Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Przeczytaj ten temat od początku i nie będziesz musiał szukać
  2. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=46509&highlight=#46509
  3. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  4. Tomboy jest jak Chuck Norris.Kopnął chęć posiadania auta z półobrotu i śmiga na kucyku po Wawie
  5. Niezłe przkrętasy :shock:
  6. Wzór ma się podobać Toobie , a nie nam , a w koleinach trzeba mocniej trzymać kierownice
  7. Najlepsze będą 8x17 ET od 35 do 42
  8. Od 10 zim na alu i zero problemów
  9. Nie warto brać sobie wszystkiego co mówią mechanicy do serca.Kidyś taki jeden kazał mi wymienić maglownice bo coś stukało , a okazało się , że to wachacz stuka.A on był na 100% pewein , że to magiel.Jakie było jego zdziwienie jak dostał joby oodemnie
  10. Wichu nie bardzo rozumiem, światełka w podsufitcez tyłu dla ziomali nie macie?? przepraszam jezeli wystąpiły orty ale WORDA nie mam a z polaka ledwo nadążałem No niestety nie posiadam, jak kolega powyżej wspomniał, są dopiero po lifcie. Szkoda... A z tyłu w słupkach masz lampki ??
  11. Przecież nie masz T to nie ma po co :mrgreen:
  12. Buhahahahha , a ja Tomboykowi nic nie życze bo On nie obchodzi imienin
  13. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.ereoh.com/2up/?p=912v-disco
  14. A jak przejedzie przez granice , jak szukają go listem gończym.Jakbyś sprawdzał gazety to byś wiedział http://www.cbs.mocny.com/poszukiwany.php?i=Andrzej &n=D&c=8&z=&wk=27&m=Warszawie&o=1&wz=167&w=1&u=1&wi=Warszawie&wla=nazwa.gif&na=adidas
  15. Może jakiś hurtowy zakup tych lamp zrobimy
  16. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.allegro.pl/item146101596__moje_marzenie_audi_tt_pomozcie_je_spelnic_.html
  17. Ale na pewno do TDI ? Jak w USA to na pewno nie do TDI
  18. Ja się pisze na spota A co do lamp to podobają mi się :mrgreen:
  19. Na bogato widze :shock:
  20. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    To nie chodzi o to czy na zachodzie łapią mniej kapci tylko co kupujący sobie zażyczył.Czy pełnowymiarowe koło zapasowe czy zestaw naprawczy
  21. Halo halo , proszę robić testy i zgłaszać problem jakby coś.Licznik na dole został wyłączony bo spowalniał.
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Zrób fote to Ci powiem czy masz wszystko
  23. e tam nie ma jeszcze tragedi tam ciemno bylo jutro wyjedziemy na powierzchnie :twisted: Lukasku to był żarcik.Tombocyfra robi kozak foty :mrgreen:
  24. Nie bierz bo brzydkie zdjęcia robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.