Treść opublikowana przez Si?a
-
[B6 AWX] Biopaliwa
Bio można lać do starszych motorów. Niektórzy i parę lat na tym śmigają i nic się nie dzieje. Tylko trzeba się przyzwyczaić, że jak stanie się za samochodem to "pachnie/śmierdzi" obiadem, lub jak kto woli frytami. Tak jak była już mowa, NIE WOLNO LAĆ do nowszych motorów z PD!
-
[B5 1Z] Duże spalanie paliwa przez silnik
No nareszcie wiktorsam podał realne wyniki
-
[B5 1Z] Duże spalanie paliwa przez silnik
MiruK jakim stylem jeździłeś motorem 1Z? Np. Po mieście do 100km/h i zmiana od 1 biegu do 5 od 2.2tys. do 2.4tysięcy obrotów? No i ile Ci palił
-
[B5 1Z] Duże spalanie paliwa przez silnik
Te 5L na trasie Ci spalało? Czy po mieście? Jak po mieście to ile km/h nie przekraczasz żeby osiągnąć taki wynik ? Kolego, przepraszam że nie odpowiedziałem na Twoje pytanie. A czy samochód trzyma temp. 90*C?
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
kamilos_zelo mówisz, że wodny 2500 spokojnie zedrze każdy syf? Możesz zrobić teraz zdjęcie jak wygląda Twoja felga po takim zabiegu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja :gwizdanie: przykro mi że Cię zawiodłem na szczęście "wolnoć Tomku w swoim domku" więc pozwolicie że nadal będę się tak woził Pozdrawiam. Nie zawiodłeś ) Właśnie autko przyciąga wzrok konkretnie i to logo . Kto mi kupi resoraka z okazji dnia dziecka? Tylko troszkę większego i na benzynę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Również widziałem ale to kuso wygląda :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przyjedź tą audicą. Dziś jak patrzyłem to podpromie nie wygląda już tak źle a więc 30 spokojnie będzie można tam przyjechać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Też bym kupił kiere z poduchą tyle, że w kolorze czarnym. No i do mnie żeby pasowała to już ciężej będzie :/.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Byłem tam pare razy nad tą wodą koło Grodziska , całkiem fajnie tam jest i bez problemu grylla można zapalić.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hoho Październik... kiedy to było :gwizdanie:.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a kiedy by Ci podchodził? Ciebie już dawno nie było na podpromiu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...spokojnie, mniej nerwów..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To dziś miał być rekord obecności?
-
Jakie wybrać studia inżynierskie???
Odświeżę jeszcze temat, może ktoś jeszcze coś zaproponuje jakie można wybrać studia inżynierskie? Na pierwszym miejscu jest Inżynieria Środowiska, średni poziom matematyki na studiach ( a więc do przejścia), później dobra praca, zarobki.. Co jeszcze możecie polecić, jaki kierunek?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ile to się człowiek pozytywnych rzeczy osłucha... Kolejny zadowolony użytkownik ... też nie mogłem uwierzyć, że zmiana oleju aż tyle może zdziałać . Jak na razie nie słyszałem nigdzie żeby przejście na full syntetyk zrobiło coś złego... Teraz leje tylko 5W40 i ciesze się dobrą pracą silnika.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
No oczywiście miałem na myśli o rozpoczęcie II tury po skończeniu I. No i jeżeli można to tutaj... właściciel tematu troszkę by go zmodyfikował i sypiemy dalej w tym temacie . Również życzę wesołych Świąt!
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
No i już się ludzie zbierają na II turę ... może to być dobry pomysł i jak najbardziej do zrealizowania... tylko kwestia dogadania się z "Mistrzem" no i zorganizować to wszystko. Może organizacji podejmie się osoba która zorganizowała I turę? Zmieni się tylko temat i nową listę wstawi .
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Ja oczywiście nie mówię o terminie typu 2-4 miesiące... najpierw (oczywiście jak się Pan Rogal zgodzi ) trzeba pozbierać przynajmniej 20 osób chętnych na chip w tym roku.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Chyba że Mistrzu zgodzi się na drugą turę za jakiś czas... :>
-
0,11mg alkoholu, jakiej spodziewać się kary...
Ja mam pytanie, jak to jest gdy dzień wcześniej jesteśmy na imprezie, nic nie jemy tylko pijemy jakieś... no dajmy na to 6 piw... Oczywiście tańczymy itp. itd. także to powinno trochę zbić alko z krwi? No i jak jest na drugi dzień? Wracając rano ok. 4 do domu, możemy prowadzić ok. godziny 13?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie Czy ktoś używa anteny do cb Sirio AS-100?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lałem bezpośrednio, wcześniejszym olejem był Castrol pół syntetyk. Czy płukać niestety nie pomogę bo nie płukałem, także lepiej niech wypowiedzą się Ci którzy płukali .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie wiem czy się wciśniemy na Podpromiu ... jak by Was nie było na Podpromiu to zaglądnę na Hetmańską
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A no fakt, jeżeli jest między 85 a 90 to nie przejmował bym się tym... Nie wiem dlaczego ale ubzdurałem sobie że Tobie konkretnie temperatura się waha . Jeżeli wprowadziłem w błąd to przepraszam. Co do spalania ciekawi mnie to jakie może być maksymalne spalanie w 1z'cie... no ale to nie w tym temacie. Jeżeli chodzi o oleje syntetyczne to czy miał ktoś jakikolwiek problem związany ze zmianą oleju na syntetyczny?