Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Brysio, to jest temat o SDS czyli obsłudze głosowej. Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie wiesz o co chodzi.
  2. Suli a kiedy mi tą cholerną S8 z Morów otworzą? Wygląda na to że wszsytko gotowe. Więc czemu zwlekają z odbiorem?
  3. Taka operacja jest jak najbardziej możliwa.
  4. RNS-E z US sprzętowo różni się tylko jednym napisem na klawiszu multimedialnym. Poza tym to dokładnie taki sam sprzęt. Oczywiście żeby działała u nas poprawnie trzeba ją odpowiednio przekodować. W przeciwnym razie nie będzie czytać płyt z mpami europejskimi i nie będzie odbierać wszystkich stacji FM.
  5. zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał Kamyk - znalazłem firme w Raszynie : EBERSPAECHER ( chyba w ori idą ) - zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja - z pilotem +1000 - z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 termin wolny na poniedziałek http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html To nie jest ORI zestaw. ORI integruje się z elektroniką auta i zarządzanie masz z menu na FIS a nie dodatkowych wyświetlaczy. Miałem tak w B6. Webasto to za***ista opcja. Jedyny mankament to dodatkowa rura wydechowa pod silnikiem. Czasami stojąc w korku wyglądało jakby mi się silnik palił
  6. Wszyscy wycinają dynie
  7. Nie ma to jak dobry pomysł na teledysk
  8. Radyjko 2 din. Można RNS-E założyć od A6.
  9. W końcu zrobią porządek z rondem Babka. http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/527130.html
  10. Przec**j. Dzięki niemu i jemu podobnym w końcu się wzięli za tych su***synów. Jak na to patrzę to zorganizowałbym bojówki na motocyklach napierdalające cegłami w te pudełka. Ciekawe jaki bilans finansowy gmina by miała po paru takich akcjach.
  11. to chciałem właśnie wiedzieć to zielony w temacie jestem. Panasonic w zupełności by mi wystarczył G20 ale pozostałą część sprzętu mam srebrną a model wyżej czyli właśnie V20 też jest taki srebrny/grafit i żonka się uparła ( szkoda tylko że między nimi jest aż 1200 zł różnicy ) Też kiedyś miałem ten problem. Nieopatrznie kupiłem parę klocków srebrnych i później byłem skazany na kompletowanie pozostałych w tym samym kolorze żeby się nie gryzły. Rozwiązaniem jest zamknięcie wszystkich komponentów w szafce i instalacja repeatera IRDa. Na zewnątrz wystaje wtedy tylko malutki czujnik IRDa a w szafce przyklejasz na każde urządzenie pluskiewkę (emiter).
  12. Trochę stare, ale męcze ostatnio do zrzygania http://www.youtube.com/watch?v=Lrmf283dSXw
  13. Zmywacz do paznokci
  14. no przestań , malik nie miał takich czasem w czarnej beszóstce ??? Podobne, ale u mnie mniej ramion i większy dekielek.
  15. malik odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    Fajna bryczka. Gratuluję
  16. Niestety tak będziesz musiał zrobić. To standardowa procedura. Ja się już wystarczająco nasłuchałem od żon i teściowych kupujących: "to wyjmuj se pan tą nawigację". Jedna nawet powiedziała żebym wyjął klimatyzację Nikomu nie będę udowadniał ile kosztowały dodatki. Zawsze trzymam standardowe graty po to żeby przed sprzedażą auta przywrócić je do serii. Przy sprzedaży internetowej bardzo dużo zależy od zdjęć. Jeśli sprzedajemy auto jakich dziesiątki na sieci to tylko tak możemy się wyróżnić. Pamiętam jak po wystawieniu S4 dzwonili do mnie ludzie, którzy nie chcieli kupić auta tylko zapytać czym robiłem fotki
  17. Widzę jedną fotę i kilkuwyrazowy opis w nagłówku. IE 7.0.
  18. Kempa to totalna porażka. Kto ją wogóle tam zaprosił.
  19. Ja tak naprawdę udzielam się tu tylko po to żeby ktoś kupił ode mnie tą j**aną polerkę
  20. Samo zażywanie nie jest przestępstwem, ścigana jest produkcja, handel, posiadanie. (jak bym gadał głupoty to niech mnie poprawi jakiś prawnik) policja ma narkotesty i korzysta I pieski, które wywąchają wszsytko. Wywalaj od razu do kibla!
  21. Już jadą po Ciebie. Tracking po numerze IP
  22. Na ale na prawdę liczysz na to, że na forum publicznym (które Bóg wie kto czyta) każdy przyzna się do tego z czym miał styczność? Życzliwych nie brakuje.
  23. Twoja brocha stary. :) .tylko mam nadzieję, że nasze podatki zostaną spożytkowane na edukację, rozbudowę dróg, dofinansowanie domów dziecka..a nie dla ludzi, którym się życiowo w d*pach poprzewracało z dobrobytu i ciekawości narkotyku Czysty populizm i popadanie w skrajność. Napisz jeszcze, że chciałbyś pokoju na świecie i żeby każde dziecko dostało codziennie talerz ciepłej zupy. A może zostań politykiem. Takie hasła mają branie. Rozumiem Raga, że nie pijesz alkoholu w żadnej ilości i pod żadną postacią. Nigdy nie paliłeś i nie będziesz palił papierosów. Bo przecież to też używki i państwo musi finansować leczenie ludzi, którym poprzewracało się z dobrobytu i ciekawości alkoholu i nikotyny? A teraz leczą się z alkoholizmu i mają raka płuc A mogłoby ufundować talerz ciepłej zupy... no rozpłaczę się ku***a
  24. Miliony takich historii możnaby napisać również o skutkach działania alkoholu. I co z tego? Ragga, przyłazisz tutaj raz na pół dnia. Nie czytasz wszystkich wypowiedzi. Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia wywiadu z Jackiem Cole http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162657.msg1875591#msg1875591 Na większość Twoich pretensji facet ma całkiem łebskie odpowiedzi. Również jak radzić sobie z leczeniem ludźmi, którzy wpadli w ciężkie uzależnienie od mocnych narkotyków i jak taki model sprawdził się np. w Szwajcarii.
  25. Gratuluję znajomych. Zależy jak zdefiniujesz pojęcie "narkoman". Twoim tokiem to rozumiem, że każdy człowiek, który przyjmuje okazjonalnie nawet najmnieszą dawkę narkotyku. Ale w takim razie to okazjonalne spożycie piwa musisz nazwać alkoholizmem. Bronię wolności ludzi dojrzałych co do wyboru czym chcą "umilać" sobie życie. Obojętnie czy to jest alkohol, substancje psychoaktywne, hazard, itp. Nikt nie powinien za ludzi dorosłych decydować co jest dla nich dobre a co nie i czym chcą truć swój organizm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.