Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź kiedy zawias zakładasz ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fachowiec sie odezwał hihi hyhyhy - 80 hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.allegro.pl/item190501163_audi_a_4_2001_2005_kola_18_cali.html Kurde nie wiem czy tam jechać troche daleko a jak będzie lipa to wrrrr ale opony chyba gicio. Dzwoniłem do gościa za 2800 odda , chyba oki co ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee to sie nie liczy miałem bryke 2 tygodnie i nie strzelałem jak ty Ale fakt wtedy ci lepiej latała teraz to tylko fajnie wygląda hyhyhy Ale co jest zj***na pogoda to szok , zaraz zasne w tej robocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne ale nie aż tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cwaniaczki na gazie od zapaliczek hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja moge spoko.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No a ja mam paliwo z jakiegoś badziewnego orlena koło krakowa bo nic innego nie było.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie Marek mówił że tyle koni to może spierd... przez inne paliwo , i wczoraj w TV oglądałem testy paliw , wlewali do subaru różne paliwa , wygrał shell a różnice były za***iste nawet 20 koni . Zaleje shella i polece na hamownie zobaczymy co będzie Adaś co ci tam kopci , poczekamy na twojego , zobaczysz co to batory hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jebniemy flexem zaciski i 15 wejdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślisz że są kompletnie nie istotne ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie z Nm już nie będe walczył może troche KM , sie zobaczy Poź .... hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze jest mało Pare KM zawsze sie przyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dzisiaj lece do mastersa na lekkie liźnięcie softa Ale na 19 chyba sie wyrobie , jak sie komuś chce to niech wpada do marka na 15 , będziemy rezać
-
najmocniejsze TDi VP by MR Motors (update 6.06.07r)
Jaki miał czas na bemowie ? bo chyba go widziałem ale nie pamiętam .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurva jak sie wczoraj nawaliłem jezuusie. Żółwik zabieram cie w sobote przed 8 z domu, jeszcze zadzwonie. Ja nie mam grila
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No stary , dzwoń tu : 601-384-763 dostałem fona od Maćka tego co robi S4 Killer , podobno koleś spoko , turbinki w normalnych cenach
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
A nie wiem zobacze , w sumie już jechałem pare razy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W życiu nie słyszałem o pęknięciu bloku w 3.0 TDI.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gadałem z GS i niestety takiej turbiny nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdjęcia są mega hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I wszystkim wielkie yoł hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Talib sory ale miałem takiego kacora że ja pitole cały dzień gleba Impra jak zawsze udana . było gicio Platiego coś wcieło miał być i gdzieś poległ chyba
-
BMW i nowy 2.0 D BiTurbo
http://www.audi.de/audi/de/de2/erlebniswelt/design_studien/audi_cross_coupe_quattro/antrieb.html Jednak Audi nie śpi , jest 2.0 TDI 204 PS 400Nm Czas na 3.0 TDI 286 PS mmmmm
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Zabierać grile itd , zrobimy sobie fajnego spota Ja może sprawdze bete na ćwiare a może i swojego , zobaczymy.