówi hyhyhy, silnik 170 KM ma kute graty a 140 nie , z tego co sie u nich nasłuchałem to zupełnie inna konstrukcja , mają takiego i dłuuugo w nim dłubali to chyba wiedzą co mówią. Wykres tylko oglądałem u Marka narazie go nie daje bo to niby tajemica Cytat Mastersa : Po leciutkim dosłownie modzie masz ponad 200PS i ponad 400Nm. Soft lekko zaledwie polizany ze względu na FAPa
  6. Chyba żartujesz. Beznadziejnie? Chyba dlatego tak piszą bo tylko Masters potrafi to narazie robić I jak oglądałem wyniki z hamowni to wcale tam małego przyrostu nie widziałem.
  7. 2.0 TDI 140 KM a 2.0 TDI 170 KM to dwa zupełnie różne motory . Ale po programiku pewnie zamiata nieźle , z 200 KM pewnie na luzie sie zrobi Spytam sie kumpla ile pali po modzie to dam znać.
  8. Nalatane 70 tyś . No dobra skoro tak mówicie to oki mam nadzieje że to naprawde lepszy olej niż castrol, ciekawe czy będzie jakaś różnica w pracy motorka itd hmm
  9. Do tej pory latałem na ori Castrolu mam zamiar zmienić na Motula ale nie mam pojecia na jaki ...ktoś coś wie ?
  10. Walnie sete to jej przejdzie
  11. No tak wyglądam jak tydzień nic nie walne heheh
  12. Może zrobimy jakieś ognisko nad wisełką w sobote , hmmm ? musze coś wypić bo mnie ssie qwa hyhyhy
  13. hyhy przynajmniej czasem sie przyda
  14. Tak to jest jak sie z kosiarki chce zrobić kombajn.
  15. Co do głośności nagrywanych kawałków to najczęściej są one różne ale programikiem można wszystkie ujednolicić , standard jest chyba 93 dB a czasem mają one 80 więc grają o wiele ciszej. Np. taki programik : http://mp3.wp.pl/p/programy/opis/345.html?kat=0&s=1
  16. Poziowi jak zwykle wiatr w oczy i h... w dupe hyhyhyhy
  17. Kurde żółwiu a ja myślałem że to pały jadą za mną hyhy haha tak zakładam kondony hyhy
  18. hyhy poź Malik dzieki wielkie za pomoc Było troche rezania ale wygląda gicio Panowie i Panie sprężać zwieracze i jedziemy na Mazury.
  19. Felgi super Bryczka gicio ale te światła z tyłu........... festyn
  20. Jutro rano lece z Jeleniej G. Objade wszystkich X3 i wracam
  21. To fakt jak lecimy bokiem z wył ESP to ABS coś tam jeszcze robi ( to chyba elektroniczna blokada dyfra) ale to tylko do czasu potem sie wszystko robi OFF i ogień (lataliśmy bokami po wawce i zero problemu ) Chyba kolesie z tvn turbo nie jarzą o co cho do końca
  22. U mnie w rodzinie jest A6 3.0 TDI i ma robione przeglądy long life , nie ma problemu z gwarancją i do tego została ona przedłużona do 7 lat
  23. Jezu co sie wczoraj działo hyhyhy , dzisiaj rano umarłem ze 3 razy ,mega kacor Więcej nie pije .
  24. Nie mam pojecia gdzie w vagu to sie zmienia ale sie dowiem i dam znać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.