Treść opublikowana przez malik
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Ja mam żarniki 6000k kupowane na ebay.com i też jestem bardzo zadowolony z barwy. 4300k bylo stanowczo za żółte. Poniżej 6000k w połączeniu z postojówkami LED.
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Po prostu za mały rynek żeby opłacało się robić lokalizację. Czysta kalkulacja. Ja i tak wolę słuchać pani z pięknym brytyjskim akcentem.
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Fajna nie? Taka sama jest w R8 Zachodu jest od cholery. I to mnie dopiero czeka. Fotki, ktore wkleilem są od hiszpańskich rezaczy
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Ja dąże do modu z BT i kierą multi. Jestem coraz bliżej. Najprawdopodobnie zdecyduje sie na wersje multi od TT. Zacząłem już kompletować części. przed: po: A na razie mam słuchaweczkę BT na uchu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.....yyyy..... NO PEWNIE Co to za pytanie wogóle? Oczywista sprawa! [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 18:32 _________________________________________________raggaman Dawaj kontakt do tego kolesia od relingów
-
[B5 AKN] Pęknięcie elementu zawieszenia ?
skarżypyta! [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 17:39 _________________________________________________a ze mnie taki mechanik jak z koziej d*py trąba
-
[B6 AWX] Coś lata w kierownicy
Jeśli coś w niej lata to wątpię w jej skuteczność w razie czego.
-
[B6 AWX] Coś lata w kierownicy
Czy jesteś pewien historii tego autka?
-
[B5 AKN] Pęknięcie elementu zawieszenia ?
Nie, to nic takiego. Sklej po prostu taśmą klejącą albo plasteliną i możesz jeździć dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tia.. poprzednim razem wyszło Wam wspaniale
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Bitwa? Chyba chodziło Ci o Beetle Ja uważam, że uchwyt szpeci doskonale zaprojektowane wnętrze autka. Trochę "na siłe" jest też wracanie do modeli telefonów, które już dawno powinny zostać zezłomowane. Rozwiązaniem na dzisiejsze czasy jest fabryczny interface BT. Niestety pełną funkcjonalność uzyskuje się dopiero przy kierownicy Multi i rozpoznawaniu głosowym. Polecam świetny post kolesia z audizine.com który zamontował w B6 kierownicę z B7 i opisał dokładnie funkcjonalność zestawu BT w połączeniu z RNS-E oraz wspomnianą kierownicą. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=138299&highlight=bluetooth+functionality Niesamowite, że Audi zadbało nawet o takie drobiazgi jak np. automatyczne zmniejszanie siły nawiewu kiedy dzwoni telefon, żeby hałas wentylatorka nie przeszkadzał w rozmowie. Po odłożeniu słuchawki klimatronik wraca automatycznie do poprzednich ustawień
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jest szansa ze uszkodzona jest tylko wierzchnia warstwa przezroczystego lakieru. Podjedz do jakiegos lakiernika i niech sprawdzi czy nie da sie tego po prostu wypolerowac.
-
Concert z b6 podejdzie do A6 z99r?
Dokładnie. A6 ma szerszy tunel.
-
[ALL B7] zmiana zderzaka RS4 B7 do zwykłej B7
Jesli masz zderzak s-line albo s4 to mozesz zamontowac grill z RS4. Jednak caly zderzak z RS4 bez mocnego rezania nie bedzie pasowal. Producenci body kitow robią zderzaczki "ala" RS4 pasujące do zwykłej B7. Ale ja bym nie montował czegoś takiego.
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Ja przez pewien czas uzywałem tego uchwytu do wożenia iPoda Nano z adapterem FM iTrip Griffina. Nawet niezle sie prezentowalo. Szkoda, ze nie porobilem fotek. Niestety jakosc dzwieku z adaptera FM byla koszmarna W końcu kupiłem na allegro cały tunel bez uchwytu telefonicznego i teraz mam w końcu porządek
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Fotki zrobione nocą. Niestety jakośc taka sobie bo padał deszcz i nie chciało mi się wyciągac statywu. Ale mniej więcej widac o co chodzi
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Niestety Panowie nic Wam w Wiśle nie pokażę Bo mnie po prostu nie będzie. Kończe mój MBA i akurat w ten weekend mam prezentacje projektu zaliczeniowego [br][br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 17:08 _________________________________________________ Jakość całkiem niezła. Spasowanie na 4+. Mogę się tylko przyczepić do gumek, które wchodzą u góry pod klapę. Ale myślę, że to kwestia czasu aż się lepiej ułoża. Poza tym nie było w komplecie żarówek (tak jak u Adamoo) więc musiałem przekręcić wszystkie ze starych lamp. U Adama wystarczyło tylko podpiąć kostkę.
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Flyera niestety nie będzie na najbliższym spocie więc będę musiał dorwac jakaś inna srebrną B6 Avant.
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Przynajmniej wszystkie LEDy święcą
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Na razie jedna, deszczowa fotka na szybko. Więcej później. Prezentacja na żywo na najbliższym spociku warszawskim
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Walczę. Twierdzą, że wysłali juz prawie 2 tygodnie temu ale cos mi się wydaje, że kręcą. Na razie zgłosiłem sprawę do PayPala o zwrot kasy. Przekonamy sie jak działa ten mechanizm.[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 10:45 _________________________________________________W końcu lampy doszły. Jutro będą fotki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, wpadaj na spota!
-
audi b7 s line moja nowa furka
Autko wygląda NIESAMOWICIE po tej polerce Na pewno też kiedyś skorzystam z usług tego zakładu :th:
-
[ALL B6] Nieoryginalne przetwornice do xenonów
To ze kostka ma 4 piny wcale nie znaczy, ze wychodza z niej 4 kable W moich przetwornicach sa nawet kostki 8 pinowe a kable wychodza nadal dwa
- [B6 ASN] nakladki na lusterka chromy doradźcie