Treść opublikowana przez bartek213
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niesety kolego nie spodziewaj sie kokosów ostatnio kumplowi ukradli paska b5 fl miał ubezpieczone na 45 wypłacili 29 oddał sprawe do sondu podobno ma szanse wygrac ale pewno bedzie to sie ciagnąć w nieskonczonosc
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna DMX - przy jakim najmocniejszym silniku?
moim zdaniem lepszy by był swap na manuala
-
[ALL B5] Problem ze skrzynią biegów
zacznij od sprawdzenia poziomu oleju w skrzyni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dlatego po pracy s4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z takim silnikiem też bym szybko punkty zbierał tylko ze na codzien jezdze corsa 1.3cdti i ta piekielna moc 75km powoduje szybkie zbieranie punktów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedys musi byc ten pierwsz raz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam zawsze na odwrót kasa gdzieś a punktów szkoda 24 szybko sie zbiera wiem cos o tym
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i pare punktów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ledwo ledwo ale jakos daje rade
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to podobno jest seria
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zadyma była ale z opon
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi udało sie odebrac autko przed chwileczka od mechanika wiec s4 bedzie napewno
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
naj lepiej to własnie 19tdi 130 koni nowsze bym odpuscił bo sa rownie problematyczne co twoj aktualny
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
nie trzeba odpowietrzac mozesz smiało samemu w domu wymieniac a naj lepszym autkiem dla ciebie bedzie poczciwe 1.9tdi
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
zmień odme sam kup ori z serwisu gdzies na forum jest watek z dokładnymi zdjeciami jak to zrobic i przy okazji koniecznie zmień podkładki pod wtryskami musza byc koniecznie ori pozatym przy okazji wymiany odmy sprawdz jak wirnik w turbinie wyglada bo mozliwe że przez ta zapchana odme zajezdziłeś turbo. Sprawdz tez wąż odpowitrzajacy silnik on wchodzi do rury ktora idzie od filtra powietrza do turbo jezeli tam nie bedzie oleju to masz zajezdzone tubo a jezeli bedzie no to musisz szukac dalej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie niestety nie bedzie bo esa stoi na warsztacie bo musiałem w końcu zrobic coś z tym błedem wstempnie mechanik ustalil że mam jedna cewke do wymiany i wszystkie swiece czy jak na razie koszta jeszcze w normie
-
[B6 AVF] Uszkodzone pompowtryski
bardzo dobry jest bosch serwic pezal w gd mają naj lepszy sprzet do diagnostyki i naprawy układów paliwowych ja byłem naprawde zadowolony z ich usług a korzytsałem parokrotnie
-
[B5 AGB] Brak mocy pojawiający sie błąd 17538
dzieki za info jutro bede sprawdzał. jutro most bedzie wymontowany i rozebrany wiec bede wiedział czy tylko lozyska czy bede musial szukac drugiego. wtedy logi i mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni bo jezdzi sie tym potworkiem bosko [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:09_________________________________________________a wiec panowie jest problem i to powazy bo sondy ok sprawdzone dokładnie cisnienie paliwa ok szczelnosć dolotu sprawdzona bardzo dokładnie a bład jak wyskakuje tak wyskakuje moze ktos ma jeszcze jakies pomysły co trzeba by było sprawdzić
-
[B5 S4 AGB] Kilka pytań nowego do właścicieli S4
do skrzyni 3.2 do dyfra cos powyzej 2 ale pewny nie jestem motul ktory poszukałeś do skrzyni i mostu bedzie ok
-
[B5 S4 AGB] Kilka pytań nowego do właścicieli S4
1. jak dla mnie jedyny słuszny do tego silnika to 10w60 motul albo castrol są to oleje o podwyższonych parametrach i większej odporności na duże przeciążenia i wyższe temperatury do skrzyni i dyfra 75w90 2.pompkę dostaniesz na allegro pasuje od każdego a4 3.tak jak kolega mówi 4.ja na twoim miejscu kupił bym świece z aso niby to samo co w innych sklepach ale jednak zawsze aso filtry tak jak kolega mówi ewentualnie mogą być jeszcze manna 5.w każdym sklepie motoryzacyjnym kupisz naj lepiej wymień od razu pompę wody napinacz hydrauliczny i cegiełko do tego napinacza 6
-
Zwrot Akcyzy
niestety jak chcesz jechać po 3,0 to zostaje Ci tylko rzeczoznawca i wycena przez niego zrobiona to jedyny sposób obniżenia akcyzy ja zamiast 5100 zaplacilem 2150 wiec oplacalo sie dać 500zl rzeczoznawcy
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
wszystkieg naj
-
[B5 AGB] Które grupy zlogować
witam panowie jak w temacie które grupy mam zlogowac by wszystko wyszło na jaw? Mam zamiar zabrac sie za zlogowanie mojego potworka bo cały czas wyrzuca mi bład za uboga mieszanka i traci moc z góry dzieki za info
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko niestety w 100procentach nie jestes w stanie zweryfikowac tego kto jak dbał nie lepiej AJM ładnego lekki program i masz to samo a spalanie dużo mniejsze i w eksploatacji tańszy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sorka chłopaki że wczoraj nie wpadłem ale składałem swojego crossa do końca kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi