Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Problem z odpalaniem Audi A4 B5 1.6 przy minusowych temperaturach
Treść opublikowana przez Hugo
-
Concert II + wazmacniacz
Tuba to zło
-
B6 Lakierowanie plastików
Pierwsza rzecz jaką zrobiłem po zakupie auto , to właśnie pomalowanie plastików pod kolor nadwozia.Cena zależy od lakiernika , ja nawet nie pamiętam ile dałem za malowanie.Jeżdże już 16 miesięcy i wszystko wygląda miodzio.Jak będzie dobrze pomalowane to nie ma prawa nic schodzić
-
Rolety przeciwsłoneczne tylnych drzwi w A4 Avant B6 2002 rok
Trzeba zmieniać boczki , bo roleta chowa się właśnie w boczek
-
Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???
Chyba dlatego , że to słowa nie jest już tak magiczne jak przed laty
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
Są na forum ale po niemiecku
-
Kolory tapicerki
Najlepiej niech zajrzy w papiery autka , tam jest wszystko napisane
-
[RNS-E] Polskie mapy
Znając życie to będzie kosztować 1500zł czyli tyle ile kosztuje ta która wyszła teraz Jak tylko wyjdzie do A4 to dam znać i załatwie w dobrej cenie
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
tak Hugo, dziala, nie dziala od B6 No to jestem zaskoczony.Probowaliśmy te stare kody w RS4 i nie działały i dlatego byłem pewien , że po lifcie już nie działają
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
i tu sie mylisz i tu tez sie mylisz . Czyli chcesz powiedzieć, że działają na tym panelu ?? :arrow: http://www.ryandaigle.com/images/a4/interior/audi_a4_interior_front_driver.jpg
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
Nikt nie ma tych kodów , bo one po prostu w tych rocznikach nie działają :mrgreen:
-
Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???
Dunlop Sp Sport Maxx
-
[RNS-E] Polskie mapy
Od 3 tygodni mam dojście do mapy na Polske.Ale na razie działa tylko w A6 , A8 i Q7. Jak tylko pokaże się do A4 dam znać
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
zrobie tam gdzie bedzie najlepsza cena...bolek mowil o 1,2k pln w TTC przy wiekszej ilosci aut. Za tyle to CTV w promocji dla klubu zrobi Ci program nawet jak będziesz sam Proponuje z nim pogadać o cenie
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Bo Matschke dobrze wie , że gtech lubi oszukiwać
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Ile :shock: To mój po programie tyle nie pali w mieście przy butowaniu
-
Gdzie kupic prawe lusterko do A4 B6?
Proponuje patrzeć na date ostatniego postu :!:
-
PALIWO na stacji NESTE.
Faktury VAT wystawiane są wyłącznie w biurze Neste Polska Sp. z o.o.. Aby otrzymywać zbiorczą fakturę VAT raz w miesiącu, należy posiadać kartę identyfikacyjną Neste ID i używać jej podczas każdego tankowania w sieci stacji Neste A24. W celu otrzymania karty prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać e-mailem. Przed zamówieniem karty prosimy o szczegółowe zapoznanie się z instrukcją używania karty. Dla klientów, którzy dokonali zakupu na automatycznej stacji Neste A24 i nie posiadają jeszcze naszej karty, zostanie wystawiona jednorazowa faktura VAT na podstawie oryginału paragonu potwierdzającego dokonanie zakupu i dostarczonego pocztą lub do skrzynki korespondencyjnej umieszczonej na budynku stacji w ciągu 7 dni od daty dokonania zakupu.
-
(1.9 105 kM + chip) Wykres z hamowni.
W Warszawie ma Mastersa
-
(1.9 105 kM + chip) Wykres z hamowni.
Jaka to hamownia ?? Bo może taka co podaje optymistyczne wyniki
-
PALIWO na stacji NESTE.
5-8 litrów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nówka sztuka nieśmigana.Przepiękna jest.Poezja normalnie.obejrzeliśmy ja z każdej strony:)
-
Ikonka forum przy adresie strony.
Wiem ..... ale nie powiem Jak skończy się robić strona klubowa to dopieści się też forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty na szkolenia jeździsz i uczysz się jak gume zakładać ??
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
Rozmawiaj z CTV , dostaniesz rabat
-
Gdzie antena ??
Całe ogrzewanie tylnej szyby to antena.Może coś nie tak jest ze wzmacniaczem.Schowany jest w tylnym słupku