Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Trzeba udoskonalic ich polaczenie ze stykami. Pewnie wystarczy odgiac blaszki bo lutowanie to przesada. Chociaz najpewniejsze. Ja gory bym nie przyciemnial, ale zmienil zarowke kierunkowaskazu na czysta. Sa takie, ktore normalnie sa bezbarwne ale po wlaczeniu swieca na pomaranczowo (kolor wymagany przez nasze prawo). Mam zamiar wstawic takie u siebie z przodu zeby pozbyc sie efektu sadzonego jajka w kierunkach (srodek pomaranczowy a otoczka biala).
  2. Nowe lampy LED Adasia. W końcu przyszły długo oczekiwane lampy z Hong Kongu. Od razu postanowiliśmy je wyrezać Poniżej fotka poglądowa oraz link do pełnego Fotostory. Zapraszam! http://picasaweb.google.com/malinowy/LedyAdama <-- click!
  3. Uwierz mi, na pewno nie chcesz tego robic samemu.
  4. No, biorac pod uwage, ze juz prawie bylo ciemno, i ze nadal bylem na lekkim kacu to wyszlo w miare OK Nadal musimy cyknac fotki wnetrza.
  5. Listwy ze szczotkowanego alu, fotele, zewnetrzne plastiki w kolorze nadwozia, felgi, zawiecha -20mm. Ale i tak potencjal do rezania ma
  6. malik to jest styczeń 2004 ... Heh... faktycznie. Zmylilo mnie to ze zwykle w dacie podaje sie najpierw rok oraz stara nawigacja. W aucie z 2004r powinna byc juz RNS-E.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 12:10 _________________________________________________ Chyba klona autka Flyera
  7. No lipa z tym datownikiem zasra... Proponuje wogóle wylaczyc i nie uzywac opcji datownika. Nie dosc ze data szpeci fotki to jeszcze mozna sie walnac w ustawieniach i cala przydatnosc tej opcji bierze w leb. Poza tym kazda fotka jako plik cyfrowy i tak przechowuje informacje nie tylko o dacie, ale rowniez o modelu aparatu, ISO, ekspozycji, ogniskowej, przeslonie, itd.
  8. No spoko, praktycznie pelen s-line. Ale jak na auto z 2001r to przebieg cos podejrzany. Poza tym ja bym polowal jednak na czarne.
  9. Mnie dzis wyjatkowo nie bedzie.
  10. My w skandynawii lubimy proste rozwiazania.... jak pijemy to fiii...
  11. Kurde, za pierwszym razem przeczytałem "dresiarskie". Stary już jestem i oczy już nie te
  12. Uuuuu... "troche" przegiales
  13. To teraz obstawiamy ile u Malika :> Allleeeee o cooooo chooodzi? Poranny rozruch mój czy mojej bryki? Mi wystarcza RedBull za 6PLN i dwa Panadole za 1.5PLN
  14. Jak to nie bylo? Od piatku popoludnia do niedzieli rano stal wlaczony moj Access Point z karta GSM 3G Trzeba bylo tylko zapytac o haslo WEP
  15. Heh.. żebyś wiedział. Sam się dziwię, że cokolwiek widać na fotce grupowej bo była robiona prosto pod światło. Wogóle tak średni zadowolony jestem z tych fotek Następnym razem będzie lepiej [br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 00:00 _________________________________________________ Oooo... tego nie autoryzowałem
  16. Dobra, mialem kisic link i dawac tylko na PW bo nie chcialo mi sie rejestracji wycinać. Ale widze, że inni też nie wycinają więc wrzucam link "free for all" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7418.new.html#new Miłego oglądania. Foty nieprzebrane.
  17. Taktuś, masz źle ustawiony datownik w aparacie. Walnął się dokładnie o 2 dni i 20 godzin
  18. Juz powinno byc OK.
  19. V-max, ktore wycisnalem z mojego auta to 225km/h. Na nowym odcinku autostrady do Poznania. Byly bardzo dobre warunki i wlasnie minalem policyjnego passata, ktory na poboczu zlapal jakiegos sciganta, wiec postanowilem sprawdzic autko. Wytrzymalem jednak przy tej predkosci tylko kilkanascie sekund To bylo prawie rok temu i przed modyfikacja programu. Podejrzewam ze teraz moze byc kilka km wiecej, ale niewiele.
  20. Jestes drugi w kolejce....ja bylam pierwsza Luzik Umyjcie autka i coś będziemy modzić :th: Pstryk! Pstryk! Pstryk!
  21. No wlasnie to badziewie zaserwowal nam w promenadzie ostatnio. Wytrzymalismy 30s.
  22. Ty juz moze nie puszczaj nam zadnych swoich "hiciorów".
  23. To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00? Pod makiem w stronę Łomianek. Nic nie obiecuje, ale byc moze uda mi sie wyrwac wczesniej :th:
  24. Chyba nie wiesz co piszesz. Przeszedem przez 4h skanowania instrukcji do RNS-E i powiem jedno: NIGDY WIECEJ NIE PODEJME SIE CZEGOS TAKIEGO! Ale jakby co to sluze radami: jak ustawic parametry, jak przygotowac skaner zeby sie ksiazeczka nie slizgala, itd.
  25. To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.