Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. malik odpowiedział(a) na Boberro temat w Audi A4 B6
    Ja mam żarniki 6000k kupowane na ebay.com i też jestem bardzo zadowolony z barwy. 4300k bylo stanowczo za żółte. Poniżej 6000k w połączeniu z postojówkami LED.
  2. Po prostu za mały rynek żeby opłacało się robić lokalizację. Czysta kalkulacja. Ja i tak wolę słuchać pani z pięknym brytyjskim akcentem.
  3. Fajna nie? Taka sama jest w R8 Zachodu jest od cholery. I to mnie dopiero czeka. Fotki, ktore wkleilem są od hiszpańskich rezaczy
  4. Ja dąże do modu z BT i kierą multi. Jestem coraz bliżej. Najprawdopodobnie zdecyduje sie na wersje multi od TT. Zacząłem już kompletować części. przed: po: A na razie mam słuchaweczkę BT na uchu
  5. .....yyyy..... NO PEWNIE Co to za pytanie wogóle? Oczywista sprawa! [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 18:32 _________________________________________________raggaman Dawaj kontakt do tego kolesia od relingów
  6. skarżypyta! [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 17:39 _________________________________________________a ze mnie taki mechanik jak z koziej d*py trąba
  7. Jeśli coś w niej lata to wątpię w jej skuteczność w razie czego.
  8. Czy jesteś pewien historii tego autka?
  9. Nie, to nic takiego. Sklej po prostu taśmą klejącą albo plasteliną i możesz jeździć dalej
  10. Tia.. poprzednim razem wyszło Wam wspaniale
  11. Bitwa? Chyba chodziło Ci o Beetle Ja uważam, że uchwyt szpeci doskonale zaprojektowane wnętrze autka. Trochę "na siłe" jest też wracanie do modeli telefonów, które już dawno powinny zostać zezłomowane. Rozwiązaniem na dzisiejsze czasy jest fabryczny interface BT. Niestety pełną funkcjonalność uzyskuje się dopiero przy kierownicy Multi i rozpoznawaniu głosowym. Polecam świetny post kolesia z audizine.com który zamontował w B6 kierownicę z B7 i opisał dokładnie funkcjonalność zestawu BT w połączeniu z RNS-E oraz wspomnianą kierownicą. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=138299&highlight=bluetooth+functionality Niesamowite, że Audi zadbało nawet o takie drobiazgi jak np. automatyczne zmniejszanie siły nawiewu kiedy dzwoni telefon, żeby hałas wentylatorka nie przeszkadzał w rozmowie. Po odłożeniu słuchawki klimatronik wraca automatycznie do poprzednich ustawień
  12. Jest szansa ze uszkodzona jest tylko wierzchnia warstwa przezroczystego lakieru. Podjedz do jakiegos lakiernika i niech sprawdzi czy nie da sie tego po prostu wypolerowac.
  13. Dokładnie. A6 ma szerszy tunel.
  14. Jesli masz zderzak s-line albo s4 to mozesz zamontowac grill z RS4. Jednak caly zderzak z RS4 bez mocnego rezania nie bedzie pasowal. Producenci body kitow robią zderzaczki "ala" RS4 pasujące do zwykłej B7. Ale ja bym nie montował czegoś takiego.
  15. Ja przez pewien czas uzywałem tego uchwytu do wożenia iPoda Nano z adapterem FM iTrip Griffina. Nawet niezle sie prezentowalo. Szkoda, ze nie porobilem fotek. Niestety jakosc dzwieku z adaptera FM byla koszmarna W końcu kupiłem na allegro cały tunel bez uchwytu telefonicznego i teraz mam w końcu porządek
  16. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Fotki zrobione nocą. Niestety jakośc taka sobie bo padał deszcz i nie chciało mi się wyciągac statywu. Ale mniej więcej widac o co chodzi
  17. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Niestety Panowie nic Wam w Wiśle nie pokażę Bo mnie po prostu nie będzie. Kończe mój MBA i akurat w ten weekend mam prezentacje projektu zaliczeniowego [br][br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 17:08 _________________________________________________ Jakość całkiem niezła. Spasowanie na 4+. Mogę się tylko przyczepić do gumek, które wchodzą u góry pod klapę. Ale myślę, że to kwestia czasu aż się lepiej ułoża. Poza tym nie było w komplecie żarówek (tak jak u Adamoo) więc musiałem przekręcić wszystkie ze starych lamp. U Adama wystarczyło tylko podpiąć kostkę.
  18. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Flyera niestety nie będzie na najbliższym spocie więc będę musiał dorwac jakaś inna srebrną B6 Avant.
  19. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Przynajmniej wszystkie LEDy święcą
  20. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Na razie jedna, deszczowa fotka na szybko. Więcej później. Prezentacja na żywo na najbliższym spociku warszawskim
  21. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Walczę. Twierdzą, że wysłali juz prawie 2 tygodnie temu ale cos mi się wydaje, że kręcą. Na razie zgłosiłem sprawę do PayPala o zwrot kasy. Przekonamy sie jak działa ten mechanizm.[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 10:45 _________________________________________________W końcu lampy doszły. Jutro będą fotki
  22. Siema, wpadaj na spota!
  23. Autko wygląda NIESAMOWICIE po tej polerce Na pewno też kiedyś skorzystam z usług tego zakładu :th:
  24. To ze kostka ma 4 piny wcale nie znaczy, ze wychodza z niej 4 kable W moich przetwornicach sa nawet kostki 8 pinowe a kable wychodza nadal dwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.